Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Skalavimo skysčiai

Burnos skalavimo skysčiai, natūralūs skalavimo skysčiai, skalavimo skysčiai be alkoholio, daugiafunkciniai skalavimo skysčiai, priežiūros priemonės nuo opų, sužeidimų, dantų apnašų ir akmenų susidarymo, skalavimo skysčiai, naikinantis nemalonų burnos kvapą ir kitos priemonės.
 Burnos higienos kategorijoje, skiltyje „Skalavimo skysčiai“, geras pasirinkimas įvairių burnos ertmės priežiūros priemonių. Šios priemonės papildo kasdienę dantų priežiūrą ir padeda užkirsti kelią įvairiems negalavimams.
Prieš pradedant naudoti burnos skalavimo skysčius, rekomenduojama susipažinti su informacija apie jų sudėtį, paskirtį ir poveikį. Kai kurie iš skalavimo skysčių gerina burnos kvapą, kiti, sudėtyje turintys fluorido, užtikrina didesnę apsaugą nuo karieso, o treti kovoja su burnos ertmėje esančiomis bakterijomis ar sumažina apnašų bei akmenų susidarymą.
Šiuo metu galima rasti įvairių gamintojų priemonių burnos skalavimui, atitinkančių kiekvieno pirkėjo poreikius. Tačiau norint pasirinkti geriausią variantą, reikėtų atkreipti dėmesį keletą dalykų. Labai svarbu pasidomėti skalavimo skysčio sudėtimi. Spiritas yra vienas dažniausiai pasitaikančių komponentų. Tokios sudėties skalavimo skysčiai gerai dezinfekuoja burnos ertmę nuo bakterijų, tačiau taip pat gali sukelti ir nemalonumų, netyčia prarijus didesnį kiekį tokios priemonės. Todėl šeimai, kurioje yra mažamečių vaikų, toks skalavimo skystis nebus tinkamas. Tokiu atveju reikėtų rinktis skalavimo priemones, sudėtyje neturinčias alkoholio.
Vaikams pritaikyti skalavimo skysčiai yra gaminami iš saugių medžiagų ir neretai turi malonų aromatą, todėl vaikai mielai naudojasi šiomis priemonėmis.
Kai kuriems vartotojams skalavimo skysčiuose esančios medžiagos sukelia nemalonius pojūčius, skalavimo skysčiai dirgina gleivinę. Tokie skalavimo skysčiai ypatingai dirgina jautrias ar pažeistas dantenas. Po apsilankymo pas stomatologą, dantenos taip pat gali būti jautresnės, todėl kurį laiką skalauti nepatariama.
Kitais atvejais, jei dantenos jautriai reaguoja į įprastą skalavimo skystį, reikėtų pasirinkti iš natūralių medžiagų pagamintas priemones, kurių sudėtyje nėra spirito. Natūralūs skalavimo skysčiai savo sudėtyje neretai turi tokių medžiagų kaip alavijai, arbatmedis ar ramunėlės, veikiančios raminančiai.
Skalavimo skysčių pasiūloje galima rasti ir daugiafunkcinių variantų. Jei norite, kad skalavimo skystis ne tik pašalintų nemalonų burnos kvapą, bet ir užkirstų kelią dantų akmenų susidarymui, sumažintų uždegimus, pasidomėkite daugiafunkciniais skalavimo skysčiais. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti natūralių priemonių be dažų ir dirbtinių kvapiklių.
Priešuždegiminiai preparatai taip pat gali būti daugiafunkciniai. Paprastai jie ne tik apsaugo nuo uždegimo ir kraujavimo, bet taip užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo dantenų ligų ir apnašų susidarymo. Daugelį šio tipo priemonių galima naudoti ir breketų bei protezų priežiūrai.
Atsiradus opoms ar sužeidimams burnos ertmėje, rekomenduojama kasdien naudoti specialų skalavimo skystį Aphtarine. Šis skystis sudaro apsauginį barjerą, kurio dėka opos ir sužeidimai gyja greičiau.
Jei nesate tikri kokį skalavimo skystį pasirinkti, pasikonsultuokite su savo dantų gydytoju.
Burnos skalavimo skysčiai, natūralūs skalavimo skysčiai, skalavimo skysčiai be alkoholio, daugiafunkciniai skalavimo skysčiai, priežiūros priemonės nuo opų, sužeidimų, dantų apnašų ir akmenų susidarymo, skalavimo skysčiai, naikinantis nemalonų burnos kvapą ir kitos priemonės.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce