Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
Jūs esate: Sportas » Pirmoji pagalba

Pirmoji pagalba

Pirmoji pagalba - tai aliejai po fizinio krūvio, įtvarai su šaldymo funkcija ir šaldantys aeorozoliai, šildomieji ar šaldomieji geliai, taip pat geliai ir tepalai nuo skausmo, kompresai ir kitos prekės. Šioje kategorijoje esančios prekės gali padėti esant sumušimams, patempimams, raumenų, sąnarių skausmams.
4,15 €
2,19 €
1,83 €
1,14 €
Kategorijoje „pirmoji pagalba“ galima įsigyti įvairių priemonių, skirtų naudoti po patempimų, sumušimų ar esant įvairiems skausmams. Didžiąją dalį prekių sudaro aliejai, tepalai, kremai ir geliai, turintys šildomąjį, šaldomąjį ar skausmo malšinimo poveikius.
Šildomieji preparatai yra skirti raumenų atpalaidavimui. Tokias priemones neretai naudoja sportininkai po treniruočių ar traumų. Šio tipo priemonės suaktyvina kraujotaką, suteikia malonų šildomąjį poveikį. Kai kuriais atvejais po tokių gelių ar kremų naudojimo gali parausti oda, tačiau šio poveikio nereikėtų traktuoti kaip neigiamo, kadangi odos paraudimas atsiranda dėl kraujotakos suaktyvinimo ir masažavimo.
Šaldantys tepalai ir kremai yra naudojami siekiant sumažinti skausmą ar uždegimą. Taip pat tokios priemonės mažina patinimus. Šiuos tepalus galima naudoti siekiant atpalaiduoti raumenis po intensyvios fizinės veiklos.
Šaldymui taip pat gali būti naudojamos tokios pirmosios pagalbos priemonės kaip šaldantys aerozoliai. Tokios priemonės yra ilgalaikio veikimo ir puikiai tinka naudoti po įvairių sąnarių, minkštųjų audinių ar raumenų traumų. Šie aerozoliai padeda sumažinti skausmus, patinimus, tačiau nėra tinkami naudoti ant atvirų žaizdų.
Priemonės nuo skausmo yra skirtos malšinti sąnarių ir raumenų skausmams. Tokia pirmoji pagalba padės išvengti nemalonių pojūčių, juos greičiau numalšinti. Priemonės nuo skausmo padidina kraujo apytaką, atpalaiduoja. Taip pat gali sumažinti sumušimus ar patinimus bei būti naudojamos esant išnirimams ar patempimams.
Panaudojus visų tipų tepalus, gelius ir kremus, būtina gerai nusiplauti rankas ir vengti jų patekimo ant gleivinės, atvirų žaizdų ar į akis. Šios priemonės turėtų būti saugomos vaikams nepasiekiamose vietose.
Šalia tepamųjų priemonių kategorijoje „pirmoji pagalba“ galima rasti nemažą pasirinkimą kompresų ar įtvarų. Plastiko kompresai yra užpildyti specialiu geliu. Juos galima šildyti arba šaldyti, priklausomai nuo traumų ar patiriamų skausmų. Norint suteikti šildomąjį efektą, tokius kompresus galima šildyti bangų krosnelėse ar karštame vandenyje. Jie ilgam išlaiko šilumą. Siekiant šaldomojo poveikio, paprasčiausias būdas kompresą kuriam laikui patalpinti šaldiklyje.
Kompresai gali būti naudojami per drabužius, jų nebūtina dėti ant odos. Tai yra daugkartinio naudojimo priemonės, neužimančios daug vietos. Kai kurie kompresai gali būti naudojami su specialiais įtvarais, turinčiais jiems skirtas kišenėles. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje jų taip pat galima įsigyti.

Tokio tipo įtvarai ne tik šildo ar šaldo, bet ir užtikrina sąnario stabilumą. Taip pat - mažina skausmus, uždegimus ir patinimus. Įtvarai yra reguliuojamo dydžio, turi velcro tipo užsegimus.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce