Filtruoti

Kategorijos


Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Rankų priežiūros priemonės

Kategorijoje „Rankų kosmetika“ siūloma įsigyti tokių kosmetikos prekių kaip manikiūro priemonės, rankų kremai, parafino vonelės, specialūs, rankoms skirti drėkikliai ir kita kosmetika rankoms.

Rikiuoti:
Rodyti:
-20%
Pieštukas nagams apsauginis GEHWOL med 3ml
14 €

11,20 €

Balzamas rankoms SOS Lavera 50ml

6,32 €

Tepalas kanapių VIRDE 250ml

6,53 €

Parafinas vonelei 454g

7,35 €

Balzamas medetkų Odylique 20g

8,64 €

  • TOP
Kremas rankoms GERLASAN HANDCREAM 75ml

9,09 €

  • TOP
Nagų lakas grybeliui OLIPROX 12ml

22,03 €

Šioje kategorijoje siūlomos priemonės rankų priežiūrai. Čia galima išsirinkti iš didelio asortimento įvairių prekių (netoli 100 skirtingų gaminių), pradedant manikiūro priemonėmis ir baigiant įprastais kremais rankoms. 
Tinkama rankų priežiūra yra svarbi ne tik dėl tankų odos sveikatos, bet ir iš estetinės pusės. Rankos dar yra vadinamos antruoju žmogaus veidu, kadangi dažniausiai, lyginant su kitomis kūno dalimis, yra atviros. Dėl šios priežasties rankų odos sveikatai įtaką gali daryti ir įvairūs aplinkos veiksniai - šaltis, saulė ir pan.
Norint išlaikyti švelnią ir sveiką rankų odą, nereikia ypač sudėtingų procedūrų, dažniausiai užtenka įprasto rankų kremo, atitinkančio odos tipą. Taip pat, jei oda yra linkusi greitai išsausėti, rekomenduojama naudoti drėkinantį ir maitinantį poveikį rankoms teikiantį kremą. Na o jei rankomis tenka dažnai atlikti monotonišką darbą arba būti lauke prastomis oro sąlygomis, patariama naudoti apsauginį rankų kremą