Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Dušo želės ir prausikliai

Kūno šveitikliai, kūno prausikliai, natūralios, organiškos kūno priežiūros priemonės. Didelis prekių pasirinkimas.

- 20%
5,03 €
4,02 €
12,53 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Šioje kategorijoje kviečiame įsigyti įvairių rūšių kūno šveitiklių ir prausiklių. Didelis organiškų, iš natūralių medžiagų pagamintų kūno priežiūros priemonių skystu ar kietu pavidalu pasirinkimas.
Daugelyje šalių kūno šveitikliai buvo naudojami nuo seno. Paprastai tai buvo namuose gaminamos priemonės, kurių gamybą vėliau perėmė kosmetikos gamintojai. Lietuvoje šios priemonės atsirado ne taip ir seniai, tačiau tapo būtinomis kūno priežiūros priemonėmis, naudojamomis kas savaitę.
Kam skirti kūno šveitikliai ir kokie yra jų skirtumai?
Kūno šveitikliai yra skirti šveisti odos paviršiui, ant kurio, keičiantis odos sluoksniui, lieka odos dalelių, neleidžiančių tinkamai kvėpuoti atsinaujinusiai odai. Šveitikliai taip pat pašalina giliai įsiskverbusius riebalus ir purvą, prakaitą ir dulkes. Netinkamai prižiūrint odą, ji neretai šerpetoja, odos paviršiuje atsiranda spuogų.
Ko gero svarbiausias kūno šveitiklių komponentas - tai abrazyvinės medžiagos. Taip yra vadinamos kietosios šveitiklių dalelės - smulkintos įvairių augalų sėklos, vaisių kauliukai, cukrus, jūros druska, kavos pupeles ir pan. Šios dalelės papildo šveitiklio pagrindą, kurį sudaro kremas, kosmetinis molis ar gelis.
Žmonėms, turintiems riebesnę odą, yra rekomenduojama rinktis šveitiklius, pagamintus kosmetinio molio pagrindu. Molis odą šiek tiek džiovina ir sutraukia poras. Sausos ir jautrios odos savininkams labiau tinkami kremo tipo kūno šveitikliai. Gelio pagrindo šveitikliai yra laikomi universaliomis priemonėmis, tinkamomis naudoti visiems odos tipams. Renkantis šveitiklį reikėtų atkreipti dėmesį į jo sudėtį. Kuo mažiau joje yra dirbtinių medžiagų, tuo jis naudingesnis.
To paties šveitiklio naudoti kūnui ir veidui nepatartina. Kosmetikos gamintojai siūlo rinktis specialiai veidui, lūpoms, rankoms, kojoms ar visam kūnui skirtus šveitiklius. Taigi, tarp savo kosmetinių priemonių patariama turėti bent du skirtingus šveitiklius. Jų skirtumas yra toks, jog veidui skirtų šveitiklių kietosios dalelės yra kur kas smulkesnės lyginant su kūnui skirtais šveitikliais. O specialiai kojoms skirti šveitikliai turi prakaitavimą mažinančių savybių bei apsaugo nuo grybelinių infekcijų.
Kada ir kaip naudoti kūno šveitiklį?
Šveitikliai turėtų būti naudojami vieną ar du kartus per savaitę, tačiau ne daugiau, kadangi pernelyg dažnas šveitimas gali pažeisti odą. Tai ypač pasakytina kalbant apie sausą ar jautresnę odą. Prieš šveitiklio naudojimą, rekomenduojama odą gerai nuplauti. Tai pat, šveitiklio nepatariama naudoti kūno vietose, ant kurių yra žaizdų ar kitų odos pažeidimų.
Kosmetologai rekomenduoja kūno šveitiklius naudoti atliekant sukamuosius judesius keletą minučių. Vėliau šveitiklį reikėtų kelioms minutėms palikti ant kūno ir nuplauti šiltu vandeniu. Naudojant šveitiklį būtina vengti jo patekimo į akis.
Nušveitus odą, rekomenduojama ją ištepti maitinamuoju kremu. Tokiu būdu odos paviršius taps švelnus ir minkštas. Maitinamojo kremo naudojimas svarbus dar ir dėl tos priežasties, jog šveitimo metu oda šiek tiek sudirginama, todėl norint ją nuraminti, būtina naudoti maitinamąsias kūno priežiūros priemones.

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce