Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Kosmetika vaikams

Prausikliai kūdikiams ir vaikams, vonios putos, drėgnos servetėlės, pataisų milteliai, aliejai, pieneliai ir kremai bei kita kosmetika vaikams. Visos šioje kategorijoje esančios prekės specialiai pritaikytos naudojimui vaikams.
- 12%
5,85 €
5,15 €
Kategorijoje „Kosmetika vaikams“ siūlome įsigyti visas būtiniausias kosmetines priemones mažyliams. Čia galite rasti nuo drėgnų servetėlių iki vaikiškų plaukų šampūnų ir balzamų bei kitų odos priežiūros priemonių.
Didelę prekių dalį šioje kategorijoje sudaro ekologiškos, iš natūralių medžiagų pagamintos priemonės. Tokios prekės pažymės žalio lapelio ženklu, todėl renkantis iš prekių gausos yra paprasta pasirinkti tai, ko ieškote.
Vaikiška kosmetika yra specifinė prekių rūšis. Tokia kosmetika yra gaminama laikantis ypatingų reikalavimų, stengiamasi naudoti kuo natūralesnes medžiagas, kadangi pirmosios kosmetinės priemonės yra pradedamos naudoti jau nuo kūdikystės.
Pagrindinę prekių dalį šioje kategorijoje sudaro populiariausios vaikų prekės. Tai - drėgnos servetėlės, apsauginiai kremai ir aliejai, priemonės, gerinančios vaikų būklę esant atopiniam dermatitui. Taip pat - priemonės voniai - vonios putos, pieneliai, muilai, prausikliai ir šampūnai.
Vaikams gaminamos kosmetinės priemonės yra kur kas švelnesnės nei skirtos suaugusiesiems, todėl patariama naudoti būtent nurodytai amžiaus grupei pritaikytas prekes. Vaikų higienai nereikėtų rinktis itin kvapnių kosmetinių priemonių, galinčių iššaukti galvos skausmą ar pykinimą. Labiausiai tinka švelnaus arba neutralaus kvapo kosmetika, sudėtyje neturinti dirbtinių dažiklių.
Tinkamai vaikų odos priežiūrai labai svarbi yra higiena. Tačiau naudojant vaikišką kosmetiką svarbu saikingas ir atsakingas preparatų naudojimas. Kai kurių produktų informaciniuose lapeliuose yra nurodyta kiek kartų galima naudoti vieną ar kitą vaikiškos kosmetikos gaminį. Tačiau, jei nurodymai nepateikiami, turimų kosmetinių priemonių nereikėtų naudoti pernelyg dažnai.
Vaikų prausimui taip pat patariama naudoti specialiai pritaikytas kosmetines priemones. Tai gali būti muilo sudėtyje neturintys prausikliai, kurių sudėtis artima vaikų odos pH. Taip pat tinkami yra vien iš aliejaus pagaminti muilai, sėlenų produktai ir specialios vonios putos.
Jei įsigijote naujos rūšies ar gamintojo kosmetiką, rekomenduojama ją išbandyti nedideliais kiekiais. Jei tai odos priežiūros priemonė, geriausia ją išbandyti ant nedidelio odos lopinėlio. Taip pat, jei vaikas yra alergiškas, reikėtų atidžiai pasidomėti produkto specifikacijoje nurodytomis sudėtinėmis medžiagomis.
Alergiškai odai yra skirtos specialios priemonės, kadangi įprastos priemonės tokiai odai nėra tinkamos. Sudirgusi oda ne tik sukelia nemalonius fizinius pojūčius, bet ir gali turėti įtakos vaiko nuotaikai. Ją svarbu tinkamai prižiūrėti, kadangi vėliau gali išsivystyti kitos odos ligos. Tai ypač pasakytina apie atopinį dermatitą, dar vadinamą egzema, kuri būdinga nemažai daliai vaikų. Tinkamai prižiūrint atopinę odą didžioji dalis vaikų iš šios ligos išauga.
Jei įsigijote kosmetikos vaikams, tačiau nesate tikri ar ji tinkama, reikėtų apžiūrėti prekės pakuotę. Vaikams skirta kosmetika yra žymima specialiu ženklinimu.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce