Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Kosmetika nėščiosioms

Kosmetika nėščiosioms, priemonės nuo strijų, kūno aliejai, regeneruojamieji kremai, kūno geliai ir kitos prekės. Ši kosmetika pritaikyta naudoti nėščiosioms ir moterims po gimdymo.
Šioje kategorijoje parduodama įvairių tipų kosmetika nėščiosioms. Didžiąją prekių dalį sudaro kūno kremai, kūno sviestas, kosmetinės priemonės nuo strijų, geliai, aliejai ir panašios prekės.
Nėštumo metu, tempiantis kūno audiniams ir veikiant hormonams, daugeliui moterų susidaro strijos. Priklausomai nuo odos spalvos ir kitų genetinių faktorių, strijų spalva gali skirtis, tačiau ilgainiui šie tempimo randai pabąla. Naudojant priemones nuo striju galima pagreitinti jų spalvos pokyti ir vizualiai sumažinti jų matomumą.
Strijų atsiradimui taip pat gali turėti įtakos ir tokie faktoriai kaip staigus svorio padidėjimas ir endokrininės sistemos ligos. Be to, strijos dažnai atsiranda paauglystės periodu, kuomet vyksta dideli kūno pokyčiai.
Vienas iš geriausių būdų strijų mažinimui yra intensyvus masažas atliekamas rankomis arba vakuuminėmis taurelėmis. Toks masažas suaktyvina kraujo apytaką ir skatina odą greičiau regeneruotis. Masažams hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome įsigyti įvairių aliejų. Jų pagalba oda tampa elastingesnė, jie gerai maitina ir švelnina odą. Taip pat, naudojant aliejus, masažą atlikti paprasčiau, jis suteikia komforto pojūtį, oda nesitrina. Tačiau reikėtų žinoti, jog vienas kartas masažo yra per mažai, kad būtų pastebėti pasikeitimai, todėl jį rekomenduojama atlikti nedideliais tarpais kelis kartus į savaitę. Atliekant masažą galima naudoti skirtingų augalų aliejus, tačiau ypač rekomenduojamas aliejus su vitaminu E.
Strijų mažinimui specialistai taip pat rekomenduoja ir kitas gydomąsias procedūras, pvz. mezoterapiją, gydymą ultragarso aparatų pagalba ar specialiomis injekcijomis. Esant ypač sudėtingiems atvejams, strijos šalinamos chirurginiu būdu. Tačiau profilaktiškai taip pat rekomenduojamos naudoti ir kitos, kosmetinės priemonės - pilingas, kuris suaktyvina kraujotaką ir specialūs kūno sviestai bei kremai nuo strijų.
Nėštumo periodu retai kuriai moteriai pavyksta išvengti strijų, tačiau jų atsiradimo riziką galima sumažinti dėvint specialius nėščiosioms skirtus drabužius, pvz. prilaikantį diržą ar pėdkelnes. Jų taip pat galima įsigyti hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje. Kitų galimybių strijoms atsirasti išvengti galima, tereikia stebėti savo svorį, tinkamai maitintis ir pagal galimybes sportuoti. Na o profilaktikai ir odos priežiūrai rekomenduojama naudoti šioje prekių kategorijoje esančias priemones.
Didelė asortimento dalis šioje kategorijoje yra ekologiškos prekės, gaminamos iš natūralių medžiagų. Jos nedirgina odos, ją minkština, švelnina ir padeda išvengti strijų atsiradimo ar jas vizualiai sumažinti.
Šioje kategorijoje esančias prekes reikėtų naudoti pagal naudojimo instrukcijose nurodytas rekomendacijas. Visos priemonės šioje kategorijoje yra skirtos tik išoriniam naudojimui. Reikėtų vengti jų patekimo į akis ir laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildų nėščiosioms galima įsigyti atskiroje šios elektroninės parduotuvės kategorijoje.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce