Šildytuvai, šildyklės

Įvairių tipų šildyklės vaikams ir suaugusiems. Šioje kategorijoje galima įsigyti elektrinių, guminių šildyklių, užpildomų vandeniu arba šildyklių - žaisliukų, kurias galima pašildyti orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje.

Rikiuoti:
Rodyti:

Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami šildytuvai ir šildyklės, skirti sušilti esant šaltam orui. Šioje kategorijoje galima išsirinkti tiek tradicinių, šiltu vandeniu užpildomų guminių šildyklių, tiek elektrinių šildančių užtiesalų ar šildyklių - žaisliukų.
Elektros pagalba šylančios šildyklės gali būti įvairių dydžių. Šioje kategorijoje galima įsigyti Medisana prekinio ženklo šildančių antklodžių, paklodžių ir net specialių šildytuvų kojoms. Tokios antklodės - tai puikus pasirinkimas vėstant orams, kuomet šildymo sezonas dar neprasidėjęs, o taip pat ir žiemos periodu. Tokios antklodės ne tik sušildo, bet ir atpalaiduoja. Šio tipo šildyklių valdymas labai paprastas, todėl prieinamas kiekvienam vartotojui.
Dauguma elektra šildomų antklodžių turi temperatūros reguliavimo funkcijas ir automatinį išjungimą, kuris užtikrina, kad užmigus antklodė neperkais ir neeikvos papildomos elektros energijos. Šios  elektrinės šildyklės įvilktos į švelnų medvilninį užvalkalą, kuriuo malonu užsikloti, jį lengva valyti.