Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Pudra, makiažo pagrindas

Natūrali kosmetika, veganiška kosmetika, ekologiškas makiažo pagrindas, veido pudra, Egipto žemė ir kitos priemonės.
Šioje kategorijoje parduodamos tokios dekoratyvinės kosmetikos priemonės kaip veido pudra ir makiažo pagrindas. Siūlome iš natūralių sudedamųjų medžiagų pagamintos kosmetikos, ekologiškų ir veganams tinkamų kosmetinių priemonių. Taip pat visame pasaulyje vertinamų mineralinių makiažo pagrindo variantų ir Egipto žemės.
Hiperfarma.lt elektroninės parduotuvės asortimente galite rasti dekoratyvinės kosmetikos, gaminamos pasaulyje pripažintų prekinių ženklų Logona, La Mav, Lavera, Colora ir kitų gamintojų gaminių. Dauguma šioje kategorijoje esančių prekių atlieka ne vien dekoratyvios, bet ir veido odai naudingos kosmetikos paskirtį.
Makiažo pagrindas yra viena dažniausiai naudojamų kosmetinių priemonių, paruošianti veidą kitoms procedūroms, vizualiai išlyginanti odą. Kadangi tai yra pirmoji kosmetinė priemonė, naudojama ant švaraus veido, ją rinktis reikėtų labai atsakingai, ypač jei veido oda yra linkusi sudirgti ar alergiška.
Viena populiariausių prekių šioje kategorijoje yra mineralinis makiažo pagrindas. Ši kosmetinė priemonė yra gaminama iš gerai susmulkintų (miltelių tipo) mineralų. Svarbu žinoti, jog mineralinės kilmės elementai neretai papildo ir kitų dekoratyvinės kosmetikos priemonių sudėtį, tačiau nėra vienintelė jų sudedamoji dalis. Tokio tipo priemonės vadinamos mineralizuotomis, todėl jų nereikėtų maišyti su mineraliniais preparatais, kurie yra gaminami vien iš natūralių medžiagų.
Mineralinis makiažo pagrindas yra vertinamas ir grožio industrijos profesionalų. Šio tipo gaminiai gerai padengia veidą, atrodo natūraliai, juos lengva pritaikyti prie veido spalvos, oda tampa lygi. Taip pat mineralinė kosmetika ne tik nekenkia veido odai, bet kai kuriais atvejais padeda jai atrodyti sveikiau. Be to, toks makiažo pagrindas nedirgina odos ir tik išimtiniais atvejais sukelia alergijas.
Sausas makiažo pagrindas, lyginant su skystu, geriau padengia odą, nepalieka ryškiai matomų nepadengtos odos ruožų. Be to, sausa kosmetika turi ilgesnį galiojimo laiką. Taip pat sauso makiažo pagrindo privalumas tas, jog esant reikalui, jį visuomet galima paversti skystu, tereikia dalį jo sumaišyti su vandeniu.
Šalia įvairių gamintojų bei atspalvių makiažo pagrindo variantų, šioje kategorijoje taip pat galima įsigyti natūralios veido pudros. Viena iš geriausiai Lietuvoje ir pasaulyje žinomų pudrų yra Jungtinėse Amerikos Valstijose gaminama Egipto žemė. Ši pudra yra gaminama iš deginto molio ir savo sudėtyje turi daug vertingų bei veido odą maitinančių medžiagų. Ši veido pudra veikia kaip antioksidantas ir neužkemša porų, todėl oda gali laisvai kvėpuoti.
Egipto žemė yra gaminama naudojant tik natūralias priemones ir savo sudėtyje neturi kenksmingų medžiagų. Ši priemonė ne tik suteikia odai natūralaus įdegio efektą, bet ir apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce