Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3 psl.

Balzamai, kondicionieriai

Plaukų balzamai, kondicionieriai plaukams, organinės priemonės plaukų priežiūrai, natūralios plaukų priežiūros priemonės. Netoli 200-jų šimtų prekių pasirinkimas.
69 €
27 €
25 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3 psl.
Šioje kategorijoje rasite kondicionierių ir balzamų plaukų priežiūrai moterims ir vyrams. Didelis pasirinkimas įvairių gamintojų prekių skirtingų tipų odai, dažytiems plaukams ir kt. Taip pat nemažas organiškų gaminių pasirinkimas.
Balzamai ir kondicionieriai - tai vienos pagrindinių plaukų priežiūros priemonių. Šias priemones neretai galima rasti ir šampūnų sudėtyje, tačiau kosmetologai rekomenduoja balzamus ir kondicionierius rinktis atskirai, priklausomai nuo plaukų ir odos tipo.
Neretai klientai kreipiasi su klausimu ką geriau pasirinkti - balzamą ar kondicionierių. Taigi šiek tiek apie tai, kuo skiriasi šios plaukų priežiūros priemonių rūšys:
Kondicionieriai yra plaukų kosmetikos priemonės, plaukus padengiančios plona nematoma plėvele, apsaugančia nuo natūralaus išsausėjimo ar naudojant plaukų džiovintuvą. Kondicionieriai suteikia plaukams žvilgesį ir sumažina aplinkos veiksnių poveikį plaukams. Jie taip pat veikia kaip antistatinės priemonės, neleidžiančios plaukams būti pernelyg puriems. Naudojant kondicionierius plaukai tampa lengviau iššukuojami, o plona plėvelė, susidariusi aplink plaukus, jiems suteikia didesnę apimtį.
Kondicionieriai yra naudojami ant švarių drėgnų plaukų, tačiau plaukų šaknys neturėtų būti jais tepamos. Kitu atveju plaukai gali pernelyg priglusti ir greitai susiriebaluoti.
Plaukų balzamai yra skirti plaukų priežiūrai ir maitinimui. Juose gausu plaukams naudingų medžiagų, gerai įsiskverbiančių į plaukus. Balzamų sudėtyje neretai būna eterinių aliejų, proteinų ir mineralų. Naudojant šias priemones plaukai tampa blizgūs.
Kondicionierių ir balzamų skirtumas tas, jog pastarąsias kosmetines priemones galima tepti ir ant plaukų šaknų. Tačiau galvos odos tepti nereikėtų, jei taip nenurodyta naudojimo instrukcijoje. Balzamai gali būti įvairios paskirties. Vieni yra skirti bendrai plaukų priežiūrai ir formavimui, kiti gali būti naudojami tikslingai, esant konkrečiai problemai ar aplinkybėms, pvz. dažytiems plaukams.
Taigi, balzamai ir kondicionieriai yra pakankamai panašios prekių rūšys plaukų priežiūrai, o neretai prekės pavadinime galima aptikti ir šių žodžių junginį. Tačiau visgi plaukų priežiūros specialistai rekomenduoja šias prekes rinktis atskirai. Šias priemones reikėtų naudoti tokia tvarka: šampūnas, balzamas ir kondicionierius. Tačiau kai kuriais atvejais užtenka naudoti tik vieną iš šių priemonių.
Yra pakankamai priežasčių plaukų priežiūrai rinktis ir balzamą, ir kondicionierių. Plaukų priežiūros specialistai įvardina šias priežastis:
1. Plaukus nuplovus šampūnu jie tampa lengvai pažeidžiami;
2. Plaukus tenka dažnai šukuoti, kas padidina pažeistų plaukų riziką, ypač jei jie šukuojami drėgni. Naudojant kondicionierių ši rizika sumažinama;
3. Plona plėvelė, susidariusi panaudojus apsaugines priemones, neleidžia pažeisti plaukų juos džiovinant fenu;
4. Balzamas ir kondicionierius sumažina vandentiekio vandens poveikį plaukams. Vandentiekio vandenyje yra chloro, sunkiųjų metalų ir mikroorganizmų, galinčių pažeisti plaukus.
Svarbu žinoti, jog balzamai ir kondicionieriai yra reikalingi naudoti ne tik esant pažeistiems plaukams. Šios priemonės turėtų būti naudojamos kaskart po plaukų plovimo, kaip kasdienės plaukų priežiūros priemonės.
 
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce