Filtruoti

Kategorijos

Daugiau

Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Kūno kosmetika

Kūno kosmetika - kosmetika kūnui, rankoms, depiliacijai skirtos priemonės, kūno kremai ir pieneliai, aliejai, intymios higienos ir kitos priemonės.

Rodoma: 1-60 iš 303
Rikiuoti:
Rodyti:
-20%
Pudra pėdoms su klotrimazoliu GEHWOL med 100g
13,50 €

10,80 €

-20%
Kremas sausai odai Lipidro GEHWOL med 75ml
11 €

8,80 €

-20%
  • TOP
Minkštiklis nagams GEHWOL med 15ml
10,53 €

8,42 €

-20%
Kremas pėdoms GEHWOL FOOTCREAM 75ml
9 €

7,20 €

-20%
Tirpios nuplaunamos tualeto servėtėlės NATRACARE N30
3,89 €

3,11 €

-20%
Servetėlės intymios higienos NATRACARE N12
3,43 €

2,74 €

Muilas ajurvedinis MEDIMIX 75g

0,96 €

Pleistras Percovyj 15x10cm

1,02 €

Muilas Marselio Almacabio 100 g

1,59 €

Muilas levandų SODASAN 100g

2,27 €

Muilas levandų Almacabio 100g

3,83 €

Muilas arbatmedžio Almacabio 100g

3,83 €

Cinko kremas TENA ZINC CREAM 100ml

3,85 €

Kremas Fundizol 30ml

3,99 €

Kremas Hemo Fit VIRDE 100ml

4,83 €

Druska voniai OSIMAGNESIUM 200g

5,02 €

Prausimosi losjonas Octenisan 150ml

5,38 €

Kūno kremas TENA BODY CREAM 150ml

5,63 €

Tepalas kanapių VIRDE 250ml

5,95 €

Taurelės masažinės N2

6,15 €

Balzamas rankoms SOS Lavera 50ml

6,32 €

„Kūno kosmetika“ - tai didelė prekių kategorija, savyje talpinanti devynias skiltis, kuriose prekės suskirstytos pagal panaudojimo rūšis. Šioje kategorijoje galima įsigyti tokių prekių kaip kūnui skirti aliejai, depiliacijos priemonės ir kosmetika, kosmetika skirta specialiai kojų priežiūrai, rankų kosmetika, kūno kremai, pieneliai, kūno šveitikliai ir prausikliai, intymios higienos prekės .
Renkantis kosmetiką kūnui visų pirma reikėtų atsižvelgti į odos tipą ir poreikius. Oda yra skirstoma į tris tipus - sausą, normalią ir riebią. Tačiau taip pat yra žmonių, turinčių jautresnę odą nei įprastai, tad šios odos tipo savininkams kūno kosmetikos gamintojai yra sudarę atskirą prekių liniją.

Sausa oda dažniausiai būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, kuomet sutrinka medžiagų apykaitos procesai. Tačiau taip pat oda gali išsausėti ir dėl netinkamų kūno kosmetikos priemonių, kūno plaukelių šalinimo ar kosmetinių priemonių nenaudojimo. Tokiai odai rekomenduojama naudoti kosmetiką, kurios sudėtyje nėra alkoholio, įprastai išsausinančio odą. Taip pat reikėtų vengti intensyvių ir rinktis natūraliu pagrindu pagamintas kosmetines priemones - natūralius aliejus, losjonus ar kremus.
Normaliai odai tinkamos įprastos kūno kosmetikos priemonės. Tokia oda gerai toleruoja įvairią kosmetiką, todėl išsirinkti nėra sunku. Normali oda ne pernelyg reaguoja į kosmetinių priemonių sudėtį, todėl jai tinkamos tiek kvapnios, tiek bekvapės įvairios sudėties priemonės.
Kadangi riebi oda pasižymi perdėtu blizgesiu, kurį sukuria organizmo gaminamas didesnis skysčių kiekis, tokios odos savininkams rekomenduojama naudoti odos poras sutraukiančius kosmetinius skysčius. Tam puikiai tiks tonikai ir odos valymo priemonės. Tačiau visuomet reikėtų atsižvelgti į prekių aprašuose esančią informaciją ir rinktis tokiam odos tipui tinkančias kosmetikos priemones.
Jautrią odą turintiems žmonėms kosmetikos priemonių pasirinkimas gana sudėtingas. Ne visuomet net ir specialiai jautriai odai skirtos priemonės yra tinkamos, kadangi odos jautrumas priklauso nuo įvairių faktorių. Alergiška oda taip pat traktuojama kaip jautri, tačiau tokios odos savininkams būtina pasidomėti kosmetinių priemonių sudėtimi, įsitikinti, jog sudėtyje nėra medžiagų, galinčių suaktyvinti alergines reakcijas.
Kadangi jautri oda yra labai pažeidžiama, įvairiems gyvenimo atvejams reikėtų pasirūpinti specialia kosmetika. Pvz. saulėtą dieną naudoti nuo saulės apsaugančias priemones, o esant didesniam vėjui, rinktis priemones, sukuriančias apsaugą nuo vėjo. Svarbu sudaryti barjerą, kuris neleistų odos pažeisti aplinkos veiksniams.