Gleivių atsiurbėjai

Šioje kategorijoje parduodami gleivių atsiurbėjai. Ši medicininė įranga pagrinde naudojama gulinčių ligonių priežiūrai. Įrenginiai yra patogūs pervežti, kilnoti, nėra sunkūs, todėl juos paprasta naudoti. Atsiurbėjai parduodami su skirtingomis surinkimo talpomis.

Rikiuoti:
Rodyti:
Gleivių atsiurbiklis F-18

175,55 €

Gleivių atsiurbiklis F-36

210,94 €

Gleivių atsiurbėjas Askir 36 BR

408,38 €

Šioje kategorijoje gleivių atsiurbėjai sudaro nedidelį pasirinkimą, tačiau skirtingos jų specifikacijos leidžia pasirinkti kiekvienu atveju tinkamiausią produktą. Visi čia parduodami atsiurbėjai yra pritaikyti gulintiems ligoniams ir pagaminti iš žmogaus organizmui saugių medžiagų. Jie tinkami ne tik trumpalaikiam, bet ir ilgalaikiam naudojimui, juos lengva valdyti ir transportuoti (dėka specialių rankenų ir nedidelio svorio šių atsiurbėjų transportavimas itin paprastas).
Gleivių atsiurbėjai yra tinkami naudoti atliekant įvairias chirurgines intervencijas, kuomet kaupiasi kūno skysčiai. Taip pat jie naudojami ir pooperaciniu laikotarpiu. Galimybė transportuoti didelio galingumo įrenginius, suteikia visas sąlygas būtiniems veiksmams kritinėse situacijose. Nedidelis svoris - vienas iš svarbiausių gleivių atsiurbėjų privalumų.
Jei šią medicininę įrangą planuojama įsigyti konkrečiam tikslui, t.y. konkrečiam ligoniui, ne visuomet būtina pirkti pačius galingiausius atsiurbėjus. Dėl galingumo ir atsiurbėjų talpos reikėtų pasitarti su medicinos specialistais ar slaugytojais. Priklausomai nuo išskiriamo skysčių kiekio, gali priklausyti ir pasirenkamo atsiurbėjo galingumas bei talpos dydis.
Kadangi gleivių atsiurbikliai yra automatizuoti, jų valdymas itin paprastas ir nesudaro sunkumų net ir neįgudusiam naudotojui. Valdymas vyksta sukamo reguliatoriaus pagalba, nustatant norimą siurbimo intensyvumą ir naudojant įjungimo/išjungimo mygtuką.
Gleivių atsiurbėjų universalumą pabrėžia ir jų įkrovimo galimybės - nepriklausomai nuo to, jog į įrenginius integruotos baterijos yra pakraunamos (jų nepertraukiamas veikimas paprastai trunka iki 45 minučių), specialia automobiline jungtimi juos galima pajungti ir naudoti nuo tiesioginio elektros šaltinio.
Planuojant įsigyti gleivių atsiurbėją stacionariam naudojimui, reikėtų peržiūrėti jo dydžius. Nors ši medicininė įranga nėra stambi, tačiau planuojant talpinti stacionariai, reikia pasirūpinti, kad prie jos būtų paprasta prieiti ir ja naudotis.
Hiperarma.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami gleivių atsiurbėjai yra gaminami pagal visus standartus. Jie yra saugūs, todėl juos patogu naudoti ne tik medicinos įstaigose, bet ir namų sąlygomis.
Visi šioje kategorijoje siūlomi medicininiai įrenginiai yra gaminami patikimų gamintojų. Papildomų priedų perkant komplektą nėra, tačiau sugedus kuriai nors įrenginio detalei, nesunku ją pakeisti kita. Be to, taikomos gamintojų garantijos (priklausomai nuo modelio ir gamintojo - nuo 12 iki 24 mėnesių).
Siekiant, kad įsigyta prekė funkcionuotų tinkamai, reikia numatyti planuojamo pirkinio specifikacijas ir pritaikomumą konkretiems atvejams. Jei renkantis kyla neaiškumų, prašome kreiptis informaciniu telefonu arba užpildyti užklausos formą.