Filtruoti

Kategorijos


Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Tarpdančių siūlai

Kategorijoje „Tarpdančių priežiūra“ siūlome išsirinkti tarpdančių siūlą, tarpdančių šepetėlius, šepetėlius briketams ir priemones implantų priežiūrai. Taip pat Aquapick irigatorių ir kitas tarpdančių priežiūros priemones.

Rodoma: 1-60 iš 64
Rikiuoti:
Rodyti:
  • Naujiena
Tarpdančių siūlas G.U.M pintas, vaškuotas

5,69 €

  • Naujiena
Tarpdančių šepetėlis GUM TRAV-LER MIX N10

11,86 €

Vaškas ortodontinis CURASEPT N1

6,78 €

Tarpdančių priežiūra yra viena iš sudedamųjų burnos higienos dalių. Dantų valymas pasta neužtikrina visapusės apsaugos nuo mikrobų kaupimosi, apnašų susidarymo ir kitų nemalonumų, susijusių su burnos higiena. Taigi, šioje kategorijoje galima įsigyti priemonių tarpdančių priežiūrai. Tai - įvairių rūšių dantų siūlai, irigatoriai, tarpdančių šepetėliai, specialūs šepetėliai briketams ir protezams bei kitos prekės.
Tarpdančių priežiūra nėra vien naudojimasis dantų krapštuku ar siūlu. Norint tinkamai prižiūrėti tarpdančius, rekomenduojama atkreipti dėmesį ir į kitas burnos higienos priemones. Tai gali būti irigatoriai, padedantys pašalinti net ir tuos nešvarumus, kurių neišvalo dantų siūlas. Jie veikia vandens srovės pagalba ir išvalo susidariusiose kišenėse susikaupusias maisto atliekas.
Burnos higienos priežiūros specialistai neretai rekomenduoja naudoti tarpdančių šepetėlius. Jų pagalba tarpdančius prižiūrėti yra labai lengva, tačiau reikia žinoti ir kaip teisingai jais naudotis bei kokius šepetėlius pasirinkti.
Renkantis tokias priemones kaip tarpdančių šepetėliai, dėmesį reikia atkreipti į du dalykus - jų storį ir ilgį. Priklausomai nuo to, kokio dydžio tarpai yra tarp dantų, tokius šepetėlius ir reikia pasirinkti. Dydžio klausimu rekomenduojama pasikonsultuoti su savo dantų gydytoju, o besirenkantiems savarankiškai patariama pradėti nuo smulkiausių dantų šepetėlių ir vėliau dydį prisitaikyti pagal poreikius.
Tinkamas dydžio pasirinkimas labai svarbus, kadangi kitu atveju gali būti pažeidžiamos dantenos ir dantų emalis. Taip pat nesirinkite pernelyg trumpų šepetėlių, jų ilgio ne visuomet užtenka pasiekti visus nešvarumus.