Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Kremai, pieneliai

Kremai, pieneliai, kūno priežiūros priemonės visų tipų odai, organiški gaminiai, priemonės, apsaugančios nuo tiesioginių saulės spindulių, drėkinamosios ir odą maitinančios kosmetinės priemonės.
- 25%
19,89 €
14,92 €
- 15%
16,97 €
14,42 €
- 10%
11,18 €
10,06 €
- 10%
11,18 €
10,06 €
- 10%
11,18 €
10,06 €
- 10%
11,18 €
10,06 €
- 10%
8,96 €
8,06 €
25,08 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Kategorijoje „Losjonai, pieneliai“ ypač didelis įvairių prekių pasirinkimas. Čia galima rasti kūno losjonų, pienelių, kremų, kūno sufle, purškiklių, kremų nuo saulės ir kitų priemonių. Kūno priežiūros priemonės yra viena didžiausių kosmetikos prekių grupių. Kadangi kiekvieno žmogaus poreikiai yra skirtingi, gamintojai stengiasi atitikti visų pirkėjų lūkesčius.
Norint, kad kūno oda būtų sveika ir gražiai atrodytų, yra būtina kasdienė jos priežiūra. Būtina naudoti drėkinamąsias ir odą maitinančias priemones,  tačiau reikėtų nepamiršti ir apie fizinę veiklą, kuri būtina tam, kad oda būtų elastinga ir nesuglebusi.
Tinkamai odos priežiūrai būtina išsiaiškinti jos poreikius. Yra žmonių, kurių oda iš prigimties riebi. Todėl tokios odos priežiūra nėra sudėtinga, tereikia palaikyti odos drėgmę ir maitinti odą reikiamais mikroelementais. Tačiau turintiems sausą odą, kūno priežiūra yra itin svarbi. Drėkinamieji kremai ir losjonai yra būtini kasdienei odos priežiūrai, tačiau labai svarbu yra ir tinkamai išsirinkti.
Kaip išsirinkti kūno pienelį ar losjoną?
Losjonai, pieneliai ir kitos kūno priežiūros priemonės visų pirma yra skirtos drėkinti odą. Tačiau nereikėtų losjono painioti su kremu, kadangi tai visiškai kitokios konsistencijos, lengvas produktas tinkantis daugmaž visiems odos tipams.
Kūno pienelis ar losjonas, tinkamas kasdienei odos priežiūrai ir visų pirma turėtų greitai ir lengvai susigerti į odą. Tokios priemonės yra tinkamos naudoti tiek po prausimosi, tiek dienos bėgyje. Greitai susigeriančios priemonės nepalieka dėmių ant drabužių. Losjonai ir pieneliai ypač tinkami naudoti karštuoju metų laiku, kuomet kūnas išskiria daugiau skysčių.
Priklausomai nuo to, koks jūsų odos tipas, losjoną ar pienelį reikėtų rinktis pagal jame esančias sudedamąsias medžiagas. Daugumoje šioje parduotuvėje esančių prekių aprašų yra nurodytos sudedamosios dalys ir naudojimo paskirtis pagal odos tipą. Norint padidinti tepamosios kūno priežiūros priemonės poveikį, geriausia ją naudoti iškart po prausimosi, kadangi būtent šiuo momentu odos poros atsiveria ir geriau įsisavina produktą. Losjonai ir pieneliai yra tinkami visam kūno plotui.
Šiltuoju metų laiku, kuomet daugiau laiko yra praleidžiama gryname ore, saulėje, patariama naudotis specialiais losjonais, apsaugančiais nuo tiesioginių saulės spindulių. O žiemos periodu patariama įsigyti losjoną sudėtyje turintį maitinamųjų aliejų. Jei esate linkę į alergijas, prieš įsigyjant produktą patariama gerai perskaityti jo sudėtį.
Populiariausi kūno priežiūros priemonių elementai yra migdolų, alyvuogių aliejai bei kakavos ir kokosų sviestas. Taip pat niekuomet neapsiriksite rinkdamiesi priemones, sudėtyje turinčias Aloe vera. Šis ingredientas padės užgydyti nedideles žaizdeles ir paraudimus, jis puikiai maitina ir ramina odą bei yra tinkamas visiems odos tipams kasdienei priežiūrai.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce