Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3 psl.

Kojų priežiūros priemonės

Priemonės kojų priežiūrai, pėdų odos priežiūros priemonės - pėdų kremai, šveičiamieji kremai, geliai nuo kojų nuovargio, šveistukai, Gehwohl kojų priežiūros produktai ir kitos prekės.
302,54 €
66,50 €
13,50 €
11,56 €
11,50 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3 psl.
Kategorijoje „Kojų priežiūra“ siūlome didelį įvairių kojų priežiūros priemonių asortimentą. Čia rasite didelį Vokietijos gamintojų produktų linijos Gehwol pasirinkimą, specialiai pritaikytą kojų priežiūrai bei kitų gamintojų prekes. Taip pat didelis pasirinkimas organiškų, iš natūralių medžiagų gaminamų gaminių.
Tinkama kojų ir pėdų priežiūra yra būtina, kadangi didžiąją dienos dalį praleidžiame būtent ant kojų. Kojų priežiūra yra neatskiriama nuo viso kūno priežiūros. Ilgesnį laiką nesirūpinant kojomis, galime sulaukti nemalonių pasekmių, kurios gali trukdyti patogiai judėti. Vienos dažniausiai atsirandančių kojų problemų yra suragėjusi oda, pėdų odos skeldėjimas, nuospaudos, kojų tinimas ir nuovargis.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti įvairių priemonių, padėsiančių išvengti šių nemalonumų. Čia rasite specialiai kojų nagams pritaikytų žirklučių, prietaisų pėdų odos priežiūrai, nuospaudų gremžtukų, sunkumą kojose pašalinančių gelių, kraujotaką aktyvinančių kremų turintiems venų problemų, šveičiamųjų kremų skatinančių odos regeneraciją ir kitų prekių.
Kojų priežiūra. Pėdų priežiūra. Kojų odos priežiūra.
Turintiems problemų su kojomis ar pėdų oda, reikėtų žinoti keletą svarbių punktų, padėsiančių tinkamai prižiūrėti kojas:
  • Po kasdienio prausimosi kojas patariama perplauti šaltu vandeniu;
  • Prausimosi metu pėdų odą ištrinti pemza, ypač tas vietas, kuriose linkusios susidaryti nuospaudos;
  • Po prausimosi nušluostyti kojas rankšluosčiu ir, masažuojant sukamaisiais judesiais įtrinti riebiu kremu;
  • Jei dienos metu tenka daug stovėti, miegant patariama kojas laikyti kiek pakeltas. Tačiau jei šitaip miegoti nėra patogu, bent 10 minučių dienos metu pagulėti iškėlus kojas aukštyn;
  • Kojoms labai naudingos yra reguliarios vonelės (ne mažiau dviejų kartų per savaitę). Šiltos vonelės su ramunėlėmis sumažins uždegimus, o profilaktikai tiks vonelės su jūros druska.
Skeldėjantys kulnai ir jų priežiūra
Skeldėjanti pėdų odą - viena dažniausiai pasitaikančių kojų problemų. Šios problemos atsiranda esant ypač sausai odai, kuomet sumažėja jos elastingumas. Taip pat tai gali būti susiję su temperatūrų pokyčiais skirtingais metų laikais arba sergant tokiomis ligomis kaip gastritas, įvairios odos ligos, endokrininės sistemos ligos, avitaminozė ar diabetas.
Laiku susirūpinus pėdų oda, galima išvengti nemalonių pasekmių. Pagrindinės priemonės pėdų odos priežiūrai - tai įvairūs riebios konsistencijos preparatai, natūralūs aliejai ar preparatai pagaminti vazelino pagrindu. Tokie preparatai suminkština pėdų odą, tačiau prieš jų naudojimą kojas reikia paruošti išmirkius šiltame vandenyje.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti įvairių priemonių, praturtintų vitaminais bei mineralais ir pritaikytų būtent pėdų odos priežiūrai. Rekomenduojame išbandyti Gehwohl Footcream, pirkėjų vertinamą kremą, kurio veiksmingumas yra vertinamas 100%. Šis kremas ne tik apsaugo nuo žaizdų ar pūslių susidarymo, bet ir nuo bakterijų patekimo į suskeldėjusias kojas bei normalizuoja prakaito liaukų veikimą.
Taip pat, prižiūrint pėdų odą, reikėtų prisiminti ją tinkamai nušveisti, naudojant tam skirtas priemones ir šveičiamuosius kremus.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce