Rūšiuoti

Nugaros, pilvo įtvarai

Šioje kategorijoje siūlomi Ortopediniai įtvarai, diržai ir juostos, Šios priemonės padeda išvengti nepageidaujamų sužalojimų, o taip pat yra naudojami kovojant su jų padariniais. Čia galima įsigyti priemonių įvairioms kūno sritims profilaktiniam naudojimui ir gydymui.

Rikiuoti:
Rodyti:
Elastinė juosta LAUMA

5,72 €

Elastinė juosta extra LAUMA

10,11 €

Įtvaras juosmeniui MUELLER®

48,63 €

-10%
Juosta juosmeniui angoros
26,16 €

23,54 €

  • TOP
Juosta nugarai Angorinė šildanti TEYDER

41,90 €

Ortopedijos prekių kategorijoje „Juostos ir diržai“ galima įsigyti įvairios paskirties gaminių. Tai - terapiniai, profilaktiniai įtvarai, šildančios juosmens juostos ir diržai, įtvarai juosmeniui ir kirkšnims, įtvarai kaklui, elastiniai tvarsčiai, diržai nėščiosioms ir kitos prekės. Siūlomos prekės yra tinkamos tiek profilaktiniam, tiek gydomajam naudojimui po operacijų ar traumų.
Ortopediniai diržai neretai yra naudojami gydant tokias ligas kaip radikulitas, neuritas ar pakitimai stuburo plotmėje. Elastingos šių gaminių medžiagos yra derinamos su šildančiomis medžiagomis - įvairių rūšių vilna. Šio tipo diržai taip pat yra tinkami siekiant prilaikyti vidaus organus arba raumenis pooperaciniu periodu ar ruošiantis operacijoms. Tokie diržai padeda išvengti išvaržų atsiradimo, sutvirtina raumenis, pagerina kraujotaką. Tinkama audinių stimuliacija padeda pagerinti kraujotaką, todėl sveikstama greičiau. Ortopediniai diržai su šildomuoju efektu yra tinkami naudoti ne tik medicinos įstaigose, bet ir namų sąlygomis, juos taikant profilaktiškai.
Elastinės juostos turi panašų poveikį kaip ir diržai. Jos taip pat tinkamos tiek profilaktikai, tiek gydymui. Šalia to, jog palaiko žmogaus kūno audinius, juostos šildo ir greitina gijimą, taip pat apsaugo po įvairių traumų.
Tokia ortopedija ne tik užtikrina šilumą bei saugų judėjimą, tačiau ir gerina laikyseną. Ortopedinių diržų ir juostų dėka stuburas išlieka tiesus, taisyklingoje padėtyje. Kai kurie diržai taip pat turi papildomą funkciją - gali būti naudojami kaip kompresai. Kompresų efektas gali būti tiek šildantis, tiek šaldantis, priklausomai nuo to kaip paruošiamas iš specialios želė pagamintas kompreso įdėklas. Toks kompresas gali būti ir puikia priemone suteikiant pirmąją pagalbą susimušus, patempus raumenis ar sausgysles bei kitais atvejais.
Kita prekių rūšis šioje kategorijoje - tai juosmens įtvarai. Šios priemonės gerai prisitaiko prie kiekvieno dėvinčiojo kūno linijų ir gali būti reguliuojamos. Paprastai tokie įtvarai turi masažuojančią dangą, padedančią greičiau atsistatyti po įvairių traumų.
Dar vienas pasirinkimas šioje kategorijoje - tai elastiniai tvarsčiai. Jie, kaip ir kitos čia esančios prekės yra tinkamos tiek profilaktikai, tiek gydymui. Tvarsčiai naudojami tais atvejais, kuomet skundžiamasi skausmais, esant išnirimams, uždegimams ir kitoms aplinkybėms. Taip pat neretai naudojami prieš ir po operacijų.
Ortopediniai įtvarai, diržai, tvarsčiai ir juostos yra gaminami iš orui pralaidžių medžiagų, kurių pagalba oda kvėpuoja, ant jos nesikaupia drėgmė, išvengiama niežulio ir odos šutimo.
Tam, kad įtvarų, juostų ir diržų dėvėjimas būtų patogus, svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Daugumos gaminių dydžių lentelės pateikiamos šalia produkto aprašo. Tam, kad tarnautų ilgiau, taip pat reikėtų atsižvelgti ir į šių ortopedinių gaminių priežiūros nurodymus.