Filtruoti

Kategorijos


Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Kosmetika vyrams

Kosmetika vyrams, skutimosi priemonės, priemonės po skutimosi, veido losjonai, dezodorantai, prausimosi priemonės - dušo želė, šampūnai, plaukų balzamai ir kiti vyrams skirtos kosmetikos gaminiai.

Rikiuoti:
Rodyti:
-30%
Losjonas vyrams stiprinantis plaukus FORTIFYING KEUNE 75ml
35,50 €

24,85 €

-30%
Aliejus vyrų barzdai BEARD OIL KEUNE 50ml
31,50 €

22,05 €

-30%
Kremas skutimosi vyrams SUPERIOR KEUNE 150ml
18,50 €

12,95 €

-30%
Šampūnas vyrams nuo pleiskanų PURIFYING KEUNE 250ml
18 €

12,60 €

-30%
Šampūnas vyrams gaivinantis REFRESHING KEUNE 250ml
17 €

11,90 €

-15%
Kremas maitinamasis drėkinamasis Men Sensitive Lavera 30ml
13,28 €

11,29 €

-15%
Putos švelnios skutimosi Men Sensitive Lavera 150ml
9,47 €

8,05 €

Balzamas medetkų Odylique 20g

11,83 €

Šampūnas vyrams H&B 400ml

12,22 €

Šioje kategorijoje galima įsigyti įvairių rūšių kosmetikos prekių vyrams. Ši prekių rūšis yra specialiai pritaikyta vyrų odai, kadangi ji skiriasi nuo moterų ar vaikų odos. Dėl šios priežasties universali kosmetika tiek vyrams, tiek moterims nėra tinkama, kadangi skiraisi jų odos pH, odos riebumas, hormonai, veikiantys odą ir kiti parametrai.
Be jau paminėtų skirtumų, vyrų odą yra storesnė, lyginant ją su moterų oda, tačiau tai nereiškia, jog ji mažiau jautri. Atvirkščiai, vyrų veido oda patiria didesnį mechaninio pobūdžio dirginimą, kuomet yra skutami veido plaukeliai. Dėl šios priežasties būtina pasirinkti tinkamas priemones tokios odos priežiūrai.
Nepaisant moterų ir vyrų odos skirtumų, kiekvienas žmogus turi unikalią odos sudėtį, todėl kosmetines priemones reikėtų rinktis pagal tai, kas odai yra tinkamiausia. Pvz., sausai ar riebiai odai rekomenduojama naudoti būtent tokiai odai pritaikytas prekes ir pan. Tačiau tai pasakytina ne viena apie veido kremus ar kūno losjonus. Skutimosi ir higienos priemonės taip pat turėtų būti pasirenkamos pagal tuos pačius kriterijus.
Taip pat, tinkamai odos priežiūrai, visiems odos tipams rekomenduojama naudoti ir šveičiamuosius prausiklius, kurie gerai pašalina negyvos odos likučius, o tuo pačiu odą masažuoja ir gerina kraujotaką.
Šioje vyriškos kosmetikos prekių kategorijoje galima rasti ir specializuotų prekių, skirtų tam tikriems atvejams, pvz. šampūnas nuo pleiskanų ar maitinamasis šampūnas. Taip pat čia galima įsigyti ne tik įprastų, bet ir ekologiškų priemonių, sudėtyje neturinčių dirbtinių kvapų ir dažiklių bei gaminamų iš natūralių medžiagų. Prekių kataloge ekologiškos prekės žymimos žalio lapo ženklu.
Tačiau didžiausią prekių dalį sudaro skutimosi priemonės - skutimosi putos ir losjonai bei balzamai, skirti naudoti po skutimosi. Šios priemonės yra būtinos, norint užtikrinti tinkamą veido odos priežiūrą.
Skutimosi putos padeda lengviau nuskusti veido plaukelius, drėkina ir maitina odą. Putos taip pat nuvalo odą, ją suminkština, padaro švelnesnę. Tačiau priemonės, skirtos naudoti po skutimosi yra ne mažiau svarbios. 
Dauguma kosmetikos vyrams priemonių yra papildomai praturtintos įvairiais vitaminais bei mineralais, kurių dėka oda regeneruojama ir maitinama.
Kita populiariausių vyriškos kosmetikos prekių rūšis - dezodorantai. Mūsų parduotuvėje galima pasirinkti tiek rutulinių, sauso tipo ar purškiamų dezodorantų, ilgą laiką apsaugančių nuo prakaitavimo ir suteikiančių malonų kvapą.
Šioje kategorijoje galima išsirinkti pasaulyje gerai vertinamų kosmetikos gamintojų Lavera, Coslys, Oro di Spello, Logona, KEUNE ir kt. vyriškos kosmetikos priemones.