Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Apsauga nuo saulės

Šioje kategorijoje galite įsigyti trijų rūšių priemonių, skirtų naudoti sąveikoje su saule. Tai - priemonės nuo saulės, priemonės, skirtos naudoti po nudegimų ir savaiminiam įdegiui skirtos priemonės.
- 5%
11,21 €
10,65 €
Kategorijoje Priemonės nuo saulės galima įsigyti ne tik apsaugai nuo saulės skirtų priemonių, bet ir kitų, sąveikai su saule skirtų gaminių. Šioje kategorijoje rasite įvairių odą maitinančių ir nuo saulės spindulių apsaugančių kremų, taip pat įdegį skatinančių priemonių ir gaminių, gerinančių odos būklę po nudegimo saulėje.
Apsaugai nuo saulės skirtos priemonės daugumoje atvejų yra atsparios vandeniui, todėl jomis pasitepus galima nevaržomai mėgautis laisvalaikiu šalia vandens telkinių. Šios priemonės gerai maitina odą ir užtikrina pilnavertę apsaugą. Šioje kategorijoje galima rasti priemonių, praturtintų įvairiomis vertingomis medžiagomis ir vitaminais, pvz. alavijais, mažinančiais nudegimo saulėje riziką ir raminančiais odą. Taip pat žaliosios arbatos ekstraktais, avokadų aliejumi ar negyvosios jūros mineralais ir vitaminais A, E bei C praturtintų gaminių. Tokio tipo priemonės gerai susigeria ir minkština odą.
Šioje kategorijoje galima rasti patogiam dozavimui pritaikytų priemonių. Dozatoriaus pagalba visuomet pasirinksite reikiamą kremo ar gelio kiekį. Be to, dozatorius užtikrina didesnę švarą procedūros metu.
Savaiminiam įdegiui skirtos priemonės dažnai atlieka kelias funkcijas. Jos ne tik padeda gražiai ir tolygiai įdegti, bet ir maitina odą, užtikrina tinkamą jos drėkinimą.
Šioje kategorijoje galimas didelis pasirinkimas saulės apsaugai ir įdegiui skirtų priemonių, gaminamų iš natūralių, ekologiškų medžiagų, sudėtyje neturinčių parabenų ar naftos produktų.
Dar viena prekių rūšis šioje kategorijoje, tai - priemonės, skirtos naudoti po nudegimo saulėje. Šios priemonės maitina, gaivina odą, ją suminkština ir ramina. Galima rasti priemonių, turinčių šaldomąjį efektą, mažinantį po nudegimo atsirandančius skausmus. Kai kurias šios rūšies priemones taip pat galima naudoti po įvairių vandens procedūrų, depiliacijos, purvo vonių ar kitais būdais sudirginus odą.
Didžiąją dalį priemonių nuo nudegimo galima naudoti keletą dienų iš eilės, iki kol sudirginta oda atsigaus ir praeis paraudimas. Atidžiai pasirinkite veidui arba kūnui skirtas priemones.
Prieš įsigyjant su saulės poveikių odai susijusias priemones, visų pirma reikėtų įsitikinti, jog jos yra skirtos naudoti jums tinkamomis aplinkybėmis. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į naudojimo instrukciją. Jei ieškote priemonių, skirtų apsaugai nuo saulės, rekomenduojama rinktis priemones, apsaugančias nuo UV spindulių. Tačiau, visais atvejais, turintiems jautrią odą, rekomenduojama vengti ilgalaikio deginimosi saulėje ir tiesioginių saulės spindulių.
Svarbu atkreipti dėmesį į prekių aprašymuose nurodytą priemonių nuo saulės dozavimą ir naudojimo dažnį. Taip pat svarbu įsidėmėti, jog visos priemonės, esančios šioje kategorijoje, yra skirtos tik išoriniam naudojimui.
 
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce