Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Dantų šepetėliai

Kategorijoje „Dantų šepetėliai“ siūlome įvairių tipų dantų valymo priemones. Tai - įprasti, įvairaus kietumo dantų šepetėliai, elektriniai šepetėliai ir jų priedai, šepetėlių ir tarpdančių valymo priemonių galvutės ir kt.
- 8%
95 €
87,40 €
105,13 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Kodėl svarbu tinkamai pasirinkti dantų šepetėlį?
Dantų priežiūros specialistai yra nustatę, jog dantų priežiūrai svarbūs du faktoriai - žinoti kaip valyti dantis ir pasirinkti gerą dantų šepetėlį. Netinkamas valomojo instrumento pasirinkimas gali sukelti įvairių problemų dantų sveikatai, pvz. mikro traumos, emalio pažeidimas, stomatito atsiradimas ir kt. Dėl šios priežasties, prieš renkantis dantų šepetėlį, būtina apsilankyti pas stomatologą ir išsiaiškinti su kokiomis problemomis konkrečiai jūs galite susidurti prižiūrėdami dantis.
Išsiaiškinus visas aplinkybes, galima pradėti rinktis dantų šepetėlį. Lietuvoje šiuo metu galima rasti daugelio visame pasaulyje pripažintų dantų šepetėlių gamintojų produkcijos. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti tokių gamintojų kaip Sunstar, Trisa, Omron ir kt. gaminius. Visų jų aprašymuose yra pateikiama išsami informacija, todėl išsirinkti yra paprasta.
Čia siūlomi dantų šepetėliai įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems, taip pat šepetėliai skirti tarpdančiams, kabių ir protezų priežiūrai, elektriniai dantų šepetėliai ir kitos priemonės.
Valantis dantis svarbu atkreipti dėmesį į valymo laiką. Paprastai dantis rekomenduojama valyti apie 2 minutes. Per šį laiką pašalinamos visos apnašos ir užtikrinama gera dantų apsauga. Taip pat svarbu tinkamai dantis valyti. Specialistai rekomenduoja sukamuosius arba šluojamuosius judesius.
Dantų šepetėlių priežiūra
Tam, kad dantų šepetėlis pilnai atliktų savo funkciją, yra svarbu jį tinkamai prižiūrėti. Jis turi būti laikomas švariai ir laiku pakeičiamas. Paprastai užtenka dantų šepetėlį reguliariai perplauti šiltu vandeniu ir muilu, kadangi intensyvesnio poveikio valymo priemonės jį gali pažeisti. Taip pat galima naudoti tam pritaikytą sterilizatorių. Tačiau net ir tinkamai prižiūrint, dantų šepetėlį rekomenduojama keisti kas 3 mėnesius, jei iki to laiko šerelių forma nepakito. Kitu atveju reikėtų atsižvelgti į dantų šepetėlio būklę.
Koks dantų šepetėlis geriausias?
Dantų šepetėlio pasirinkime visuomet padės jūsų dantų gydytojas. Universalus variantas - dantų šepetėlis su nedidele galvute, apimančia maždaug 2-2,5 krūminius dantis ir turintis minkštus arba vidutinio kietumo šerelius. Kietus šerelius turintį dantų šepetuką išimtiniais atvejais turėtų rinktis žmonės, kurių dantys yra linkę smarkiai kaupti apnašas arba naudojantys maisto produktus, turinčius dažomųjų savybių (juodą arbatą, kavą, apelsinus) bei rūkoriai. Dantų šepetėlio šereliai turėtų būti pagaminti iš dirbtinio pluošto, kadangi nustatyta, jog iš natūralių medžiagų pagamintuose šereliuose yra linkusios kauptis bakterijos.
Dėl šepetėlio modelio galima apsispręsti savarankiškai, nėra rekomendacijų kuris modelis tinkamiausias. Tačiau visuomet svarbu atsižvelgti į dantų ir dantenų jautrumą bei kitus poreikius. Taip pat galima rinktis šepetėlį su papildoma liežuvio valymo funkcija.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce