Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3, 4, 5, 6, 7, 8 ...16 psl.

Plaukų kosmetika

Plaukų kosmetika, priemonės plaukams, plaukų priežiūros priemonės - šampūnai, kondicionieriai, balzamai, plaukų kaukės, plaukų formavimo priemonės, priemonės pažeistiems plaukams.
- 12%
4,51 €
3,97 €
- 8%
6,42 €
5,91 €
- 8%
4,69 €
4,31 €
- 8%
4,69 €
4,31 €
- 8%
4,69 €
4,31 €
- 8%
4,69 €
4,31 €
- 8%
4,69 €
4,31 €
- 8%
4,69 €
4,31 €
69 €
69 €
58 €
58 €
58 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3, 4, 5, 6, 7, 8 ...16 psl.
Kategorijoje „Plaukų kosmetika“ - didelis pasirinkimas kosmetinių plaukų priežiūros priemonių. Tai tokios prekės kaip kondicionieriai, aliejai, plaukų kaukės, plaukų formavimo priemonės želė ir lakas, įvairių rūšių plaukų šampūnai dažytiems, pažeistiems, riebiems plaukams ar jautriai galvos odai. Taip pat šampūnai nuo pleiskanų, nuo plaukų slinkimo ir plaukų serumai bei ampulės. Be įprastų kosmetikos priemonių taip pat siūlomos natūralios, ekologiškos kosmetikos priemonės plaukams, pagamintos iš natūralių sudėtinių medžiagų.
Trumpai apie kai kurių prekių rūšių specifiką:
Šampūnai - tai kosmetikos priemonės, skirtos plaukų ir galvos odos higienai. Šampūnai nuplauna odos paviršiuje esančius riebalus, susikaupusį purvą ir dulkes. Šias plaukų priežiūros priemones galima pasirinkti pagal odos tipą ar paskirtį, pvz. šampūnas riebiai odai ar šampūnas nuo pleiskanų. Taip pat pasitaiko tam tikra rūšis šampūnų, vadinamų „Du viename“. Tačiau specialistai tokių šampūnų naudoti kasdien nepataria, kadangi šios priemonės neužtikrina pilnavertės plaukų ir galvos odos priežiūros.
Balzamų plaukams linijos dažniausiai gaminamos greta tų pačių linijų šampūnų. Gamintojai derina šampūnų ir balzamų savybes, todėl toks pasirinkimas yra optimaliausias. Balzamai yra skirti papildomai plaukų priežiūrai ir maitinimui. Šios plaukų priežiūros priemonės apsaugo plaukus nuo pažeidimų šukuojant, naudojantis fenu ir kt. Paprastai plaukus ištepus balzamus, jį kurį laiką reikia palikti ant plaukų ir tik vėliau nuplauti.
Kondicionierių paskirtis yra panaši į balzamų. Tačiau jie turi ir papildomą funkciją. Kondicionieriai palengvina plaukų iššukavimą, drėkina ir apsaugo nuo išsausėjimo. Naudojant kondicionierių plaukai tampa švelnesni, tačiau nesišiaušia. Kondicionieriai dažniausiai naudojami ant plaukų galiukų.
Plaukų kaukės yra atstatomojo pobūdžio priemonės plaukams. Plaukus maitinančios medžiagos kaukių sudėtyje yra labiau koncentruotos, todėl jų poveikis stipresnis nei įprastų plaukų priežiūros priemonių. Plaukų kaukių pagalba galima išvengti besišakojančių plaukų galiukų, atnaujinamas natūralus plaukų blizgesys. Taip pat kaukės apsaugo nuo priešlaikinio plaukų kritimo, stimuliuoja plaukų augimą, naikina pleiskanas ir maitina plaukus.
Lyginant su balzamais, kaukės plaukams yra kur kas efektyvesnės priemonės ir yra naudojamos rečiau - 2-3 kartus į savaitę. Kaukės paprastai naudojamos ant drėgnų plaukų, paliekant jas nuo kelių iki keliasdešimties minučių ir vėliau nuplaunant.
Priemonės plaukams, kurių nereikia nuplauti yra įvairūs kremai, purškikliai, ampulės, skysčiai ar nenuplaunami kondicionieriai. Šios priemonės naudojamos ant švarių drėgnų arba sausų plaukų, priklausomai nuo nurodymų prekių aprašuose.
Šio tipo priemones reikėtų rinktis priklausomai nuo poreikių. Tai gali būti priemonės, skirtos apsaugoti ar maitinti, išlyginti plaukus. Taip pat priemonės, naudojamos siekiant išvengti besišakojančių plaukų galiukų ar priemonės lengvam plaukų iššukavimui.
Priemonės plaukų formavimui - tai įvairūs lakai, želė, plaukų vaškas, losjonai, putos ir kt. Šių priemonių pagalba galima suformuoti norimą šukuoseną, jos sutvirtina plaukus ir yra naudojamos tolygiai paskirstant ant švarių plaukų.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce