Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Dekoratyvinė kosmetika

Dekoratyvinė kosmetika - lūpų dažai, akių tušas, akių šešėliai, makiažo pagrindas, Egipto žemė, veido pudra, lūpų blizgesiai ir kitos natūralios bei ekologiškos dekoratyvios kosmetikos priemonės.
- 5%
7,96 €
7,56 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Dekoratyvinė kosmetika šioje kategorijoje skirstoma į tris smulkesnes kategorijas. Čia, patogiai lankytojams, prekės suskirstytos į tokias skiltis kaip „Akių šešėliai, blakstienų tušas“, „Lūpų dažai“ ir „Pudra, makiažo pagrindas“. Prekių pasirinkimas labai platus, galima rasti ekologiškų prekių, atitinkančių visus reikalavimus.
Dekoratyvinė kosmetika yra pasirenkama pagal poreikius ir individualų skonį. Tad kiekvienos prekės apraše šioje kategorijoje nurodoma reikiama informacija. Dauguma šioje kategorijoje esančių prekių neretai turi ir papildomą nei dekoratyvus, poveikį. Pvz., lūpų dažai gali turėti lūpų odos senėjimą stabdančių komponentų, o makiažo pagrindas būti praturtintu įvairiais vitaminais ir mineralais.
Prieš pasirenkant dekoratyvinės kosmetikos priemones, reikėtų atsižvelgti į keletą kriterijų. Taigi:
Kaip pasirinkti tinkamą kosmetiką?
Dekoratyvinę kosmetiką galima būtų padalinti į dvi rūšis. Pirmoji - tokia, kuri suteikia tik išorinį efektą, antroji - tokia, kuri atlieka papildomas odos priežiūros funkcijas.
Šiuolaikiniame pasaulyje vis daugėja žmonių, alergiškų vienai ar kitai kosmetikos rūšiai, todėl renkantis svarbu atsižvelgti į tai, iš ko kosmetika pagaminta. Jautrią ar linkusią į alergijas odą turintiems žmonėms geriausiai tinka ekologiška kosmetika, pagaminta iš natūralių priemonių. Tačiau tai nereiškia, jog ji turi atlikti papildomą funkciją. Natūraliu pagrindu pagamintos kosmetinės priemonės yra tinkamos atlikti ir vien dekoratyviai funkcijai.
Dekoratyvinės kosmetikos pasirinkimas taip pat priklauso nuo ją planuojančio naudoti žmogaus odos atspalvio, akių ar plaukų spalvos. Taigi, renkantis kosmetiką, ją būtina derinti prie įgimtų atspalvių. Tačiau reikia atsižvelgti ir į tai, jog kiekvienu metų laiku odos spalva kinta. Taigi, jei renkatės makiažo pagrindą vasarą, nereiškia, jog jis bus tinkamas žiemos periodui.
Renkantis dekoratyvinę kosmetiką, svarbu pagalvoti ir apie tai, prie kokios aprangos ją planuojate naudoti. Tačiau nebūtinai kosmetika turi atitikti drabužių spalvą, dekoratyvinė kosmetika neretai naudojama kaip kontrastas, papildymas, išryškinimas.
Planuojant įsigyti kosmetiką ypatingoms progoms, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokiu paros metu ji bus ant jūsų veido. Dienos šviesoje pernelyg ryški kosmetika gali būti netinkama, todėl ryškesnius akių šešėlius ir lūpų dažus reikėtų palikti vakarui. Tas pats pasakytina ir apie blizgias kosmetines priemonės. Dienos metui labiau tinkamos švelnios, pastelinės spalvos ir matinis efektas.
Dekoratyvinės kosmetikos pagalba yra pabrėžiami ir išryškinami veido bruožai. Tačiau tokia kosmetika jų niekuomet neturi užgožti, nebent rengiatės eiti į teminį vakarėlį. Taip pat svarbus ir naudojamos kosmetikos kvapas. Nors dauguma dekoratyvios kosmetikos priemonių yra neutralaus kvapo, tačiau kai kurios gali turėti ryškesnį kvapą ar būti prikvėpintos tam tikrais aromatais. Todėl jei kosmetikos kvapas jums nėra malonus, nereikėtų svarstyti dėl tolesnio tokios priemonės naudojimo, kadangi nemalonus kvapas gali sukelti diskomforto pojūtį.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce