Filtruoti

Kategorijos

Daugiau

Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Mamai ir vaikams

Mamai ir vaikams skirtos prekės - prekės nėščiosioms, prekės maitinančioms moterims, kūdikių prekės, prekės vaikams, sauskelnės, čiulptukai, buteliukai, vaikiški indai, vežimėliai, automobilinės kėdutės, žaislai, vaikų žaidimo aikštelės.

 „Mamai ir vaikams“ - viena didesnių šios elektroninės parduotuvės kategorijų. Joje galima įsigyti maisto, higienos ir laisvalaikio prekių būsimoms bei esamoms mamoms ir įvairaus amžiaus vaikams.
Didžioji dalis prekių yra skirtos pirmiesiems vaiko gyvenimo metams. Tai - čiulptukai, žindukai, buteliukai, automobilinės kėdutės, vežimėliai, maistas, vaikiški indai, sauskelnės ir žaislai. Taip pat gausus prekių pasirinkimas nėščiosioms. Kitą dalį prekių sudaro apatinis trikotažas maitinančioms motinoms, įvairios higienos priemonės, kosmetika, priemonės nuo strijų, priemonės spenelių priežiūrai, pientraukiai ir kitos prekės.
Pasiruošimas kūdikio gimimui yra atsakingas momentas, reikalaujantis daug jėgų, laiko ir išlaidų. Šioje kategorijoje galima rasti visas reikalingas prekes kūdikio kraiteliui. Kūdikio kambario paruošimui šioje kategorijoje galima įsigyti specialiai kūdikiams skirtų čiužinukų ir pagalvėlių. Šios priemonės užtikrins gerą kūdikio miegą, padės išvengti kūdikio odelės šutimo. Tokie čiužinukai gerai praleidžia orą, palaiko reikiamą temperatūrą ir padeda palaikyti higieną.
Kūdikio higienai šioje kategorijoje galima išsirinkti įvairių gamintojų ir dydžių sauskelnių, paklotų bei kosmetinių priemonių - šampūnų, prausiklių ir kt.
Taip pat svarbią dalį kūdikiams skirtų prekių užima automobilinės kėdutės, lavinamieji žaislai ir vežimėliai. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti patikimų gamintojų, saugių ir kūdikiams pritaikytų gaminių.
Vyresnio amžiaus vaikams siūlome įsigyti aktyviam laisvalaikiui skirtų įrengimų. Tai - vaikų žaidimo aikštelės. Galima pasirinkti įvairių žaidimo aikštelių kombinacijų, todėl jos tinkamos statyti tiek nuosavame kieme, tiek daugiabučių namų aikštelėse ar ugdymo įstaigų kiemuose.
Prekės mamoms yra išskirstytos į atskirus parduotuvės skyrius. Maitinančios moterys čia gali įsigyti šiam procesui pritaikytą apatinį trikotažą. Specialios liemenėlės gaminamos su atsegamomis kaušelių detalėmis. Tokiu būdu maitinimas nesukelia papildomų kliūčių. Taip pat, maitinančioms motinoms siūlome įsigyti vienkartinių arba daugkartinio naudojimo liemenėlių įklotų. Tokie įklotai gerai sugeria drėgmę, ji nesikaupia liemenėlėje ir apsaugo nuo bakterijų kaupimosi.
Tokios technikos priemonės kaip pientraukiai taip pat palengvina maitinimo procesą. Pientraukiai aktualūs kuomet mama ilgesnį laiką negali būti šalia kūdikio. Paruoštą pieną galima supilti į buteliukus ir naudoti kuomet kūdikis išalksta.
Šioje kategorijoje taip pat galima įsigyti įvairių higienos priemonių moterims skirtų naudoti prieš ar po gimdymo. Priemonės nuo strijų padės grąžinti pirminę odos išvaizdą, spenelių priežiūrai skirtos priemonės padės išvengti nemalonių pojūčių po maitinimo ir atstatyti pažeistus spenelius. Maisto papildai padės atgauti jėgas, o diržai nėščiosioms palengvins nėštumo eigą. Visos šioje kategorijoje esančios prekės yra skirtos mamos ir kūdikio komfortui.