Filtruoti

Kategorijos


Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Ortopedija

Kategorijoje „Ortopedija“ galima įsigyti įvairių ortopedinių prekių skirtingo amžiaus žmonėms. Tai - ortopediniai diržai, juostos, kojų ir rankų įtvarai, ortopedinė avalynė ir čiužiniai, prekės nėščiosioms ir kiti gaminiai. Aukštos kokybės prekės, platus pasirinkimas.

-10%
Juosta juosmeniui angoros
26,16 €

23,54 €

-10%
Įtvarai keliams angoriniai šildantys N2
14,27 €

12,84 €

-10%
Kojinės angorinės šildančios
9,72 €

8,75 €

-10%
Medicininės pėdkelnės 200 den, II kl. 25-30 mmHg
29,51 €

26,56 €

-10%
Įtvarai alkūnėms angoriniai šildantys N2
9,03 €

8,13 €

-10%
Įtvaras angorinis riešui HWP160 N2
8,82 €

7,94 €

-10%
Pėdkelnės kompresinės 140 den 18-21 mmHg
19,27 €

17,34 €

-10%
Kojinės kompresinės iki kelių 140den 16-18mmHg
11,84 €

10,66 €

-10%
Kojinės medicininės iki kelių 200 den, II kl. 25-30 mmHg
18,07 €

16,26 €

 „Ortopedija“ kategorijoje prekės suskirstytos į kelias atskiras skiltis pagal prekių rūšį. Tai - ortopediniai diržai ir juostos, kojų įtvarai, rankų įtvarai, laikysenos korektoriai, ortopedinės prekės nugarai, ortopedinė avalynė, ortopediniai čiužiniai ir prekės nėščiosioms. Visos šios prekės gaminamos patikimų, pasaulyje pripažintų gamintojų.
Didžioji prekių dalis yra skirta naudoti po traumų, esant įvairiems skausmams ar siekiant pataisyti laikyseną, eiseną. Ortopedija sportui yra pateikiama kitoje mūsų elektroninės parduotuvės kategorijoje.
Čia taip pat galima rasti ir kitų prekių, tokių kaip šildančios angorinės kojinės, medicininės pėdkelnės, specialios ortopedinės sėdynės ar pagalvės.
Ortopedinės juostos ir diržai juosmeniui šioje kategorijoje skirti ne tik profilaktiniam gydymui, teisingam stuburo palaikymui, bet ir šildymui esant įvairaus pobūdžio skausmams. Tai gali būti peršalimo padariniai, patempimai ir kt.
Šalia šildomąjį poveikį turinčių prekių, hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti įtvarų rankoms ir kojoms. Nors dauguma įtvarų yra reguliuojamų dydžių (velcro tipo užsegimais), tačiau siekiant kad jie tinkamai priglustų prie kūno, prieš įsigyjant įtvarą reikia atsakingai nustatyti jo dydžius (dydžių pasirinkimai nurodyti prie kiekvienos prekės). Taip pat dėmesį reikėtų atkreipti į įtvaro tipą,- ne visi įtvarai yra tinkami dėvėti esant vienodiems negalavimams.
Ortopedinės prekės, esančios šioje kategorijoje neapsiriboja vien įtvarais ar juostomis. Svarbią vietą čia užima ir ortopedinė avalynė. Čia galima įsigyti specialaus sandalų tipo apavo, skirto žmonėms, dirbantiems įtemptą darbą ar darbą, kuriame reikia dažnai judėti ar stovėti. Taigi, ši avalynė ypač tinkama medicinos darbuotojams.
Dėl ergonomiško tokios avalynės prisitaikymo prie dėvinčiojo pėdų, yra užtikrinamas komfortabilus dėvėjimas. Be to, ši avalynė turi papildomą privalumą - ji neslysta. Ši savybė labai svarbi užtikrinant saugų darbą.
Didelė dalis prekių šioje kategorijoje, tai - ortopediniai čiužiniai. Dėka specialių medžiagų, šie čiužiniai užtikrina komfortišką poilsį. Nemaža dalis šio tipo čiužinių yra pritaikyti gulintiems ligoniams. Jie apsaugo nuo pragulų, leidžia odai kvėpuoti.
Tas pats pasakytina ir apie visų tipų įtvarus. Šios prekės gaminamos iš orui pralaidžių medžiagų, pvz. neopreno ir kt., todėl juos dėvint užtikrinama geresnė ventiliacija, oda nešunta.
Laikysenos korektoriai - tai dar viena kategorijos „Ortopedija“ skilčių. Šie gaminiai ne tik padeda koreguoti laikyseną, bet ir mažina nugaros skausmus, padeda išvengti stuburo iškrypimo. Na o ortopedinės prekės nėščiosioms suteikia galimybę jaustis komfortiškai viso nėštumo metu. Specialūs diržai sumažina apkrovas nugarai, o po gimdymo padeda greičiau sustiprinti raumenis.