Filtruoti

Kategorijos


Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Aliejai kūnui

Aliejai kūnui, aliejai masažui, jautrios odos priežiūrai, nagų priežiūrai. Natūralūs, ekologiški aliejai. Didelis įvairių aliejų pasirinkimas.  Aliejai kūnui gali būti visiškai natūralūs arba papildyti tam tikromis medžiagomis, į juos įdėta papildomų kvapų. Taip pat aliejai kūnui gali būti gaminami iš kelių ingredientų.
Kūno aliejus - tai nepamainoma priemonė odos priežiūrai, ypač žiemos sezonu, kuomet prasideda didesni šalčiai ir oda tampa lengviau pažeidžiama. Aliejaus savybė įsiskverbti giliai į odą, apsaugo ją nuo išorės veiksnių, gerai maitina ir neleidžia išsausėti, o be to - puikiai šildo.

Neretai žmonės, nenaudojantys aliejų kūno priežiūrai įvardina kelias priežastis, kurios lemia tokį jų pasirinkimą. Yra manoma, jog aliejus turi pernelyg stiprų kvapą, sunkiai įsigeria ir gali sutepti drabužius. Tačiau būtina žinoti, jog geros kokybės aliejus puikai drėkina odą, neužkemša porų ir nepalieka riebalų dėmių ant drabužių.
Ką reikia žinoti renkantis aliejų kūnui?
Norint pasirinkti kokybišką aliejų būtina pasidomėti jo sudėtimi. Natūralūs aliejai visuomet yra tinkamiausi, tačiau jei norite papildomai prikvėpinto aliejaus, įsitikinkite, jog jo gamyboje buvo naudojami tik natūralūs kvapai.
Vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų yra alyvuogių aliejus. Neretai jis yra ir daugelio kitų aliejų pagrindas. 


 

Rikiuoti:
Rodyti: