Tamponai su aplikatorium Super NATRACARE 16vnt.

Kosmetika ir higiena
Gamintojas: Natracare
5,55 €
5,55 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

Natracare buvo sukurti rūpinantis vartotojų sveikata bei siekiant mažinti aplinkos taršą dioksinu, kuris išsiskiria balinant chloru. Nuo 1989 metų visame pasaulyje moterys renkasi Natracare tamponus, įklotus, paketus ir servetėles, kadangi jie pagaminti tik iš natūralių medžiagų.  Sugėrimo lygis (gramais): Silpnas (Junior) – mažiau nei 6; įprastas (Regular) – 6-9; didelis (Super) – 9-12; labai didelis (Super plus) – 12-15. Sertifikuota „Soil Association“, licencijos Nr. X303.

Sudedamosios dalys:
100% medvilnė, be kvapiųjų medžiagų ir chloro, skaidomas mikroorganizmų. Organiniai standartai draudžia naudoti bet kokią GM žaliavą ar medžiagą gaminant organinį produktą.


Naudokitės pateikta informacija ir visada naudokite mažiausio jums tinkančio sugėrimo lygio tamponus, kad išvengtumėte TŠS. Sugėrimo lygis ir pavadinimai yra vienodi visai tamponus gaminančiai pramonei. DĖMESIO: Tamponų naudojimas susijęs su Toksinio šoko sindromu (TŠS) – labai retu, tačiau pavojingu negalavimu, galinčiu baigtis mirtimi. Perskaitykite ir išsaugokite informacinį lapelį.