Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Akių šešėliai, blakstienų tušas

Šioje kategorijoje galima įsigyti ekologiškų priemonių akių makiažui. Tai - akių šešėliai, blakstienų tušas, vienpusiai ir dvipusiai akių pieštukai, maskuojantys ir odą raminantys pieštukai bei blakstienų priežiūros priemonės.
Kategorijoje „Akių šešėliai, blakstienų tušai“ galima įsigyti ekologiškų dekoratyvinės kosmetikos priemonių. Tai blakstienų tušas, akių šešėliai, akių pieštukai, maskuojantys pieštukai, blakstienų balzamas, priemonės blakstienų stiprinimui ir kitos prekės. Didžiausią šios kategorijos prekių dalį sudaro ekologišką kosmetiką gaminančių gamintojų produkcija. Tai Lietuvoje jau gerai žinomi prekiniai ženklai Lavera, Logona ir Benecos.
Šių gamintojų kosmetikos prekės pasižymi aukšta kokybe ir yra gaminamos iš organinių medžiagų. Daugumą jų galima priskirti kosmetikos veganams kategorijai, kadangi jų gaminimo procese nėra naudojamos gyvūninės kilmės medžiagos, o taip pat kosmetika nėra bandyta su gyvūnais. Tokios prekės kategorijos puslapyje sužymėtos žalio lapelio ženklu.
Atliekant veido makiažą, viena svarbiausių dalių yra akys. Taigi, tinkamų priemonių pasirinkimas taip pat svarbus. Renkantis akių šešėlius reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į jų spalvą, bet ir numatyti kaip konkreti spalva derės su jūsų akimis bei oda. Įprastai panašios spalvos šešėliai tik vos paryškina jūsų veidą, todėl jie labiau tiks šviesiajam paros metui. O pasirinkus intensyvesnės spalvos, su akimis ir odos spalva kontrastuojančius šešėlius, atrodysite ryškiau.
Renkantis šešėlių spalvą, reikėtų atsižvelgti į tai, kokios spalvos tarpusavyje dera. Pvz., mėlynas akis gerai papildo šilti atspalviai - ruda, persikinė spalvos. Pilkos akys geriau dera su šaltomis spalvomis. Žalios akys gerai atrodys su ruda ar oranžine, o rudoms akims galima pritaikyti visą paletę.
Taip pat, priklausomai nuo progos, šešėlių pasirinkimas gali varijuoti. Jei šešėlius planuojate naudoti kasdien, labiausiai tinkamos yra šiltos gamtos spalvos, pvz. ruda, kuri optiškai padidins akis ir atrodys gana subtiliai. O jei ruošiatės vakarėliui, tuomet galima naudoti ryškesnių spalvų šešėlius.
Odos spalva taip pat turi įtakos šešėlių pasirinkime. Šviesesnė oda geriau derės su šviesesniais šešėliais, o tamsesnė atvirkščiai.
Dar viena svarbi priemonė akių makiažui yra blakstienų tušas. Jo pasirinkimas taip pat priklauso nuo daugelio faktorių:
Visų pirma reikėtų apsispręsti kokie yra jūsų reikalavimai tušui, kaip, juo pasidažiusi, norite atrodyti. Skirtingi tušai akims suteikia skirtingą efektą - vieni jų blakstienas pailgina, kiti pastorina, treti jas labiau užriečia, o kiti gali atlikti iš karto kelias funkcijas.
Taip pat labai svarbu pasirinkti tušo spalvą. Šviesaus gymio žmonėms kasdieniam naudojimui labiau tinkamas rudo atspalvio tušas. Jis atrodo kur kas natūraliau, ne taip stipriai pabrėžia akis. Tačiau šventinėmis progomis, derinant su akių šešėliais, galima naudoti ir juodą, kuris yra universalus ir tinka daugumai vartotojų. Kitų spalvų tušai labiau tinkami tam tikroms progoms, kuomet norima akis dar labiau paryškinti.
Renkantis tušą taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai ar jis yra atsparus vandeniui. Šio tipo tušas geriau laikosi ant blakstienų, tačiau jį sunkiau nuvalyti ir nėra būtina naudoti kasdien.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce