Filtruoti

Kategorijos


Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Mamai ir vaikams

Mamai ir vaikams skirtos prekės - prekės nėščiosioms, prekės maitinančioms moterims, kūdikių prekės, prekės vaikams, sauskelnės, čiulptukai, buteliukai. 

-25%
Paklotai TENA BED NORMAL 60X60 cm N40
12,99 €

9,74 €

-25%
  • TOP
Paklotai TENA BED PLUS 40X60cm N30
8,66 €

6,49 €

-25%
Paklotai TENA BED PLUS 60X90cm N30
15,49 €

11,62 €

-25%
Paklotai TENA BED PLUS 60X60cm N30
11,15 €

8,36 €

-25%
Dideli šlapimo nelaikymo paketai TENA COMFORT EXTRA N40
22,11 €

16,58 €

-25%
  • TOP
Dideli šlapimo nelaikymo paketai TENA COMFORT PLUS N46
22,88 €

17,16 €

-15%
Įklotai higieniniai po gimdymo NATRACARE N10
4,84 €

4,11 €

-15%
Drėgnos servetėlės kūdikiams NATRACARE N50
5,85 €

4,97 €

 „Mamai ir vaikams“ - viena didesnių šios elektroninės parduotuvės kategorijų. Joje galima įsigyti maisto, higienos ir laisvalaikio prekių būsimoms bei esamoms mamoms ir įvairaus amžiaus vaikams.
Didžioji dalis prekių yra skirtos pirmiesiems vaiko gyvenimo metams. Tai - čiulptukai, žindukai, buteliukai, vaikiški indai, sauskelnės ir žaislai. Taip pat gausus prekių pasirinkimas nėščiosioms. Kitą dalį prekių sudaro apatinis trikotažas maitinančioms motinoms, įvairios higienos priemonės, kosmetika, priemonės nuo strijų, priemonės spenelių priežiūrai, pientraukiai ir kitos prekės.
Pasiruošimas kūdikio gimimui yra atsakingas momentas, reikalaujantis daug jėgų, laiko ir išlaidų. Šioje kategorijoje galima rasti visas reikalingas prekes kūdikio kraiteliui
Kūdikio higienai šioje kategorijoje galima išsirinkti įvairių gamintojų ir dydžių sauskelnių, paklotų bei kosmetinių priemonių - šampūnų, prausiklių ir kt.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti patikimų gamintojų, saugių ir kūdikiams pritaikytų gaminių.

Prekės mamoms yra išskirstytos į atskirus parduotuvės skyrius. Maitinančios moterys čia gali įsigyti šiam procesui pritaikytą apatinį trikotažą. Specialios liemenėlės gaminamos su atsegamomis kaušelių detalėmis. Tokiu būdu maitinimas nesukelia papildomų kliūčių. Taip pat, maitinančioms motinoms siūlome įsigyti vienkartinių arba daugkartinio naudojimo liemenėlių įklotų. Tokie įklotai gerai sugeria drėgmę, ji nesikaupia liemenėlėje ir apsaugo nuo bakterijų kaupimosi.
Tokios technikos priemonės kaip pientraukiai taip pat palengvina maitinimo procesą. Pientraukiai aktualūs kuomet mama ilgesnį laiką negali būti šalia kūdikio. Paruoštą pieną galima supilti į buteliukus ir naudoti kuomet kūdikis išalksta.
Šioje kategorijoje taip pat galima įsigyti įvairių higienos priemonių moterims skirtų naudoti prieš ar po gimdymo. Priemonės nuo strijų padės grąžinti pirminę odos išvaizdą, spenelių priežiūrai skirtos priemonės padės išvengti nemalonių pojūčių po maitinimo .Visos šioje kategorijoje esančios prekės yra skirtos mamos ir kūdikio komfortui.