Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3, 4, 5 psl.

Burnos higiena

Burnos higiena - dantų šepetėliai, dantų pastos, tarpdančių valymo priemonės, irigatoriai, profesionalūs dantų balinimo aparatai, dantų skalavimo skysčiai. Didelis burnos higienos prekių pasirinkimas.

- 10%
5,90 €
5,31 €
- 10%
4,95 €
4,45 €
- 10%
4,51 €
4,06 €
- 10%
4,22 €
3,80 €
- 10%
4,22 €
3,80 €
- 10%
4,22 €
3,80 €
- 8%
95 €
87,40 €
105,13 €
19,90 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3, 4, 5 psl.
Kategorijoje „Burnos higiena“ parduodami įvairūs burnos ertmės priežiūros reikmenys. Ši kategorija yra suskirstyta į 4 prekių skiltis - dantų pastos, dantų šepetėliai, skalavimo skysčiai ir priemonės skirtos tarpdančių higienai.
Burnos higiena - tai ne tik gražūs, bet ir sveiki dantys, sveika burnos ertmė. Tam, kad užtikrintume tinkamą burnos higieną, būtina pasirūpinti, kad besikaupiantys kenksmingi organizmai būtų tinkamai ir laiku pašalinti, kadangi netinkama burnos higiena gali iššaukti įvairių ligų atsiradimą, burnoje kaupiasi apnašos ir akmenys, dantenos tampa skausmingomis, kraujuoja, o dantys tampa jautrūs tam tikriems maisto produktams.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje didelis dantų pastų pasirinkimas. Čia galima rasti dantų pastos, pagamintos iš žolelių bei kitų natūralių medžiagų, ekologiškos dantų pastos, taip pat tinkančios jautriems dantims ar skirtos dantų balinimui. Dantų pastos pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno žmogaus poreikių, tačiau jei nežinote kokia dantų pasta jums tinkamiausia, pasikonsultuokite su savo stomatologu.
Burnos higienos palaikymui taip pat svarbus ir šepetėlis bei teisingas jo naudojimas. Dantis valytis rekomenduojama 2 kartus per dieną, sukamaisiais judesiais. Dažnesnis naudojimas geli sukelti neigiamą efektą - gali nusitrinti emalis. Siekiant geresnės higienos, rekomenduojama šepetėliu nuvalyti ir liežuvį bei šonuose esančius minkštuosius audinius. Šepetėlio pasirinkimą taip pat galima aptarti su savo dantų gydytoju, tačiau kiekvienas vartotojas gali nuspręsti pats, kietesnį ar minkštesnį šepetėlį pasirinkti.
Dantų šepetėlių pasirinkimas šioje elektroninėje parduotuvėje taip pat gana didelis. Čia galima rasti tiek įprastų, rankinių, tiek elektrinių dantų šepetėlių ir jų priedų. Taip pat siūlomi šepetėliai, skirti protezų valymui ir specialūs dantų šepetėliai vaikams. Kategorijoje „Dantų šepetėliai“ taip pat galima įsigyti ir kitų burnos higienai skirtų prekių - profesionalių dantų balinimo priemonių ir irigatorių.
Burnos skalavimo skysčiai - taip pat svarbi priemonė siekiant užtikrinti optimalią burnos higieną. Šioje kategorijoje galima pasirinkti įvairios sudėties skalavimo skysčių, skirtų kasdieniam naudojimui arba esant tam tikriems negalavimams, pvz. periodontitui, stomatitui, jautriems dantims, uždegimams ar kt. Burnos skalavimo skysčiai gerai dezinfekuoja burnos ertmę ir užtikrina ilgalaikę gleivinės apsaugą. Naudoti rekomenduojama keletą kartų per dieną, geriausia po valgio. Na o priklausomai nuo poreikio, galima rinktis dantų skalavimo skystį, sudėtyje turintį alkoholio arba jo neturintį.
Tarpdančių priežiūros priemonių skiltyje didelis dantų siūlų, jų laikiklių, specialių dantų krapštukų guminiais galiukais ir kitų priemonių pasirinkimas.

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce