Filtruoti

Kategorijos


Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Kosmetika slaugai

Kosmetika slaugai, vienkartinės valymo pirštinės, savaime plaunančios plaukų kepurės, vienkartinės drėgnos servetėlės, odos priežiūros priemonės, kremai ir losjonai specialiai pritaikyti slaugai ir kitos prekės.

Rikiuoti:
Rodyti:

Kategorijoje „Kosmetika slaugai“ galima įsigyti įvairių rūšių kosmetikos ligonių priežiūrai. Tai skirtingos valymo priemonės, prausikliai, odos priežiūros priemonės ir kt. Kai kurios šioje kategorijoje esančios prekės tinkamos naudoti ir sveikiems žmonėms, tačiau ypač palengvina slaugą ir yra pritaikytos vyresnio amžiaus žmonių, žmonių su negalia ir gulinčių ligonių slaugai.
Renkantis kosmetiką slaugai visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į jos sudedamąsias dalis. Slaugymui rekomenduojamos natūralios, ekologiškos priemonės.
Kosmetika slaugai yra skirta ne tik sergančio žmogaus komfortui, bet ir slaugantiems asmenims. Ji žymiai palengvina darbą, naudojant šias priemones sugaištama mažiau laiko.
Viena iš pagrindinių priemonių ligonių priežiūrai yra patogios valymo pirštinės. Tokios pirštinės ne tik padeda lengviau nuvalyti slaugomo asmens odą.Jų išorinis sluoksnis yra gaminamas nelygiu paviršiumi, o vidinė dalis papildomai padengta plastiku. Kai kurios šio tipo pirštinės yra drėgnos ir paruoštos valymui. Jomis galima lengvai nuvalyti viso kūno odą ir sunkiau pasiekiamas vietas. Patogu tai, jog galima naudoti abi pirštinių puses. Tačiau būtina žinoti, jog tokios pirštinės yra vienkartinės, jų negalima naudoti antrą kartą.
Tokių pirštinių atitikmuo galvos odos ir plaukų priežiūrai - speciali plaunančioji kepurė. Ji yra pripildyta kremo ir kondicionieriaus, lengvai uždedama ir naudojama. Vos per kelias minutes plaukai tampa purūs ir įgauna malonų kvapą, jų nebereikia perplauti, užtenka lengvai nusausinti.
Dauguma slaugos prekių hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje yra gaminamos gerai pasaulyje žinomų TENA gamintojų. Šie gamintojai specializuojasi slaugos ir higienos prekių srityje. Mūsų parduotuvėje galima rasti didelį pasirinkimą TENA sauskelnių suaugusiems, paklotų, įklotų, valymo ir kitų priemonių.
Valymo priemonės, skirtos slaugai, yra pritaikytos taip, kad jas būtų patogu naudoti. Pvz. TENA plaunamasis kremas naudojamas be papildomo vandens ar muilo. Tokio tipo kremai atstoja kitas valymo priemones, jie ne tik gerai nuvalo, bet ir regeneruoja odą. Panaudojus tokį kremą nėra būtina papildomai sausinti kūną, tačiau esant poreikiui galima patepti odą maitinančiais kremais ir losjonais.
Slaugai pritaikyti TENA ir kitų gamintojų kremai turi būti pasirenkami pagal poreikį. Kategorijoje „Kosmetika slaugai“ galima įsigyti sausos arba labai sausos odos priežiūros priemonių. Taip pat - odos barjerą atkuriančių priemonių ar priemonių specialiai tarpvietės priežiūrai.
Šalia specializuotų kosmetikos priemonių slaugai, šioje kategorijoje taip pat galima įsigyti ir įvairių priemonių odos priežiūrai, praturtintų vitaminais bei mineralais, ekologiškų priemonių kūnui ir kitų prekių.