Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Lūpų dažai

Šioje kategorijoje platus dekoratyvinės kosmetikos lūpoms pasirinkimas - lūpų dažai, blizgesiai ir lūpų pieštukai. Didelis spalvų ir rūšių pasirinkimas.
Lūpų dažai yra viena dažniausiai naudojamų dekoratyvinės kosmetikos priemonių. Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti ekologiškos, natūralios kosmetikos lūpoms. Tai - lūpų dažai, lūpų pieštukai ir blizgesiai. Šiuo metu siūlome La Mav, Logona, Lavera, Sante Naturkosmetik ir kitų gamintojų dekoratyvinę kosmetiką.
Nors dekoratyvinė kosmetika yra skirta veido kontūrų gražinimui, tačiau ji neretai atlieka ir papildomas funkcijas. Lūpų dažai padeda esant išsausėjusiai odai, ją drėkina, todėl lūpos atrodo gražiai, neskeldėja, nėra veikiamos tiesioginių saulės spindulių. Naudojant tokią kosmetiką, lūpos yra apsaugomos nuo sausumo pojūčio, nešerpetoja, oda nėra dirginama.
Tačiau renkantis lūpų dažus rekomenduojama atkreipti dėmesį į tai, iš kokių medžiagų ši kosmetika yra pagaminta. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti natūralios, ekologiškos kosmetikos, gaminamos iš tokių sudėtinių medžiagų kaip įvairūs aliejai (ricinos ir kakavos sėklų, šaltalankių, migdolų, simondsijų ir kt.), bičių vaško, sviestmedžių sviesto. Taip pat tokių kosmetinių priemonių sudėtį neretai papildo ir įvairūs vitaminai. Daugelis lūpoms skirtos kosmetikos mūsų parduotuvėje pasižymi ir gydomuoju poveikiu.
Lūpdažio ar lūpų blizgesio spalvos pasirinkimas taip pat svarbus. Nors įprastai spalvos pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo asmeninio skonio, tačiau svarbu žinoti, jog skirtingų gamintojų lūpų kosmetikos atspalviai gali skirtis, net jei spalvos pavadinimas toks pat ar panašus.
Moterims, mėgstančioms ryškias spalvas, geriausias pasirinkimas yra tamsesnės spalvos ar ryški raudona. Tačiau tokios spalvos labiau tinkamos vakaro metui. Na o šviesesnės, pastelinės spalvos geriausiai tiks naudoti šviesiuoju paros metu. Taip pat lūpų dažai turėtų būti derinami ir su aprangoje vyraujančiomis spalvomis.
Dar vienas svarbus momentas renkantis dekoratyvinę lūpų kosmetiką - jos derėjimas su odos ir plaukų spalva. Šviesaus gymio moterims rekomenduojami šviesesni lūpų dažai, o tamsesnę odą turinčioms moterims tiks sodresnės spalvos.
Tačiau ne vien odos spalva ir drabužiai yra svarbūs lūpų dažų pasirinkime. Taip pat yra svarbus ir tikslas, kuriuo tokius dažus naudojate. Jei siekiate, kad jūsų lūpos atrodytų putlesnės, jų apimtį vizualiai padidins šviesesnių spalvų lūpdažiai arba lūpų blizgesiai. Tamsios spalvos lūpdažiai lūpas šiek tiek siaurina. Be to, tamsios spalvos sukuria brandesnės moters įvaizdį, o šiltos šviesios spalvos vizualiai atjaunina.
Moterims, nežinančioms kokios spalvos lūpų dažus pasirinkti, rekomenduojama išbandyti lūpdažį, keliais atspalviais tamsesnį už lūpų spalvą.
Lūpų blizgesiai daugiau tinkami išgauti efektui. Paprastai jie suteikia lūpoms putlumo, atjaunina lūpų odą, ją maitina. Na o lūpų pieštukai naudojami norint nubrėžti ryškesnius lūpų kontūrus. Su lūpdažio spalva pieštukus reikėtų derinti ypač atsakingai, kadangi kitu atveju gali būti pernelyg didelis spalvinis kontrastas.
 
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce