Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Apsauga nuo uodų

Priemonės nuo uodų - purškiami repelentai, servetėlės, apyrankės, eteriniai aliejai. Priemonės po uodų įkandimų - odą raminantys pieštukai, aliejai. Didelis vabzdžių atbaidymui skirtų priemonių pasirinkimas. Natūralios priemonės nuo uodų.
Ko gero labiausiai pasaulyje paplitusios priemonės nuo uodų - purškiami repelentai. Repelentai atbaidančiai veikia vabzdžius - uodus, muses, erkes, blusas ir kt. Juos paprasta naudoti, o dauguma jų suteikia ilgalaikę (iki kelių valandų) apsaugą nuo uodų ir kitų vabzdžių.
Šioje hiperfarma.lt elektroninės parduotuvės kategorijoje galima įsigyti dviejų rūšių repelentų. Tai - natūralūs ir sudėtyje turintys cheminių medžiagų, saugių naudoti sąlytyje su oda. Natūralūs repelentai dažniausiai gaminami eterinių aliejų pagrindų, kadangi vabzdžiams nėra priimtinas aštrus eterinių aliejų kvapas. Taip pat tokiuose gaminiuose nėra alkoholio, todėl jie yra saugūs naudoti bet kokio tipo odai, nedirgina jos. Šio tipo repelentus gali naudoti įvairaus amžiaus žmonės, vaikai ir kūdikiai.
Kitos natūralios priemonės nuo uodų yra eteriniai aliejai. Aštrus kvapas atbaido vabzdžius ir apsaugo nuo įkandimų. Eteriniu aliejumi galima pasitepti odą tose vietose, kur yra apčiuopiamas žmogaus pulsas. Čia kvapas ilgiau išlieka ir sklinda intensyviau. Apsaugai nuo vabzdžių rekomenduojami eukalipto, citrusinių vaisių, pipirmėtės, levandos, pačiulių, rozmarinų ir kt. eteriniai aliejai.
Cheminės sudėties repelentai yra taip pat veiksmingi siekiant atbaidyti vabzdžius. Šio tipo repelentai hiperfarma.lt parduotuvėje yra patikrinti atlikus gausybę tyrimų ir saugūs naudoti ant odos.
Šalia įprastų purškiamų priemonių, apsaugai nuo uodų taip pat tinkamos specialios servetėlės. Tai drėgnos servetėlės, kuriomis įtrinama oda. Šioje kategorijoje esančios servetėlės pagamintos iš natūralių medžiagų ir yra tinkamos naudoti tiek suaugusiems, tiek vaikams.
Dar vienas pasirinkimas apsaugai nuo uodų - apyrankės. Jos taip pat apsaugo nuo įvairių rūšių vabzdžių ir yra saugios naudoti ne tik vaikams bei suaugusiems, bet ir kūdikiams bei nėščiosioms.
Situacijose, kuomet saugotis jau yra per vėlu, padės priemonės, skirtos naudoti po uodų įkandimo. Tai specialūs pieštukai, aliejai ir kitos priemonės. Šios priemonės turi šaldantį poveikį, todėl ramina įkandimų vietas, mažina niežėjimą ar skausmą. Priemonių, skirtų naudoti po vabzdžių įkandimų sudėtyje neretai yra eterinių aliejų. Taip pat tokie pieštukai ir aliejai yra tinkami ir kitais odos sudirginimo atvejais, pvz. nusidilginus.
Svarbu įsidėmėti, jog visos šioje kategorijoje esančios priemonės yra skirtos tik išoriniam naudojimui. Prieš pradedant naudoti priemones nuo uodų ir jų įkandimų, visų pirma reikėtų perskaityti prekės naudojimo instrukciją ir įsitikinti, jog jūsų atveju ją saugu naudoti. Taip pat reikėtų pasistengti kad šios priemonės nepatektų į akis ar burną, o taip atsitikus, priemonę kuo greičiau pašalinti praplaunant vandeniu.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce