Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Šildytuvai, šildyklės

Įvairių tipų šildyklės vaikams ir suaugusiems. Šioje kategorijoje galima įsigyti elektrinių, guminių šildyklių, užpildomų vandeniu arba šildyklių - žaisliukų, kurias galima pašildyti orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje.

Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami šildytuvai ir šildyklės, skirti sušilti esant šaltam orui, o taip pat šildyti skaudamas vietas esant sąnarių skausmams ar peršalimui. Šioje kategorijoje galima išsirinkti tiek tradicinių, šiltu vandeniu užpildomų guminių šildyklių, tiek elektrinių šildančių užtiesalų ar šildyklių - žaisliukų.
Elektros pagalba šylančios šildyklės gali būti įvairių dydžių. Šioje kategorijoje galima įsigyti Medisana prekinio ženklo šildančių antklodžių, paklodžių ir net specialių šildytuvų kojoms. Tokios antklodės - tai puikus pasirinkimas vėstant orams, kuomet šildymo sezonas dar neprasidėjęs, o taip pat ir žiemos periodu. Tokios antklodės ne tik sušildo, bet ir atpalaiduoja. Jos puikiai tinka sušildyti ir skaudamoms vietoms - sąnariams, nugarai ir pan. Šio tipo šildyklių valdymas labai paprastas, todėl prieinamas kiekvienam vartotojui.
Dauguma elektra šildomų antklodžių turi temperatūros reguliavimo funkcijas ir automatinį išjungimą, kuris užtikrina, kad užmigus antklodė neperkais ir neeikvos papildomos elektros energijos. Šios  elektrinės šildyklės įvilktos į švelnų medvilninį užvalkalą, kuriuo malonu užsikloti, jį lengva valyti.
Šioje kategorijoje platus pasirinkimas šildyklių, skirtų vaikams. Šios šildyklės dažnai pripildytos natūralių medžiagų - grūdų ir pagamintos iš švelnaus audinio. Tokios priemonės gaminamos vaikiškų žaisliukų pavidalu, todėl yra puiki priemonė, kuomet vaikai vengia šildyti skaudamas vietas. Natūraliais grūdais užpildytos šildyklės puikiai tinka ir kūdikiams. Tai puiki šilumos terapija, padedanti užmigti, nuraminanti, malšinanti įvairius skausmus, pvz. gerklės skausmą, bronchus, ausų ar pilvo skausmus.
Šio tipo šildyklių veikimas labai paprastas - tereikia grudų pripildytą žaisliuką ar pagalvėlę kelias minutes (8 - 10 min.) pakaitinti orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje ir naudoti pagal paskirtį. Patogu tai, jog tokie žaisliukai yra pritaikyti skalbimui, todėl vaikui jį ištepus, galima nuimti žaisliuko viršutinę dalį ir išskalbus vėl naudoti. Taip pat, esant poreikiui, tokias šildykles galima atšaldyti, iš užvalkalo išėmus grūdų pripildytą maišelį ir palaikius plastiko maišelyje šaldytuve porą valandų.
Dar vienas tipas šildyklių - tai šildyklės, užpildomos šiltu vandeniu. Tokios šildyklės yra gaminamos iš gumos ir užsukamos karščiui atsparaus plastiko kamščiu. Šio tipo šildykles gali naudoti tiek suaugusieji, tiek vaikai ar kūdikiai. Paprastai tokios šildyklės būna nuo 0,8 iki 2 litrų talpos ir yra tinkamos didesnio kūno ploto šildymui, nei žaisliukų tipo analogai. Šios šildyklės išorėje gali būti guminės arba aptrauktos švelnia medžiaga. Švelnus audinys sumažina karštį ir suteikia komforto pojūtį naudojant.

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce