Automatiniai

Šioje kategorijoje parduodami automatiniai kraujospūdžio matuokliai. Galima išsirinkti įvairių modelių matuoklius, turinčius įprastas funkcijas arba papildytus kitomis naudingomis funkcijomis. Šis kraujospūdžio matuoklių tipas - vienas populiariausių dėl paprasto naudojimo ir tikslumo.

Rikiuoti:
Rodyti:
-23%
Kraujospūdžio matuoklis automatinis AND UA-767F
100,93 €

77,72 €

-20%
Kraujospūdžio matuoklis automatinis AND UA-651SL
82,85 €

66,28 €

-10%
  • TOP
Kraujospūdžio matuoklis automatinis OMRON M3 COMFORT
72 €

64,80 €

-18%
Kraujospūdžio matuoklis automatinis AND UA-611
69,70 €

57,15 €

-20%
  • TOP
Kraujospūdžio matuoklis automatinis OMRON M2
59,90 €

47,92 €

-27%
  • TOP
Kraujospūdžio matuoklis žastinis Rossmax X3
54,43 €

39,73 €

-40%
Kraujospūdžio matuoklis automatinis OMRON M1 Basic
59,50 €

35,70 €

-10%
Kraujospūdžio matuoklis profesionalus OMRON HBP-1320E
381 €

342,90 €

Vieni patogiausiais kraujospūdžio matavimui laikomi automatiniai kraujospūdžio matuokliai. Jų nebūtina papildomai reguliuoti ar nustatinėti, todėl juos paprasta naudoti.
Daugybė mokslinių tyrimų parodė, jog nuolatinis kraujospūdžio stebėjimas namuose gali užkirsti kelią nenumatytoms situacijoms. Todėl diagnozavus hipertenziją rekomenduojama nuolatos vykdyti kraujospūdžio rodmenų stebėjimą. Toks stebėjimas gali padėti skirti tinkamą gydymą, kadangi vienkartinis patikrinimas gydytojo kabinete ne visuomet atitinką realią situaciją - rodmenys gali kisti kelis kartus per dieną, veikiami emocijų, mitybos, vaistų ir kitų faktorių. Be to, kai kurie pacientai gydytojo kabinete patiria nerimą, todėl kraujospūdžio matuoklio parodymai gali būti netikslūs.
Reikėtų pastebėti, jog nuolatinis kraujospūdžio matavimas nėra medicininio gydymo ar konsultacijos atitikmuo. Todėl, fiksuojant kraujospūdžio matuoklių rodmenis, juos reguliariai reikėtų parodyti savo gydytojui. Taip pat, jei paskirti vaistai keičia rodmenis, nederėtų savarankiškai nustoti juos vartoti.
Kraujospūdžio stebėjimas yra būtinas žmonėms, sergantiems tokiomis ligomis kaip koronarinė širdies liga, aritmija, prieširdžių virpėjimas, cukrinis diabetas ar inkstų ligos. Taip pat dažniau pasitikrinti reikėtų nėščioms moterims ir vyresnio amžiaus žmonėms.
Automatiniai kraujospūdžio matuokliai veikia gana paprastai. Manžetė prisipučia savaime, paspaudus įjungimo mygtuką. Jai prisipūtus slėgis po truputį krenta, o ekrane pasirodo skaitmeninė rodmenų interpretacija. Čia galite matyti sistolinį ir diastolinį kraujospūdį. Nustačius rodmenis, oras iš manžetės pilnai išleidžiamas. Norint kraujospūdį pamatuoti dar kartą, reikia luktelėti keletą minučių, kad nebūtų panaudoti praeito matavimo duomenys.
Yra manoma, jog kraujospūdžio matuoklio rodmenys nebus tikslūs jei jį naudojantis asmuo tikrinimo metu judės. Tokiu atveju sunkiau nustatyti ir nereguliarų širdies ritmą. Todėl naudojantis tokiais matuokliais reikėtų pasistengti išlikti ramybės būsenoje. Automatiniai kraujospūdžio matuokliai yra paprasti ir patogūs naudoti, todėl nereikia daryti papildomų judesių juos valdant. Šio tipo įrenginiai ypač parankūs tiems, kurie neturi pakankamai techninių įgūdžių naudoti kito tipo kraujospūdžio matuoklius.
Tokių kraujospūdžio matuoklių rodmenys yra lengvai įskaitomi skaitmeniniuose ekranuose. Skaičiai pakankamai dideli, o kai kurie matuokliai turi ir ekrano apšvietimo funkcijas, todėl yra tinkami pacientams, turintiems regos sutrikimų. Taip pat, kai kurie automatiniai kraujospūdžio matuokliai turi ne tik kraujospūdžio, bet ir pulso matavimo funkciją. Na o patobulinti variantai turi ir kitų papildomų, tačiau neprivalomų funkcijų, pvz. duomenis gali skelbti garsu.
Automatiniai matuokliai gali būti kelių tipų. Jie gali būti uždedami ant riešo, pirštų ar žasto. Pastarieji modeliai pakankamai populiarūs dėl patogaus naudojimo ir tikslesnių rodmenų.