Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Priemonės intymiai higienai

Šioje kategorijoje siūlomi įsigyti intymios higienos prausikliai, drėgnos servetėlės ir purškikliai, galintys apsaugoti nuo grybelinių infekcijų.
Tinkama intymių kūno vietų priežiūra yra labai svarbi. Nuo to priklauso žmogaus lytinė sveikata ir vaisingumas. Šioje kategorijoje galima įsigyti visų reikiamų priemonių intymios higienos priežiūrai. Tai - įvairios sudėties prausikliai, drėgnos servetėlės ir antigrybeliniai purškikliai.
Intymios higienos prausiklių naudojimas kasdien yra be galo svarbus. Tokie prausikliai neretai turi ir antibakterinių savybių. Be to, intymių vietų mikroflora yra kitokia nei viso kūno. Dėl šios priežasties įprasto muilo ir prausimosi želė naudojimas intymių vietų prausimui nėra tinkamas. Naudojant intymiai higienai nepritaikytas priemones ilgainiui gali išsivystyti įvairios ligos.
Intymios higienos prausimuisi skirtas priemones nebūtina naudoti kas kart prausiantis. Užtenka kartą dienoje nusiprausti naudojant skystą intymios higienos muilą, o vėliau praustis tik šiltu vandeniu. Po prausimosi procedūros būtina gerai nusausinti intymias vietas, kad jose nesikauptų bakterijos. Intymiai higienai skirtą rankšluostį rekomenduojama keisti kas 2-3 dienas, kadangi įprastai rankšluosčiai dar kurį laiką išlieka drėgni ir juose kaupiasi bakterijos.
Keliaujant arba neturint galimybės nusiprausti, intymios higienos priežiūrai puikiai tiks tam skirtos drėgnos servetėlės. Jos gali būti neutralaus kvapo arba praturtintos įvairiais augaliniais kvapais.
Intymios higienos servetėlės yra gaminamos iš medvilnės ir yra greitai yrantis produktas. Tačiau jų naudoti nuolat vietoje prausiklio nepatariama. Taip pat svarbu žinoti, jog intymiai higienai skirtos servetėlės yra vienkartinio naudojimo.
Šioje kategorijoje taip pat galima įsigyti purškiklių, skirtų apsaugoti nuo grybelinių infekcijų, tokių kaip pienligė ar bakterinė vaginozė bei kt. Dėl įvairių priežasčių intymiose vietose atsirandantis grybelis sukelia diskomfortą, todėl yra labai svarbu laiku jį pastebėti ir naudoti tinkamus prausiklius bei kitas higienos priemones.
Vyrai taip pat neretai patiria su grybelinėmis infekcijomis susijusių nemalonių pojūčių. Todėl tiek vyrams, tiek moterims patariama naudoti specialius purškalus, kovojančius su minėtomis infekcijomis. Hiperfarma.lt elektroninės parduotuvės rekomenduojamas Salcura Topida purškiklis yra tinkamas ir vyrams, ir moterims. Jis efektyviai veikia intymias vietas bei atkuria tinkamą gleivinės mikroflorą. Šis purškiklis veikia greitai ir yra veiksmingas. Jis tinkamas vidiniam ir išoriniam naudojimui.
Kas dar svarbu tinkamai intymios higienos priežiūrai?
Šalia intymios higienos priemonių naudojimo, siekiant, kad nekiltų bakterinės infekcijos, specialistai pataria naudoti natūralaus pluošto apatinius drabužius. Taip pat reikėtų vengti intymias vietas trinančių apatinių.
Taip pat nederėtų piktnaudžiauti kasdienio naudojimo įklotais. Nors yra patogūs, tokie įklotai gali pakenkti intymių vietų mikroflorai, kadangi oda nepakankamai kvėpuoja, gali sušusti.
Dar vienas svarbus momentas, galintis užtikrinti geresnę moterų intymiąją higieną - tai tinkama moters intymių vietų priežiūra kritinėmis dienomis. Šiomis dienomis ypač svarbu naudoti tinkamas higienos priemones.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce