Svarstyklės

Elektroninės svarstyklės, kūno kompozicijos analizatoriai, maistinės svarstyklės - visa tai vienoje kategorijoje. Platus svarstyklių (tarp jų ir medicininių kūdikiams bei suaugusiems) pasirinkimas. Kokybiškos prekės už prieinamą kainą.

Rikiuoti:
Rodyti:
-25%
Svarstyklės analizuojančios Medisana BS 440 Connect
90,94 €

68,20 €

-16%
Svarstyklės analizuojančios Medisana BS 430 Connect
65,11 €

54,69 €

-15%
Svarstyklės analizuojančios Medisana BS 444 Connect
35,39 €

30,08 €

Svarstyklės Rossmax WB101

27,62 €

Svarstyklės Medisana PS 470

29,98 €

Kūdikių svarstyklės Rossmax WE300

60,56 €

Kūdikių svarstyklės BD590 TANITA

133,71 €

Ūgio matuoklė Leicester HM-250P

212,57 €

-20%
Svarstyklės Medisana PS 400
14,27 €

11,42 €

Išparduota

Šioje kategorijoje parduodamos įvairių tipų svarstyklės, skirtos nustatyti kūno svoriui. Kai kurie iš čia esančių prietaisų taip pat analizuoja kūno sandarą ir nurodo rekomenduojama dienos kalorijų normą.
Tokios svarstyklės gali padėti kontroliuoti svorį ir jaustis komfortabiliai. Svarstyklės, analizuojančios kūno sandarą, gali interpretuoti tokius rodmenis kaip raumenų masė, vandens, riebalų kiekis, kaulų masė. Taip pat - paskaičiuoja KMI - kūno masės indeksą. Tai ypač aktualu sportuojantiems žmonėms ar žmonėms, norintiems kontroliuoti savo fizinę būklę bei išvaizdą. Tokios svarstyklės interpretuodamos duomenis automatiškai nustato reikiamą kalorijų normą per dieną.
Analizuojančios svarstyklės duomenis pateikia specialių jutiklių pagalba. Šie jutikliai analizuoja tiksliai, todėl tokios svarstyklės yra nepakeičiamas prietaisas tobulinant kūno formas. Patogu tai, jog tokių svarstyklių duomenis „Bluetooth“ sistemos pagalba galima perkelti į elektroninius įrenginius ir juos fiksuoti bei stebėti pasikeitimus.
Tokios analizuojančios svarstyklės neretai gali išsaugoto kelių vartotojų duomenis, todėl yra puiki priemonė siekiant tikslo. Šie kūno kompozicijos analizatoriai gali būti įvairaus dizaino, todėl kiekvienas vartotojas atras sau tinkamą prietaisą. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima išsirinkti iš keliasdešimties skirtingų variantų.
Renkantis svarstykles reikėtų atkreipti į jų specifikacijas. Svorio matavimo prietaisai paprastai turi nustatytą svorio ribą, todėl netinkamai naudojami gali sugesti.
Svarstyklės veikia su pakeičiamomis baterijomis (kiekvieno modelio svarstyklės gali veikti su skirtingu baterijų kiekiu ir tipu, todėl būtina perskaityti produkto specifikacijas).
Šioje hiperfarma.lt elektroninės parduotuvės kategorijoje parduodamos ir paprasto tipo elektroninės svarstyklės. Šie prietaisai turi skirtingus parametrus (svorio ribą, rodmenų tikslumą), todėl renkantis galima atsižvelgti į individualius poreikius. Taip pat, elektroninės svarstyklės būna skirtingo dizaino, tad šiuo atveju renkamasi pagal kiekvieno vartotojo skonį.
Paprastai tokių svarstyklių naudojimas labai paprastas - tereikia įjungti įrenginį ir atsistoti ant tam skirtos platformos. Dauguma svarstyklių duomenis pateikia 100 gramų tikslumu. Duomenys pateikiami elektroniniuose ekranėliuose.
Šioje prekių kategorijoje taip pat galima įsigyti medicininių svarstyklių suaugusiems bei kūdikiams. Taip pat - svarstyklių ir ūgio matuoklių rinkinių ar kitų prietaisų, naudojamų kūno parametrų analizei, pvz. riebalų matuokliai. Tokie prietaisai tiksliai interpretuoja duomenis ir yra lengvai valdomi. Duomenys pateikiami per kelias sekundes, o procedūra nesukelia diskomforto. Tokios priemonės - puikus pasirinkimas norintiems užsiimti savarankiška kūno sudėties rodiklių kontrole.
Siūlomos ir maistinės svarstyklės, duomenis pateikiančios balsu. Toks pasirinkimas itin aktualus regos sutrikimų turintiems vartotojams.