Filtruoti

Kategorijos


Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Plaukų formavimo priemonės

Plaukų modeliavimo priemonės - plaukų lakas, putos, geliai, balzamai, formuojantis purškikliai, losjonai, kremai ir kitos priemonės. Didelis KEUNE kosmetikos pasirinkimas.

Rikiuoti:
Rodyti:
-25%
Lakas plaukams Extra Strong Hairwonder 300ml
17,99 €

13,49 €

-25%
Želė plaukams Extra Strong Hairwonder 150ml
7,90 €

5,92 €

Šioje kategorijoje parduodami plaukų lakas, želė, putos ir kitos plaukų formavimo priemonės moterims ir vyrams. Įvairaus stiprumo plaukų fiksacijos priemonės.
Kaip ir daugelis kitų kosmetikos priemonių, šioje kategorijoje esančių prekių pasirinkimas priklauso nuo individualių aplinkybių ir poreikių. Tačiau daugeliu atveju tokių priemonių naudojimas yra būtinas norinti tinkamai suformuoti šukuoseną kiekvienai dienai. Įvairūs aplinkos veiksniai gali paveikti šukuoseną, todėl fiksuojančios priemonės neatskiriama plaukų priežiūros kosmetikos dalis.
Lakas plaukams - viena populiariausių fiksuojančių priemonių plaukams. Jis yra tinkamas visų ilgių plaukams ir yra ilgalaikio veikimo. Priklausomai nuo poreikių galima pasirinkti plaukų lako stiprumą. Paprastai lakas skirstomas į tris grupes pagal stiprumą, t.y. silpnos, vidutinės ir stiprios fiksacijos lakas. Taip pat kai kurie lako flakonai parduodami su specialiais purkštuvais, kurių dėka plaukų apimtį galima padidinti nuo pat šaknų.
Plaukų formavimui taip pat gali būti naudojamos ir kitos priemonės, pvz. plaukų modeliavimui skirti losjonai. Šios priemonės naudojamos kartu su plaukų suktukais ar karšto oro plaukų džiovintuvu. Tokio tipo priemonių privalumas toks, jog jas galima naudoti ant sausų plaukų ir nereikia nuplauti. Be to, naudojant modeliavimui skirtus losjonus plaukai lengvai iššukuojami.
Dar viena populiari plaukų formavimo priemonė - gelis plaukams. Ši priemonė gali būti kelių tipų ir skirtingo stiprumo fiksacijos. Fiksaciniai geliai yra tinkami tiek sausų, tiek šlapių plaukų formavimui, didina plaukų apimtį. Taip pat, gelius ypatingai tinka naudoti riebių plaukų savininkams - jie slopina riebalinių liaukų veiklą, plaukai ilgiau atrodo švarūs ir prižiūrėti.
Kitą plaukų fiksavimo priemonių kategoriją sudaro plaukų vaškas. Tai išskirtinė priemonė, dažniau naudojama ne visai šukuosenai, o atskiroms sruogoms, pabrėžiančioms šukuoseną. Plaukų vaškas dažniau naudojamas trumpų plaukų fiksacijai arba vakarinėms šukuosenoms.
Plaukus modeliuojantys purškikliai yra pritaikyti silpniems ir ploniems plaukams. Jie suteikia stangrumo, padidina plaukų apimtį ir yra tarsi tarpinis variantas tarp plaukų lako ir vaško. Modeliuojantys purškikliai, kaip ir plaukų lakas yra ilgo veikimo priemonė plaukų fiksacijai. Šios kosmetikos priemonės yra visiškai nekenksmingos plaukų sveikatai ir naudojamos per visą plaukų ilgį.
Plaukų želė yra taip pat tarpinis variantas. Ši priemonė turi plaukų gelio ir plaukų vaško savybių, yra tirštos konsistencijos ir tinka greitai riebaluotis linkusius plaukus turintiems žmonėms.
Putos plaukams taip pat populiari plaukų fiksacijos priemonė. Putos plaukams suteikia didesnę apimtį, yra lengvai naudojamos. Taip pat putos apsaugo nuo karšto oro poveikio naudojantis fenu. Plaukų putos, kaip lakas ir želė, gali būti skirtingų fiksacijos lygių. Prieš naudojant putas, flakoną rekomenduojama gerai suplakti.
Šalia jau išvardintų priemonių, šioje hiperfarma.lt elektroninės parduotuvės kategorijoje taip pat galima įsigyti tokių priemonių kaip molis plaukų formavimui, plaukų blizgiklis, modeliavimo kremai, sausas šampūnas ir kt.