Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3 psl.

Šampūnai visų tipų plaukams

Šampūnai normaliems plaukams, plaukų priežiūros priemonės, kosmetika plaukams, kosmetika visų tipų plaukams, organiški šampūnai, ekologiškos plaukų priežiūros priemonės.
- 8%
4,69 €
4,31 €
69 €
58 €
58 €
58 €
23 €
23 €
22 €
21 €
21 €
21 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3 psl.
Šios kategorijos prekių pasirinkimą sudaro šampūnai normaliems plaukams. Čia galima rasti šampūnų visų tipų odai dažnam naudojimui. Taip pat siūlomi ir specialūs šampūnai nepaklusniems, priaugintiems plaukams ir šampūnai padedantys lengviau išlaikyti spalvą. Nemažas ekologiškų, organiškų šampūnų pasirinkimas.
Normalūs plaukai išsiskiria savo blizgesiu, yra pakankamai elastingi, juos lengva šukuoti. Siekiant, kad plaukai išlaikytų visas gerąsias savo savybes, plaukų priežiūros specialistai rekomenduoja naudoti konkrečiam plaukų tipui tinkamas kosmetikos priemones - šampūnus, kondicionierius, balzamus ir kt. Naudojant netinkamas priemones, plaukai gali prarasti blizgesį, imti lūžinėti, taip pat gali atsirasti pleiskanų.
Kaip išsirinkti šampūną normaliems plaukams?
Šampūno pasirinkimas priklauso nuo plaukų ir galvos odos tipo. Sausiems plaukams yra tinkamas šampūnas, sudėtyje turintis lanolino arba lecitino. Šios medžiagos sausus plaukus maitina ir drėkina. Riebiems plaukams geriau rinktis šampūnus, mažinančius riebalų kiekį. Jų sudėtyje gali būti tokios medžiagos kaip dilgėlės, šalavijas ar jūros dumbliai. Be to, tokiuose šampūnuose turi būti ir antibakterinių medžiagų, normalizuojančių riebalinių liaukų veikimą.
Perspėjimas: daugelio šampūnų sudėtyje galima aptikti medžiagų, veikiančių odos paviršių. Tačiau plaukų kosmetikos specialistai rekomenduoja vengti priemonių, kurių sudėtyje pirmojoje eilutėje įrašyta tokia medžiaga kaip Ammonium Laureth Sulfate (ALES). Ši medžiaga kartu su susikaupusiais nešvarumais ir dulkėmis nuplauna ir apsauginę riebalinę plėvelę, natūraliai susidariusią ant galvos odos. Naudojant tokias priemones oda greitai išsausėja, o plaukai ima lūžinėti. Be to, ši medžiaga, sąveikaudama su kitomis kosmetinių prekių sudėtyje esančiomis medžiagomis, gali veikti kaip kancerogenas.
Kaip nustatyti savo plaukų tipą?
Svarbu žinoti, jog plaukų tipas gali kisti visą gyvenimą. Priklausomai nuo naudojamų kosmetinių priemonių, mitybos, darbo ir namų aplinkos, streso bei kitų aplinkybių, plaukai ir galvos oda gali keistis. Todėl plaukų priežiūros specialistai pataria stebėti pasikeitimus ir atsakingai rinktis priemones konkrečiam gyvenimo periodui.
Nežinant savo plaukų tipo, nustatymui galima naudoti paprastą popierinę servetėlę. Praėjus 2 valandoms po galvos plovimo, servetėlę reikėtų prispausti prie galvos odos. Jei servetėlės paviršiuje matoma nežymi riebalų dėmelė, vadinasi plaukų tipas yra normalus. Jei žymė aiškiai matoma, vadinasi plaukai yra riebūs, o jei žymės nėra - sausi.
Naudingi priedai
Daugelis šampūnų yra gaminami juos praturtinant papildomomis medžiagomis ir priedais - proteinais, keratinu, B grupės vitaminais, provitaminu B5, įvairiais augaliniais aliejais ir kt. Išvardinti komponentai gerina plaukų struktūrą, juos drėkina ir stiprina.
Ypač naudingas plaukų priežiūrai yra keratinas, kadangi paprastai jis yra identiškas keratinui, esančiam plaukų struktūroje. Ši medžiaga yra viena svarbiausių sudėtinių šampūno dalių, padedančių plaukams atsinaujinti ir būti sveikiems.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce