Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Dantų pastos suaugusiems

Kategorijoje „Dantų pastos“ galima rasti įvairiems poreikiams pritaikytų prekių. Tai natūralios, ekologiškos dantų pastos, praturtintos įvairiomis medžiagomis. Taip pat - dantų pastos vaikams, balinamąjį poveikį turinčios pastos ir priemonės balinimo procedūroms atlikti.

- 12%
4,22 €
3,71 €
- 8%
4,22 €
3,88 €
- 5%
4,95 €
4,70 €
19,90 €
11,09 €
10,32 €
8,35 €
8,15 €
8,15 €
8,02 €
7,60 €
4,40 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Burnos higienos kategorijoje vieną iš skilčių sudaro dantų pastos. Šių priemonių pasirinkimas šioje kategorijoje labai platus. Todėl norintiems pasirinkti geriausią, siūlome keletą patarimų.
Kaip pasirinkti dantų pastą?
Kaip ir daugelį kitų prekių, dantų pastą daugelis pirkėjų renkasi pagal jos pakuotę arba tą, kuri tuo metu yra daugiausiai reklamuojama. Deja, į dantų pastos sudėtį dėmesį atkreipia tik nedidelė dalis pirkėjų. Tad kol nesusiduriame su dantų priežiūros problemomis, dantų pastą renkamės vadovaudamiesi subjektyviais kriterijais ar aplinkinių patarimais.
Deja, tai, kas tinka vienam vartotojui, nebūtinai tiks ir kitam. O naudojant medicininį terminą - dantų pasta yra specializuota gydomoji medžiaga, priskiriama higienos ir profilaktikos prekių rūšims ir naudojama burnos ertmės priežiūrai.
Dantų pastos yra skirstomos į dvi kategorijas - higieninės ir gydomosios-profilaktinės. Higieninės dantų pastos yra naudojamas tik dantų švaros sumetimais - po valgio ar siekiant pagerinti burnos kvapą. Tokios pastos rekomenduojamos žmonėms, turintiems sveikus dantis ir reguliariai vykstantiems stomatologinei apžiūrai. Šio tipo dantų pastos neturi jokio papildomo poveikio.
Gydomosios-profilaktinės dantų pastos užima didžiąją dantų pastų pasiūlą rinkoje. Šios dantų pastos ne tik išvalo dantis, bet ir apsaugo juos nuo mikrobų, sukeliančių kariesą ir parodontitą. Tokios dantų priežiūros priemonės prižiūri dantų emalį, mažina uždegimines reakcijas, o taip pat gali turėti balinamąjį poveikį. Taigi, antrosios grupės dantų pastos sudėtyje turi vienokių ar kitokių sudedamųjų medžiagų, padedančių apsaugoti dantis nuo neigiamo poveikio.
Prieš įsigyjant dantų pastą, reikėtų nuspręsti kas ir kokiu tikslu ją naudos. Dantų pastos gali būti šeimyninės - naudojamos visos šeimos. Kaip taisyklė, šios dantų pastos yra dažniausiai higieninės, tačiau sudėtyje gali turėti ir fluorido. Šio tipo dantų pastos yra tinkamos naudoti ir vaikams nuo 7 metų.
Mažesnio amžiaus vaikams gaminamos specialios vaikiškos dantų pastos. Kadangi daugelis mažylių valydamiesi dantis gali nuryti iki 40% dantų pastos, suaugusiųjų priemonės jiems nėra tinkamos. Dantų pastos gali būti skirtos vaikams iki 6-ių ar iki 13-os metų. Jose fluorido kiekis yra kur kas mažesnis nei suaugusiems skirtose priemonėse. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad vaikai nenaudotų dantų pastos, sudėtyje turinčios triklozano.
Dantų pastų pasirinkime galima rasti ir specializuotų priemonių. Šios dantų pastos yra gaminamos atsižvelgiant į įvairias aplinkybes - vartotojų amžių, burnos ertmės sveikatą ir organizmo reakcijas. Nemažai specializuotų dantų pastų sudėtyje turi ir medikamentinių medžiagų. Specializuotų dantų pastų grupei priklauso:
- priešuždegiminės
- nuo apnašų
- apsaugančios nuo dantų akmenų formavimosi
- dantų pastos nuo galitozės (blogo burnos kvapo)
- balinančios dantų pastos
- jautriems dantims
- universalios dantų pastos, skirtos užkirsti kelią iš karto keletui susirgimų.

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce