Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Rankų priežiūros priemonės

Kategorijoje „Rankų kosmetika“ siūloma įsigyti tokių kosmetikos prekių kaip manikiūro priemonės, rankų kremai, parafino vonelės, specialūs, rankoms skirti drėkikliai ir kita kosmetika rankoms.
- 15%
14 €
11,90 €
- 15%
12,50 €
10,62 €
- 15%
11 €
9,35 €
- 15%
10,98 €
9,33 €
- 10%
6,32 €
5,69 €
- 10%
5,42 €
4,88 €
302,54 €
9,36 €
7,62 €
7,35 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Šioje kategorijoje siūlomos priemonės rankų priežiūrai. Čia galima išsirinkti iš didelio asortimento įvairių prekių (netoli 100 skirtingų gaminių), pradedant manikiūro priemonėmis ir baigiant įprastais kremais rankoms. Taip pat siūlome įvairių organinės kosmetikos gamintojų gaminių.
Tinkama rankų priežiūra yra svarbi ne tik dėl tankų odos sveikatos, bet ir iš estetinės pusės. Rankos dar yra vadinamos antruoju žmogaus veidu, kadangi dažniausiai, lyginant su kitomis kūno dalimis, yra atviros. Dėl šios priežasties rankų odos sveikatai įtaką gali daryti ir įvairūs aplinkos veiksniai - šaltis, saulė ir pan.
Norint išlaikyti švelnią ir sveiką rankų odą, nereikia ypač sudėtingų procedūrų, dažniausiai užtenka įprasto rankų kremo, atitinkančio odos tipą. Taip pat, jei oda yra linkusi greitai išsausėti, rekomenduojama naudoti drėkinantį ir maitinantį poveikį rankoms teikiantį kremą. Na o jei rankomis tenka dažnai atlikti monotonišką darbą arba būti lauke prastomis oro sąlygomis, patariama naudoti apsauginį rankų kremą. Išskirtiniais atvejais dar gali būti naudojami priešuždegiminiai, antibakteriniai ar antigrybeliniai kremai.
Kaip tinkamai išsirinkti rankų kremą?
Norint pasirinkti tinkamiausią variantą rankų priežiūrai, ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti ir planuojamos įsigyti rankų kosmetikos sudėtį ir žinoti joje esančių komponentų savybes. Daugumoje atvejų didžiąją rankų kremo sudėtinę dalį sudaro vanduo (net iki 80%). Taip pat pagrindą gali sudaryti odą minkštinantis glicerinas, odos maitinimui skirtas lanolinas ir augalinės bei gyvulinės kilmės riebalai, odą padengiantys plona plėvele, nepraleidžiančia skysčių. Šios plėvelės dėka vanduo, esantis kremų sudėtyje, ne taip greitai išgaruoja.
Kitos sudėtinės kremų medžiagos priklauso nuo jų paskirties ir gamintojų pasirinkimo. Kremų sudėtyje neretai galima aptikti vitaminų, kurie užtikrina apsauginę odos funkciją. Dažniausiai kremų sudėtį papildo vitaminai E ir A.
Kaip tinkamai naudoti kremą rankoms?
Geriausias kremo rankoms efektas pasireiškia tuomet, kai prieš tepant jį ant rankų yra padaroma šilta rankų vonelė. Ją gali papildyti įvairios vaistažolės ar jūros druska. Tokių vonelių dėka rankų odos poros atsiveria ir geriau įsisavina kosmetikos priemonėse esančias medžiagas. Puikus atitikmuo įprastai vonelei yra speciali parafino vonelė rankoms, kuri ne tik maitina odą, bet ir atpalaiduoja bei padeda sumažinti sąnarių skausmus.
Rankas kremu tepti reikėtų nuo apačios į viršų, t.y. pradedant nuo nagų. Rekomenduojama švelniai išmasažuoti pirštus, įskaitant ir nagų plokšteles bei odeles. Kremo perteklių geriausia nuimti popierine servetėle. Lengvas plaštakų masažas pagerins ne tik kremo įsisavinimą, bet ir kraujotaką.
Labai svarbu žinoti, jog prieš einant į lauką, kuomet oro temperatūra yra žemesnė nei nulis, rankų tepti kremu nepatariama. Vandens molekulės, esančios kremo sudėtyje, gali sušalti, pavirsti į ledą ir pakenkti rankų odai.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce