Filtruoti

Kategorijos


Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Intymi higiena

 „Higiena“ - tai higienos prekių kategorija, talpinanti didelį įvairių gaminių asortimentą. Šioje kategorijoje siūlome įsigyti asmens higienos, intymios higienos priemonių, dezinfekcijos prekių, priemonių burnos higienai ir slaugai skirtų prekių.

Rodoma: 1-60 iš 74
Rikiuoti:
Rodyti:
-30%
Želė intymiai higienai BioKARITE 240ml
16,70 €

11,69 €

-20%
Želė makšties priežiūrai MULTI-GYN GEL 50ml
15,08 €

12,06 €

-10%
Intymios higienos prausiklis, ekologiškas Masmi 250ml
9,35 €

8,41 €

-10%
Tamponai medvilnės vidutiniai ekologiški Masmi N18
3,86 €

3,47 €

-10%
Tamponai medvilnės labai dideli ekologiški Masmi N15
3,86 €

3,47 €

-10%
Tamponai medvilnės dideli ekologiški Masmi N18
3,86 €

3,47 €

Tamponai Super NATRACARE N10

3,10 €

Tamponai Super Plus NATRACARE N20

5,07 €

Tamponai Regular NATRACARE N20

5,35 €

Tamponai Super NATRACARE N20

5,64 €

  • TOP
Paketai moterims TENA Discreet Normal N12

5,70 €

Kategorija „Higiena“ yra skirta įvairaus tipo higienos prekėms. Čia galima rasti keturias higienos prekių rūšis. Tai - prekės skirtos asmens higienai, burnos higienai, taip pat įvairios dezinfekcijos priemonės ir slaugos higienai skirtos prekės. Didžiausias asortimentas siūlomas asmens higienos ir dezinfekcinių priemonių skiltyse.
Asmens higienos prekių skiltyje galima įsigyti priemonių, skirtų intymiai higienai, tamponų ir paketų, taip pat prausimosi priemonių, drėgnų servetėlių, vatos gaminių ir vienkartinių pirštinių. Mūsų elektroninėje parduotuvėje didelis drėgnų servetėlių pasirinkimas. Galima rasti įprastų ar įvairiais elementais praturtintų gaminių, o taip pat ir drėgnų servetėlių.
Prausimosi priemonių skiltyje taip pat galima rasti didelį įvairių prekių pasirinkimą. Šiuo metu siūlome daugiau nei šimtą skirtingų gamintojų priemonių. Čia galima įsigyti skystą ar įprastą muilą, dušo želė, šampūną, dušo kremą, pirties muilą ar kito tipo prausiklį.
Intymios higienos skiltyje siūlomos tokios prekės kaip prausikliai, lubrikantai ar specialios servetėlės. Šią skiltį papildo tamponams ir paketams skirta skiltis, kurioje galima įsigyti įvairių gamintojų, skirtingų dydžių ir sugeriamumo priemones. Na o asmens higienos kategoriją užbaigia vatos gaminiai ir vienkartinės pirštinės.
Dezinfekcijos prekėms skirta skiltis taip pat dalinama į kelis tipus. Kojų, odos ir rankų dezinfekcijai skirtų prekių kategorijose galima rasti dezinfekuojančių prausiklių ir jiems pritaikytų laikiklių. Didelis pasirinkimas medicininių instrumentų dezinfekcijai skirtų prekių. Tai - instrumentų dezinfekcijos priemonės ir talpos. Jų pasirinkimas priklauso nuo planuojamų dezinfekuoti instrumentų. Na o gleivinės dezinfekcijai taip pat siūlome tam pritaikytų dezinfekavimo priemonių.
Burnos higienai skirtų prekių skiltyje galima įsigyti tarpdančių priežiūros prekių, taip pat dantų šepetėlių, dantų pastos ir burnos skalavimo skysčio. Didelis pasirinkimas balinančios, jautriems dantims skirtos ir kitomis poveikio priemonėmis pasižyminčios dantų pastos. Dantų šepetėlių pasirinkimas taip pat platus. Čia galima rasti įvairaus minkštumo šepetėlių tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Slaugos higienai skirtų prekių kategorijoje galima įsigyti priemonių, palengvinančių ligonių slaugą. Tai - higieniniai rankšluosčiai, purškiamas jūros vanduo ar kosmetiniai krapštukai. Daugiau slaugai skirtų prekių galima įsigyti atskiroje kategorijoje „Slaugos priemonės“. Dauguma hiperfarma.lt elektroninės parduotuvės prekių yra pristatomos per 3 darbo dienas.