Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3, 4, 5 psl.

Aliejai

Natūralūs eteriniai aliejai aromaterapijos procedūroms, odos priežiūrai, įvairių ligų profilaktikai, garų inhaliacijoms. Rožių, eukaliptų, kenių, melisų, anyžių, migdolų, mėtų, apelsinų ir kitų augalų eteriniai aliejai.

- 34%
10,51 €
6,90 €
- 2%
4,99 €
4,90 €
- 2%
4,99 €
4,90 €
- 2%
4,99 €
4,90 €
- 2%
4,99 €
4,90 €
- 2%
4,99 €
4,90 €
- 2%
4,99 €
4,90 €
- 2%
4,99 €
4,90 €
- 2%
4,99 €
4,90 €
58,53 €
26,46 €
16,79 €
16,65 €
16,65 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3, 4, 5 psl.
Šioje kategorijoje parduodami eteriniai aliejai. Jų panaudojimo spektras labai platus, priklausomai iš kokių augalų jie gaminami. Tačiau pagrinde jie naudojami aromaterapijoje arba sergant įvairiomis ligomis.
Renkantis eterinius aliejus reikėtų atsižvelgti ne vien į jų sudedamąsias dalis, bet ir į keletą kitų svarbių punktų. Tam, kad išsirinktumėte natūralų aliejų, visų pirma svarbu rinktis patikimus gamintojus. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome išsirinkti iš didelio kiekio įvairių gamintojų natūralių eterinių aliejų.
Kaip tinkamai pasirinkti eterinį aliejų:
Standartinė eterinių aliejų talpų apimtis - 5-15 ml, retais atvejais, kuomet eterinį aliejų sunku išgauti, jis pilstomas į mažesnes, pvz. 2 ml talpas. Jei rinkdamiesi eterinį aliejų pastebėjote, jog jis supilstytas į didesnes talpas, verta susimąstyti apie jo natūralumą ar produkto grynumą.
Antras dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį - eterinio aliejaus buteliukas. Visų pirma jis turi būti stiklinis. Plastikinės talpos eteriniams aliejams nėra tinkamos. Taip pat buteliukas turėtų būti tamsios spalvos. Kitu atveju, veikiamas saulės spindulių, jis gali prarasti savo vertingąsias savybes. Idealu, jei buteliuko kamštis turi užraktą, t.y. atsisuka tik jį paspaudus ar pan., tokiu būdu eterinis aliejus yra neprieinamas mažamečiams.
Patikimų gamintojų eteriniai aliejai dažniausiai turi integruotą pipetę, kurios pagalba galima patogiai dozuoti aliejaus lašus. Kadangi eteriniai aliejai yra intensyvūs preparatai, jų naudojama labai nedaug.
Jei įsigijote eterinį aliejų ir nesate tikri ar jis natūralus ir kokybiškas, užlašinkite lašelį ant popieriaus. Kokybiškas eterinis aliejus neturėtų nugaruoti, o daugeliu atvejų turi palikti ir tam tikrą spalvą, priklausomai nuo to, iš kokių ingredientų jis pagamintas. Be to, ne iš visų augalų įmanoma išgauti eterinį aliejų, todėl jei aptikote mangų ar bananų aliejų, jis, ko gero, bus prikvėpintas sintetiniais kvapais.
Eterinių aliejų kaina taip pat priklauso nuo to, iš kokių medžiagų jis gaminamas. Todėl jei aptikote rožių aliejų, kainuojantį tiek pat, kiek eukalipto, jis taip pat bus sintetinis.
Eteriniai aliejai yra naudojami tiek farmacijoje, tiek maisto pramonėje. Jie taip pat dažnai naudojami kaip kosmetinės priemonės. Daugelį jų galima tepti ant odos (jei nėra alerginės reakcijos nuo augalų, iš kurių aliejus pagamintas). Eteriniai aliejai minkština odą, pristabdo senėjimo procesą, regeneruoja audinius ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Kai kurie aliejai taip pat veikia antialergiškai.
Eterinius aliejus rekomenduojama laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Taip pat reikėtų vengti jų patekimo į akis. Eterinių aliejų nerekomenduojama naudoti nėščioms moterims.

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce