Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Plaukų kaukės

Kaukės plaukams, plaukų kaukės, plaukų priežiūros priemonės. Didelis įvairios paskirties plaukų kaukių pasirinkimas - pažeistiems, sausiems, dažytiems plaukams skirtos kaukės, kaukės profilaktikai, gydomosios kaukės.
- 10%
13,38 €
12,04 €
- 10%
4,51 €
4,06 €
26 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Šioje kategorijoje siūlomos skirtingų poveikių kaukės plaukų priežiūrai - kaulės sausiems ir pažeistiems plaukams, brandiems plaukams, drėkinamosios, intensyvios priežiūros kaukės, atstatomosios, gydomosios ir kitų rūšių kaukės. Čia taip pat galima įsigyti ir iš natūralių medžiagų gaminamų organiškų priemonių plaukams.
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kaukę plaukams?
Renkantis kaukę plaukams svarbu atkreipti dėmesį ne tik į prekinį ženklą, bet ir į kaukės paskirtį. Plaukų priežiūros specialistai išskiria šias plaukų kaukių rūšis - kaukės plaukų priežiūrai, plaukus maitinančios kaukės, atstatomosios ir plaukus stiprinančios kaukės.
Į kaukių, skirtų plaukų priežiūrai sudėtį dažnai yra įtraukiami vitaminų kompleksai, užtikrinantys, jog plaukai taps sveikesni ir įgaus daugiau žvilgesio. Tokios kaukės naudojamos kelios minutės prieš plaukų plovimą.
Plaukus maitinančios kaukės savo sudėtyje turi vitaminų, proteinų ir augalinių ekstraktų. Šio tipo kaukės yra naudojamos po plaukų plovimo. Plaukų priežiūros specialistai nerekomenduoja tokių kaukių naudoti pernelyg dažnai.
Atstatomosios plaukų kaukės sudėtyje turi vitaminų E ir B5, augalinių ekstraktų ir proteinų. Šios kaukės atnaujina plaukus, plaukai atrodo sveikesni.
Plaukus stiprinančių kaukių sudėtyje esančios medžiagos veikia plauko struktūrą. Plaukai tampa minkšti, lengvai formuojami.
Dar vienas svarbus faktorius renkantis kaukę plaukams - tinkamai nustatyti plaukų tipą. Riebiems, sausiems ir normaliems plaukams yra naudojamos skirtingos kaukės. Prieš įsigyjant plaukų kaukę taip pat patariama pasidomėti jos sudėtimi ir įsitikinti, jog ingredientai nesukels alerginių reakcijų.
Kaip dažnai galima naudoti kaukes plaukams?
Kaukės plaukams turėtų būti naudojamos kartą į savaitę. Kraštutiniais atvejais kaukę galima naudoti ne daugiau nei 2-3 kartus į savaitę, tačiau yra naudinga prisiminti, jog plaukai greitai pripranta prie naudojamų priemonių, todėl tokių priemonių veiksmingumas sumažėja. Todėl esant stipriai pažeistiems plaukams, rekomenduojama turimas kaukes pakeisti kitomis. Taip pat reikėtų žinoti, jog pernelyg dažnai naudojamos kaukės gali turėti įtakos plaukų kritimui. Tačiau jei plaukų kaukė skirta profilaktinei plaukų priežiūrai, ją naudoti patariama kartą į mėnesį.
Naudojantis kaukėmis plaukams labai svarbu atkreipti dėmesį į informaciniame lapelyje esančius nurodymus. Pasidomėkite ar kaukė skirta naudoti prieš ar po plaukų plovimo. Taip pat nereikėtų kaukę laikyti ant plaukų ilgiau nei nurodyta.
Dar vienas svarbus momentas - tai sisteminga plaukų priežiūra. Plaukų kaukės poveikis bus juntamas tik tuomet kai ją naudosite keletą kartų iš eilės, gamintojo informacijoje nurodytais laiko tarpais.
Plaukų kaukės dažniausiai yra tepamos ant drėgnų plaukų, po plovimo nusausintų rankšluosčiu. Tuomet per visą plaukų ilgį tepama plaukų kaukė (plaukų nereikia įtrinti). Po nurodyto laiko kaukę reikia nuplauti šiltu vandeniu.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce