Mechaniniai

Mechaniniai kraujospūdžio matuokliai yra naudojami su stetoskopais, tad šioje kategorijoje galima įsigyti abiejų rūšių prietaisus. Siūlome kokybiškus, pasaulyje pripažintų prekinių ženklų gaminius prieinamomis kainomis.

Rikiuoti:
Rodyti:

Šioje kategorijoje siūlomi mechaniniai kraujospūdžio matuokliai. Šie prietaisai dažniau naudojami medicinos srityje dirbančių specialistų, tačiau pasitaiko ir norinčių juos naudoti namuose. Tokie matuokliai susideda iš kelių dalių. Tai - pripučiama rankovė (manžetė), matavimo prietaisas ir rankovės pripūtimui skirta rankinė pompa arba elektrinis pūtiklis. Šie matuokliai yra naudojami kartu su stetoskopu.
Taigi, šioje kategorijoje galima įsigyti ne tik kraujospūdžio matuoklių, bet ir stetoskopų. Didelis pasirinkimas suteikia galimybę išsirinkti geriausią. Čia galima rasti stetoskopų, pagamintų pagal specialias technologijas, mažinančių triukšmą net iki 85 %. Juose integruotos garso valymo ir stiprinimo sistemos padeda geriau įsigilinti į perteikiamą garsą. Taip pat yra galimybė girdimus garsus perkelti į kompiuterį bluetooth pagalba.
Mechaniniai kraujospūdžio matuokliai gali būti kelių tipų - su elektroniniu ekranu, spyruokliniai arba gyvsidabrio matuokliai. Pastarieji prietaisai yra ypač vertinami dėl tikslumo, tačiau jie nėra patogūs, o be to gali būti pavojingi prietaisui sudužus. Todėl šio tipo aparatus labiau įprasta naudoti specializuotose patalpose, atliekant mokslinius tyrimus ar, rečiau, ligonių apžiūrai.
Šioje kategorijoje galima rasti spyruoklinių ir elektroninių kraujospūdžio matuoklių. Medicinos įstaigose dažniausiai naudojami spyruokliniai, o naudojimui namuose labiau tinkami elektriniai matuokliai. Tokie matuokliai paprasčiau naudojami, jais naudojantis nebūtina turėti specifinių žinių ar įgūdžių, o taip pat - jų taikymui nebūtina kito žmogaus pagalba.
Mechaniniai kraujospūdžio matuokliai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus. Visų pirma - į pateikiamų rodmenų tikslumą. Tai ypač svarbu padidintos rizikos grupei priklausantiems žmonėms. Taip pat, kadangi kraujospūdžio matuokliai - tai nuolatinio naudojimo priemonės, reikėtų rinktis patikimų gamintojų gaminius. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti pasaulyje gerai vertinamos vokiečių firmos „Rudolf Riester“ gaminių ir kitų žinomų prekinių ženklų prietaisų. Daugumai matuoklių suteikiamos 12 ir daugiau mėnesių gamintojų garantijos. Visi gaminiai pateikiami prieinamomis kainomis ir yra kokybiški.
Dar vienas svarbus momentas renkantis kraujospūdžio matuoklį - tai manžetės (pripučiamos rankovės) apimtis. Per maža manžetė gali iškraipyti duomenis. Todėl ruošiantis įsigyti asmeninio naudojimo matuoklį, reikėtų tiksliai įvertinti naudotojo rankos apimties ir manžetės atitikimą.
Visi kraujospūdžio matuokliai, nesvarbu ar jie mechaniniai, ar veikia kitu principu, turi būti periodiškai kalibruojami. Tokiu būdu galima išvengti netikslių duomenų pateikimo. Tai galioja ne tik medicinos įstaigose naudojamiems prietaisams, bet ir asmeniniams matuokliams. Ilgalaikis naudojimas gali išderinti prietaisus ir pateikti netikslius duomenis.