Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Šampūnai dažytiems plaukams

Šampūnai dažytiems plaukams, dažytų plaukų šampūnai, spalvą ilgiau išlaikantys šampūnai, plaukus drėkinančios ir apsaugančios priemonės.
- 15%
14,47 €
12,30 €
69 €
58 €
58 €
58 €
30,25 €
23 €
21 €
21 €
21 €
10,30 €
10,30 €
Šioje kategorijoje didelis pasirinkimas šampūnų, pagamintų specialiai dažytiems plaukams. Siūlomi tokių pasaulyje gerai žinomų gamintojų gaminiai kaip KEUNE, ICON, JASON, o taip pat ir organinės produkcijos gamintojų LAVERA, LOGONA ir kitų gaminiai.
Šampūnai dažytiems plaukams savo prekių kategorijoje išsiskiria tam tikromis savybės, kadangi dažytų plaukų struktūra yra šiek tiek pakitusi. Šios prekės gaminamos didelį dėmesį atkreipiant į plaukų drėkinimo, stiprinimo, maitinimo savybes, taip pat siekiama, kad plaukai atrodytų blizgūs, būtų lengvai iššukuojami, o svarbiausia - ilgiau išlaikytų spalvą.
Kaip išsirinkti šampūną dažytiems plaukams?
Šio tipo šampūno pasirinkimas priklauso nuo plaukų struktūros, riebalinių liaukų veiklos ir plaukų dažymui naudotų priemonių. Natūraliomis priemonėmis dažytiems plaukams šampūno pasirinkimas yra gana paprastas, tačiau dirbtinėmis priemonėmis dažomi plaukai labiau nualinami.
Dėl dirbtiniu būdu pakitusios plaukų struktūros, plaukai tampa kur kas labiau pažeidžiami išorės ir mechaninių veiksnių. Todėl dažytiems plaukams patariama skirti ypatingą dėmesį ir išankstinei apsaugai rinktis būtent tokiems plaukams skirtą šampūną. Ir tik atskirais atvejais, kuomet plaukai yra smarkiai pažeisti, rekomenduojama rinktis šampūną pažeistiems plaukams.
Koks yra šampūnų dažytiems plaukams poveikis?
Svarbiausia yra atstatyti prieš tai buvusią plaukų struktūrą. Šampūnai, skirti specialiai dažytiems plaukams, giliai prasiskverbia į plaukus, juos stiprina, išlygina plaukų faktūrą. Garbanotiems plaukams šie specialūs šampūnai grąžina formą, juos drėkina ir maitina. Dažytų plaukų šampūnai taip pat apsaugo nuo UV spindulių poveikio, plaukai neišblunka, o dėka išskirtinių ingredientų ilgiau išlaiko plaukų spalvą.
Kaip dar prižiūrėti dažytus plaukus?
Be to, jog dažytų plaukų priežiūrai yra svarbus tam tinkamo šampūno naudojimas, yra ir dar keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, norint, kad dažyti plaukai ilgiau išlaikytų spalvą ir būtų sveiki.
Siekiant išlaikyti gražią šukuoseną, plaukais svarbu pasirūpinti ir po jų plovimo šampūnu. Plaukų priežiūros specialistai pataria periodiškai lankytis kirpimo salonuose kartą į mėnesį ir pakirpti plaukų galiukus. Toks kirpimas ne tik leis šukuosenai atrodyti gražiau, bet ir padės plaukams geriau įsisavinti naudojamas priemones.
Kadangi dažymo metu plaukai praranda didelį kiekį drėgmės, juos būtina drėkinti naudojant tam skirtas plaukų kaukes. Dažytiems plaukams kaukes naudoti rekomenduojama bent kartą į savaitę. Taip pat nereikėtų pamiršti, jog plaukų dažymas gali paveikti ir galvos odą. Todėl svarbu kaukes parinkti taip, kad jos drėkintų ne tik plaukus.
Norint kad dažyti plaukai ilgiau išliktų sveiki ir spindintys, rekomenduojama kuo rečiau juos džiovinti fenu ar naudoti karštas plaukų žnyples. Pernelyg dažnas šių priemonių naudojimas gali smarkiai išsausinti plaukus. Dažytus plaukus taip pat reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce