Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Baltymai ir amino rūgštys

Baltymai ir aminorūgštys - didelis pasirinkimas maisto papildų sportui. Įvairių skonių maisto papildai geromis kainomis. Šioje kategorijoje esantys maisto papildai parduodami skirtingo dydžio talpose, todėl galėsite išsirinkti tinkamiausią variantą.
38,01 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Šioje kategorijoje galima įsigyti tokių maisto papildų sportui kaip baltymai ir amino rūgštys. Baltymai gali padėti atstatyti raumenis ir paskatinti jų augimą. Jie yra vartojami kartu su kasdieniu maistu, tačiau sportuojant gali būti vartojami papildomai, siekiant geresnių rezultatų.
Tokie maisto papildai sportui kaip baltymai ir aminorūgštys turėtų būti vartojami taikant individualias dozes, prieš tai pasikonsultavus su gydytoju, kuomet, priklausomai nuo sporto rūšies, paskiriamas konkretus šių papildų kiekis. Amino rūgštys yra naudojamos norint greičiau atgauti jėgas po fizinių užsiėmimų. Baltymų pasirinkimas maisto papildų pavidalu turėtų būti vykdomas atsakingai, tinkamai pasirenkant baltymų turinčius preparatus. Taip pat labai svarbi subalansuota mityba.
Kasdienėje mityboje baltymai žmogaus organizmui yra būtini. Šios medžiagos ne tik palaiko raumenis, tačiau yra reikalingos ir kitiems žmogaus kūno audiniams. Tai - raiščiai, sausgyslės, kaulai ir kt.
Siekiant padidinti raumenų masę yra rekomenduojami paprastieji baltymai (sudaryti vien iš amino rūgščių) arba proteinai. Yra numatyta, jog vienam kilogramui žmogaus svorio skaičiuojami nuo 1,6 iki 1,8 gramų baltymų. Tačiau šie skaičiai tinkami tik aktyvia fizine veikla užsiimantiems žmonėms. Baltymų vartojimas turi būti griežtai kontroliuojamas, kadangi per didelės dozės gali sukelti pašalinių neigiamų poveikių - įvairios širdies ligos, sąnarių susirgimai. Baltymų perteklius nesiimant fizinės veiklos taip pat gali įtakoti antsvorį.
Amino rūgštys ir baltymai dažniausiai yra naudojami profesionalių sportininkų. Tačiau šių medžiagų balansas žmogaus organizme labai svarbus. Amino rūgštys vartojamos siekiant padidinti raumenų masę, jėgą, o taip pat atsigauti po treniruotės. Amino rūgštys taip pat veikia riebalinį audinį, jį suardo ir teigiamai veika žmogaus psichiką.
Amino rūgštys yra atsakingos už baltymų pasisavinimą. Jos taip pat dalyvauja baltymų ir gliukozės sintezėje. Šių rūgščių galima gauti ir su maistu, tačiau vykstant virškinimo procesui, didžioji dalis šių rūgščių savybių išnyksta. Todėl siekiant rezultatų sporte, dažnai yra vartojamos taip vadinamosios laisvosios amino rūgštys. Šios rūgštis nėra virškinamos ir greitai patenka į kraują ir raumenis.
Amino rūgštys ir baltymai atsako už tinkamą žmogaus organizmo funkcionavimą. Baltymai, patekę į žmogaus organizmą, skyla į amino rūgštis, kurios, šalia kitų savybių, padeda palaikyti imunitetą.
Šioje maisto papildų sportui kategorijoje galima įsigyti tiek miltelių, tiek kapsulių pavidalų parduodamų preparatų. Tačiau amino rūgštis visgi patartina vartoti skystu pavidalu - tokiu būdu jos geriau įsisavina. Šie maisto papildai rekomenduojami vartoti iš karto po treniruočių.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce