Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Depiliacijos priemonės

Depiliacijos priemonės, lazeriniai epiliatoriai ir skutimosi putos. Siūlome aukštos kokybės prietaisus ilgalaikiam plaukelių šalinimui. Prietaisai naudojimui namuose ar grožio salonuose.
13,70 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Kategorijoje „Depiliacijos priemonės“ galima įsigyti įvairių kūno plaukelių šalinimo aparatų. Taip pat šioje kategorijoje siūlomos vokiečių ir JAV gamintojų skutimosi putos. Šios priemonės priklauso ekologiškos kosmetikos grupei, todėl jas yra saugu naudoti, jos nedirgina odos ir padeda lengviau nuskusti plaukelius.
Šiuo metu visame pasaulyje yra išrasta pakankamai nemažai įvairių būdų kovai su kūno plaukuotumu. Vienas paprasčiausių ir populiariausių - plaukelių skutimas įprastu skustuvu. Toks būdas yra gana nebrangus ir greitas. Tačiau jo poveikis yra labai trumpalaikis. Todėl vis daugiau žmonių renkasi įvairių tipų epiliatorius plaukelių šalinimui.
Lazeriniai epiliatoriai tapo viena populiariausių prekių norint ilgam pašalinti plaukelius. Šis būdas ne tik greitas, bet ir beveik neskausmingas, lyginant su depiliacija vašku ar specialiais plaukelius išraunančiais depiliatoriais. Daugelis žmonių naudodamiesi lazeriniais epiliatoriais nieko nejaučia, išskyrus retus atvejus, kuomet juntamas lengvas bakstelėjimas, tarsi su adatos galiuku arba po procedūros šylančios kūno vietos. Taip pat, procedūros eigoje kai kuriose vietose gali atsirasti paraudimas.
Svarbu žinoti, jog lazerinė epiliacija nėra vienkartinė procedūra, po kurios plaukeliai nebeatauga. Lazerinės epiliacijos metu lazerio šviesa pasiekia plauko šaknį, nepažeisdama aplink esančių audinių. Plauko šaknis, paveikta lazerio, kurį laiką nesivysto, todėl reguliariai naudojant tokį prietaisą, kūno plaukelių augimas gali sustoti ilgam laikui, tačiau po kurio laiko gali vis atsirasti atsinaujinančių plaukelių. Procedūrų efektyvumas taip pat priklauso ne vien nuo jų skaičiaus, bet ir nuo naudojamo prietaiso tipo. Taip pat svarbu ir tinkamai atlikti procedūrą bei nustatyti prietaiso parametrus (skirtingoms kūno vietoms turėtų būti parenkami skirtingi parametrai).
Taip pat svarbu žinoti, jog atliekant lazerinę epiliaciją, kūno plaukeliai turėtų būti ilgesni. O balti ar žili plaukai neturi pakankamai melanino, kad būtų tinkamai pašalinami. Geriausias rezultatas pasiekiamas kuomet šalinami juodi plaukeliai ant baltos odos.
Šioje kategorijoje galima įsigyti lazerinių epiliatorių, skirtų naudoti namuose arba grožio salone. Dauguma prietaisų yra tinkami viso kūno ir veido plaukelių šalinimui.
Tinkama odos priežiūra po lazerinės epiliacijos procedūros yra labai svarbi. Neprižiūrima oda gali tapti sudirgusia, o kai kuriais atvejais ir atsirasti uždegimas. Tačiau ne mažiau svarbus yra ir pasiruošimas. Odos paruošimui puikiai tiks vandens procedūros. Tačiau labai svarbu nenaudoti jokių odą padengiančių priemonių, kurios gali sutrukdyti tinkamai atlikti procedūrą. Tačiau puikiai tiks įprasti, neriebūs prausikliai, o ypač kūno šveitiklis.
Po epiliacijos oda kurį laiką lieka gana pažeidžiama, todėl po plaukelių šalinimo kurį laiką nepatariama naudoti dezodorantų, kvepalų ar kitos kosmetikos, galinčios sudirginti odą. Po procedūros patariama odą tepti minkštinančiomis ir plaukelių augimą stabdančiomis priemonėmis. Taip pat apie 48 valandas nepatariama būti tiesioginiuose saulės spinduliuose.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce