Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Šampūnai jautriai galvos odai

Šampūnai jautriai galvos odai, drėkinantys, odą maitinantys šampūnai, šampūnai veganams, specialios priemonės - šampūnai nuo psoriazės ir seborėjos.
Šioje kategorijoje siūlomos prekės - šampūnai sudirgusiai ir jautriai galvos odai, tinkami naudoti kasdien. Taip pat šioje kategorijoje yra ir specializuotų prekių, esant įvairiems odos susirgimas, pvz. psoriazei, seborėjai ir kt. Šie šampūnai ramina ir maitina odą, padeda sumažinti uždegimus, niežėjimą, pleiskanojimą, bakterijų ir grybelinių infekcijų plitimą, gerai nuplauna odą. Tokių šampūnų sudėtyje nėra jokių dirbtinių dažiklių ir kvapiklių ar kitų rūšių dirgiklių.
Taip pat siūlome ir organiškų šampūnų pasirinkimą. Šie šampūnai yra gaminami vien iš natūralių medžiagų (sudėtyje nėra parabenų, sulfatų ar pan. medžiagų), nekenkia aplinkai ir tinka naudoti veganams.
Šampūnai jautriai galvos odai dažnai yra papildyti įvairiais vitaminais (A, C, E ir kt.) ir mineralais. Jie gerai drėkina ir maitina odą, stiprina plaukus, švelnina ir ramina odą, o kai kurie iš jų apsaugo nuo tiesioginio UV spindulių poveikio. Šie šampūnai gaminami siekiant tinkamai pašalinti negyvos odos gabalėlius nuo galvos odos paviršiaus, gerai išplauti nešvarumus  ir puoselėti jautrią galvos odą.
Kaip tinkamai išsirinkti šampūną jautriai galvos odai?
Jautri galvos oda reikalauja ypatingos priežiūros - švelnaus plovimo ir drėkinimo. Taigi, šampūnas jautriai galvos odai savo sudėtyje turėtų turėti ypač minkštas medžiagas, mažinančias niežėjimą. Tokio tipo plaukų priežiūros priemonės yra daugelio gamintojų pasiūloje.
Tačiau jautri oda ne visuomet nurodo į vienodas aplinkybes. Vienų vartotojų oda tiesiog jautriau reaguoja į kosmetiką, kitų labiau pleiskanoja ar pasižymi specifinėmis galvos odos ligomis. Todėl renkantis šampūną jautriai odai visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į aplinkybes dėl kurių renkatės šio tipo šampūną.
Pleiskanos - viena dažniausių ir sudėtingiausių tokio pasirinkimo priežasčių, o jų atsiradimą neretai sąlygoja netinkamas kosmetinių priemonių pasirinkimas. Svarbu žinoti, kad šampūną, naikinantį pleiskanas, reikia rinktis pagal odos tipą.
Jei nežinote priežasčių, dėl kurių jūsų galvos oda yra jautri, visų pirma reikėtų išbandyti bekvapes, natūralias plaukų kosmetikos priemones. Gali būti, jog tokia oda reaguoja į dirbtinius dažiklius bei kvapus, tad pakeitus šampūną galima greitai patirti teigiamus rezultatus.
Jei įprastą šampūną pakeitus skirtu jautriai galvos odai nemalonūs pojūčiai nesikeičia, rekomenduojama kreiptis į gydytoją dėl odos būklės įvertinimo. Esant patikrintai informacijai, galima tinkamai pasirinkti priemones galvos odos priežiūrai.
Sergantiems specifinėmis galvos odos ligomis, rekomenduojama rinktis tam pritaikytas priemones, sudarytas iš natūralių komponentų, bekvapes ir neturinčias dirbtinių dažiklių.
Neretai poveikį galvos odai gali turėti daugybė aplinkos veiksnių, pradedant netinkamai kondicionuojamomis patalpomis ofise, baigiant pelėsiais ar oro sąlygų kaita. Todėl visuomet rekomenduojama pasitikrinti ar nesate alergiški vienoms ar kitoms medžiagoms ir tinkamai įvertinti savo būklę.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce