Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Aliejai kūnui

Aliejai kūnui, aliejai masažui, jautrios odos priežiūrai, nagų priežiūrai. Natūralūs, ekologiški aliejai. Didelis įvairių aliejų pasirinkimas.
13,79 €
13,05 €
11,04 €
Šioje kategorijoje galima įsigyti netoli 100 skirtingų aliejų kūnui. Aliejai kūnui gali būti visiškai natūralūs arba papildyti tam tikromis medžiagomis, į juos įdėta papildomų kvapų. Taip pat aliejai kūnui gali būti gaminami iš kelių ingredientų.
Kūno aliejus - tai nepamainoma priemonė odos priežiūrai, ypač žiemos sezonu, kuomet prasideda didesni šalčiai ir oda tampa lengviau pažeidžiama. Aliejaus savybė įsiskverbti giliai į odą, apsaugo ją nuo išorės veiksnių, gerai maitina ir neleidžia išsausėti, o be to - puikiai šildo.
Aliejus daugeliu atveju gali pakeisti kūno kremą. Taip pat, priklausomai nuo to, iš kokių medžiagų pagamintas, gali padėti gydant įvairias odos ligas.
Neretai žmonės, nenaudojantys aliejų kūno priežiūrai įvardina kelias priežastis, kurios lemia tokį jų pasirinkimą. Yra manoma, jog aliejus turi pernelyg stiprų kvapą, sunkiai įsigeria ir gali sutepti drabužius. Tačiau būtina žinoti, jog geros kokybės aliejus puikai drėkina odą, neužkemša porų ir nepalieka riebalų dėmių ant drabužių.
Ką reikia žinoti renkantis aliejų kūnui?
Norint pasirinkti kokybišką aliejų būtina pasidomėti jo sudėtimi. Natūralūs aliejai visuomet yra tinkamiausi, tačiau jei norite papildomai prikvėpinto aliejaus, įsitikinkite, jog jo gamyboje buvo naudojami tik natūralūs kvapai.
Vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų yra alyvuogių aliejus. Neretai jis yra ir daugelio kitų aliejų pagrindas. Alyvuogių aliejuje galima rasti vitaminų A ir D, kurie padeda odai greičiau atsinaujinti. Taip pat alyvuogių aliejuje yra vitamino E, kuris sulėtina senėjimo procesą. O jame esančios riebalų rūgštys ir mineralinės medžiagos padeda palaikyti odos drėgmės balansą. Renkantis aliejų kūnui, geriausiu variantu yra laikomas nerafinuotas aliejus.
Aliejus - tai viena universaliausių kūno priežiūros priemonių. Jis neleidžia odai išsausėti, ją suminkština, oda tampa švelni. Sausos odos savininkams kūno aliejus turėtų ypač patikti, kadangi jis padeda sumažinti paraudimus ir šerpetojimą.
Priklausomai nuo to, kokiu tikslu aliejus yra naudojamas, jo sudėtis gali būti kitokia. Šalia įprastų alyvuogių, migdolų ar vynuogių kauliukų aliejų, hiperfarma.lt elektroninės parduotuvės pasirinkime galima rasti ir aliejų, sudėtyje turinčių egzotinių ingredientų. Pvz. kokosų aliejus kūnui ne tik palaikys odos drėgmės balansą, bet ir suteiks malonų kvapą. O jautriai odai ypač tinkamas ryžių sėlenų aliejus, sudarantis odos barjerą ir apsaugantis nuo įvairių aplinkos veiksnių, UV spindulių ir veikiantis kaip antioksidantas.
Kai kuriuos šioje kategorijoje esančius aliejus taip pat galima naudoti ir maistui, pvz. agurklių, kanapių ir kt. Taip pat galima pasirinkti aliejų konkrečiam tikslui, pvz. nagų stiprinimui, anticeliulitinėms procedūroms ir pan. Daugelis šioje kategorijoje esančių aliejų yra tinkami atliekant masažą.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce