Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Priemonės nuo celiulito

Šioje kategorijoje siūlomos įvairių gamintojų stangrinamosios priemonės odai ir priemonės nuo celiulito. Didelis kremų, gelių, aliejų, odos drėkiklių ir kitų priemonių pasirinkimas. Priemonės anticeliulitiniam masažui.
Stangrinamosios priemonės nuo celiulito - tai įvairūs geliai, kremai, losjonai ir kiti kosmetikos gaminiai. Didžioji šių priemonių dalis yra skirtos sustiprinti odą, padidinti jos elastingumą ir panaikinti estetines odos problemas. Taip pat - mažinti organizme susikaupusių toksinų kiekį.
Šioje kategorijoje galima rasti prekių, skirtų celiulito mažinimui ir priemonių nuo strijų. Tokios priemonės didina kraujo cirkuliaciją probleminėse kūno vietose - ant klubų, pilvo, rankų ir kt., skaido riebalines sankaupas, regeneruoja odą. Čia taip pat gausus masažams skirtų prekių pasirinkimas - masažiniai aliejai ir taurelės, skirtos specialiai anticeliulitinėms procedūroms.
Kas yra celiulitas?
Celiulitas - tai odos paviršiaus pakitimai, dažniausiai atsirandantys ant moterų kūno, kadangi vyrų jungiamojo audinio struktūra šiek tiek kitokia. Celiulitas dažniau skaitomas kosmetine, nei sveikatos problema. Dažniausiai jis atsiranda lytinės brandos metu ir, jo nešalinant, išlieka visam gyvenimui.
Celiulitas - tai lytinių hormonų veiklos padarinys. Brendimo metu ant moterų kūno (klubų, pilvo, krūtų ar rankų) pradeda kauptis riebalai, kurie yra būtini sėkmingam nėštumui ir pilnaverčiam kūdikio maitinimui. O riebalais persipildžiusios ląstelės išsipučia ir iškyla į odos paviršių. Tokiu būdu atsiranda celiulitas ar kitaip vadinamas „apelsino žievelės“ efektas.
Tačiau celiulito išryškėjimui ant odos taip pat įtakos gali turėti ir tokie faktoriai kaip stresas, hipodinamija ar nesubalansuota mityba. Dėl streso oda tampa nebe elastinga, mažėja kolageno ir elastino sintezė, tad celiulitas pasireiškia dar ryškiau. Taigi, svarbu žinoti, jog celiulitas - tai ne būtinai antsvorio skatinama problema.
Kaip kovoti su celiulitu?
Kuomet riebalų ląstelės persipildo ir išsipučia, odos paviršius tampa grublėtu. Tam, kad oda taptų lygi, būtina panaikinti joje esančių riebalų kiekį. Taigi, kokie galėtų būti pirmieji žingsniai siekiant sumažinti celiulitą:
  • Visų pirma reikėtų sureguliuoti mitybą - mažinti suvartojamą baltų miltų, cukraus, greitai paruošiamo maisto ir kitų produktų kiekį, kurių vartojimas skatina riebalų kaupimąsi.
  • Valgyti daugiau daržovių ir vaisių. Švieži vitaminai teigiamai veikia odos būklę ir apjungia žmogaus kūno audinius.
  • Siekiant sumažinti celiulitą taip pat rekomenduojama atsisakyti kepto maisto ir produktų, sudėtyje turinčių taip vadinamų nematomų riebalų. Jų gausu dešrose, sūriuose ir pan. produktuose.
  • Taip pat labai svarbu yra saikingai vartoti druską bei gerti pakankamai vandens.
  • Aktyvus gyvenimo būdas - tai viena svarbiausių celiulito mažinimo aplinkybių. Sportuojant celiulito pokyčiai matomi geriausiai.
  • Stenkitės naudoti tinkamas kosmetines priemones, kurios gali padėti, ypač kompleksiškai, naikinant celiulitą. Tai gali būti specialūs kremai, geliai ar kitos priemonės nuo celiulito.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce