Elastinės juostos

Jėgos treniruokliai, multifunkciniai treniruokliai, irklavimo treniruokliai, jėgos suoleliai, treniruokliai visoms raumenų grupėms, raumenų masės didinimui. Žinomos vokiečių firmos KETTLER treniruokliai palankiomis kainomis.

Rikiuoti:
Rodyti:

Jėgos treniruokliai yra skirti siekiant padidinti raumenų masę, įgyti daugiau fizinės jėgos. Šie treniruokliai gali būti skirstomi į dvi grupes - treniruokliai, kuomet naudojamas pratimus atliekančio žmogaus svoris ir treniruokliai naudojami taikant laisvus svorius.
Į šias dvi grupes suskirstyti treniruokliai dar gali būti vadinami pakeičiamais ir nepakeičiamais, t.y. tokie, be kurių panaudojimo tuos pačius pratimus galima atlikti ir naudojant kitus treniruoklius arba tokie, kurie nepakeičiami jokiais kitais treniruokliais. Tačiau tai visgi sąlyginis dalykas. Pakeičiami - tai treniruokliai, kurie viso labo kopijuoja pratimus, kuriuos lygiai taip pat galima atlikti pvz. su svarmenimis. Tarkime, rankų treniruoklis „drugelis“, kuomet rankos treniruojamos suglaudžiant ir išskiriant alkūnes, gali būti pakeistas hanteliais, kuomet tie patys judesiai atliekami gulint ant grindų. Todėl šio tipo treniruokliai namų sąlygomis nėra būtini, juos galima pakeisti mažiau vietos užimančiais svarmenimis.
Tačiau nepakeičiami treniruokliai iš tiesų suteikia galimybę atlikti pratimus, kurių atlikti naudojant svarmenis neįmanoma. Taigi, šio tipo treniruokliai sulaukia daugiau dėmesio ir iš pirkėjų.
Jėgos treniruoklių tarpe eikėtų išskirti multitreniruoklius, galinčius atlikti ne vieną, o kelias funkcijas. Tokie treniruokliai labai patogūs naudojimui namuose, nereikia kelių skirtingų, vietą užimančių treniruoklių. Tačiau kaip taisyklė, šio tipo treniruoklius pasirenka gaminti prastesnį reitingą turintys gamintojai, todėl renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į patikimų gamintojų gaminius, įsitikinti kad toks jėgos treniruoklis bus kokybiškas ir patogus naudoti.
Taigi, renkantis treniruoklį namams, rekomenduojama pasirinkti tokį, kurio negalėsite pakeisti kitu. Šio tipo treniruokliai veikia papildomų svorių, pvz. diskų pagalba. Tokie svoriai dažniausiai veikia ne tik tam tikrą raumenų grupę, bet ir kitus raumenis, padedančius atlikti konkretų pratimą. Tokiu būdu svarmenų svorį galima didinti gana greitais intervalais. Dar vienas tokių pratimų privalumų - koordinacijos lavinimas, kadangi subalansuotas jėgų paskirstymas padeda geriau atlikti užduotis.
Renkantis jėgos treniruoklius reikėtų atkreipti dėmesį į treniruoklio konstrukciją. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami vokiečių prekinio ženklo KETTLER jėgos treniruokliai. Šie gamintojai visame pasaulyje vertinami dėl kokybiškų įrenginių gamybos.
Tinkama treniruoklio konstrukcija svarbi ne tik dėl stabilumo, bet ir dėl sportuojančiojo saugumo. Jei planuojate įsigyti jėgos treniruoklį, veikianti jūsų svorio pagalba, įsitikinkite, kad konstrukcija stabili ir yra pritaikyta jūsų kūno svoriui.
Esant klausimas dėl prekių savybių, pristatymo ar kt., visuomet galite pasikonsultuoti su specialistais arba turimus klausimus užduoti mūsų įmonės konsultantams.