Filtruoti

Kategorijos


Gamintojai

Daugiau

Rūšiuoti

Inhaliacijoms

Šioje kategorijoje parduodami skirtingų tipų inhaliatoriai. Tai fiksuoto dozavimo, gariniai, kompresoriniai ir ultragarso inhaliatoriai. Didelis inhaliatorių pasirinkimas visoms situacijoms. Čia galima rasti ir prietaisų, specialiai pritaikytų naudoti vaikams.

Rodoma: 1-60 iš 89
Rikiuoti:
Rodyti:
-20%
Inhaliatorius OMRON COMPAIR NE-C801KD-E
87,90 €

70,32 €

-20%
  • TOP
Inhaliatorius kompresorinis Omron NAMI CAT
74,20 €

59,36 €

-25%
  • TOP
Inhaliatorius tinklelinis Rossmax NC200
69,80 €

52,35 €

-50%
Fototerapinė priemonė nosiai MESURE SCB01
75,70 €

37,85 €

-15%
Inhaliatorius Medisana IN 525 mini (begarsis)
50,97 €

43,32 €

-25%
Inhaliatorius kompresorinis Rossmax NE100
51,98 €

38,98 €

Kandikliai Medisana IN 500/550 Pro

2,14 €

Inhaliacijų puodelis

8,50 €

Priedai inhaliatoriui Rossmax N4

14,72 €

Hipertoninis druskos tirpalas RCV

16,52 €

Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

18,88 €

Pikmetras MICROPEAK

22,73 €

  • TOP
Tarpinė astmos vaikams iki 6m. Tips-Haler

24,03 €

Fototerapinė priemonė nosiai SCB06

40,84 €

Inhaliatorius Medisana IN 510

51,85 €

Inhaliatorius MICROLIFE NEB 200

51,95 €

  • TOP
Inhaliatorius MICROLIFE NEB 400

62,27 €

Inhaliatorius vaikiškas Sami

64,49 €

Inhaliatorius tinklelinis KIWI+

64,49 €

Inhaliatorius OMRON C101 Essential

66,80 €

  • Naujiena
Inhaliatorius kompresorinis EVOLU UNIVERSAL

67,23 €

Inhaliatoriai - tai prietaisai, pritaikyti įvairių vaistinių medžiagų patekimui į plaučius. Šie prietaisai būna įvairių dydžių, formų, paskirčių, jų pagalba vartojamos skirtingos sudėties vaistinės medžiagos. Dažniausiai inhaliatoriai naudojami gydyti tokioms ligoms kaip astma, laringitas, lėtinė obstrukcinė plaučių liga. Tačiau neretai toks gydymo metodas taikomas sergant ir kitomis ligomis.
Šiandieninėje rinkoje galima rasti trijų tipų inhaliatorius. Tai - gariniai, aerozoliniai fiksuotų dozių ir ultragarso inhaliatoriai. Gydytojų dažniausiai skiriamas ir patogus vartoti - tai fiksuotų dozių inhaliatorius. Vaistai, skirti naudoti su šio tipo inhaliatoriumi yra laikomi nedidelėse slėginėse talpyklose, o prieš vartojimą, talpyklos tvirtinamos prie rankinio valdymo plastikinio dozatoriaus. Vartojant vaistus, kandiklis patalpinamas burnoje ir pirštu paspaudžiamas plastikinis mygtukas (dozatorius), kurio pagalba vaistai išpurškiami į gerklę. Teisingam vartojimui prieš purškimą būtina iškvėpti visą orą ir purškimo metu giliai įkvėpti bei sulaikyti kvėpavimą nurodytam laikui. Tokiu būdu vaistai nusėda ant kvėpavimo takų, bronchų, plaučių sienelių.
Tokio tipo inhaliatoriai yra paprasti naudoti, valdymas nesukelia sunkumų. Taip pat tokie inhaliatoriai patogūs transportuoti ir neretai dar yra vadinami kišeniniais, dėl jų patogaus dydžio ir galimybės nuolatos turėti juos su savimi.
Kitas inhaliatorių tipas - tai inhaliatoriai, skirti naudoti namuose - gariniai inhaliatoriai. Šių prietaisų apimtys yra kur kas didesnės, todėl dažnai transportuoti jie nėra tinkami. Tokie inhaliatoriai puikiai tinka kaip terapinės priemonės namų sąlygomis. Jais gali būti gydomos tokios ligos kaip laringitas, faringitas, bronchų ligos, vaikiška astma ir kitos kvėpavimo takų ligos. Taip pat šio tipo prietaisai gali būti naudojami ir profilaktikai.
Gariniai inhaliatoriai yra vertinami dėl to, jog jų pagalba galima atlikti kokybiškas viršutinių kvėpavimo takų šildymo procedūras,  o vaistinės medžiagos šių inhaliatorių dėka giliai prasiskverbia, todėl daromas stiprus poveikis organizmui. Tačiau pastebimi ir kai kurie minusai, pvz. nelabai patogus naudojimas, diskomfortas, kurį sukelia sausumo pojūtis gerklėje ir gleivinės nudeginimo galimybė, kuomet garai pernelyg karšti. Taip pat, kaitinimo metu vaistinės medžiagos iš dalies praranda veiksmingumą.
Ultragarso inhaliatoriai yra ypač vertinami tėvų, auginančių peršalimo ligomis linkusius sirgti vaikus. Vienas iš tokių inhaliatorių privalumų - tylus veikimas. Šie inhaliatoriai gali būti naudojami net ir vaikui miegant. Jie labai kompaktiški ir lengvi, todėl patogūs naudoti. Be to, šie prietaisai veikia su baterijomis, todėl gali būti naudojami ir nesant elektrai.
Visi šioje kategorijoje parduodami inhaliatoriai turi gamintojų numatytas garantijas. Jei kyla neaiškumų dėl prekių ar turite kitų klausimų, prašome kreiptis informaciniu telefonu arba užpildyti puslapio apačioje esančią užklausos formą.