Svarmenys, hanteliai

Įvairių tipų hanteliai, svarmenys štangoms, fiksuoto svorio ir keičiamų svorių svarmenys, pasunkinti kamuoliai, štangų grifai, svareliai kojoms ir rankos bei kitos prekės. Didelis svarmenų pasirinkimas. Tinka naudoti tiek namuose, tiek sporto salėse.

Rikiuoti:
Rodyti:

Kategorijoje „Svarmenys, hanteliai“ galima įsigyti įvairių svorių svarmenų, tinkamų naudoti tiek namų sąlygomis, tiek sporto salėse. Pagrindinę prekių dalį sudaro vokiečių gamintojų KETTLER ir olandiški RUCANOR svarmenys.
Čia galima išsirinkti įvairių tipų hantelių ir svarmenų bei svorių štangoms. Šie svoriai gaminami iš įvairių medžiagų. Pagrindine sudėtine dalimi yra plienas, tad šioje kategorijoje parduodami plieniniai ir chromuoti bei guma dengti svoriai. Galima rasti ir kelis pavyzdžius grifų štangoms. Jie taip pat kelių tipų - įprasti plieniniai arba lenkti.
Hanteliai gali būti surenkami arba nekintančio svorio. Galima pasirinkti nuo 0,5 iki 18 ir daugiau kilogramų svarmenų. Siūlomi įvairiaspalviai, kokybiški, įvairių medžiagų hanteliai - plieniniai, dengti dažais, viniliniai, neslystančio plastiko, neoprenu dengti ar chromuoti hanteliai. Kai kurių tipų hantelius galima pasirinkti prekės apraše nurodžius reikiamą svorį. Taip pat galima rasti specialių hantelių pilvo/nugaros pratimams, svarmenų kojoms, svarelių-apyrankių, pasunkintų kamuolių ir treniruotėms skirtų pirštinių.
Kaip išsirinkti svarmenis?
Svarmenų pasirinkimas gali tapti ilgu procesu, jei nežinosime ką ir kaip pasirinkti ir kokių rezultatų norime pasiekti. Taigi, visų pirma reikėtų nusistatyti tikslą. Jei norite tiesiog palaikyti fizinę formą, ko gero geriausia yra rinktis nekintamo svorio svarmenis. Jų pagalba galima tolygiai treniruoti kūno raumenis.
Kintančio svorio hanteliai ir štangos yra skirti siekiantiems aukštesnių rezultatų. Nors dažniausiai tokio tipo svarmenys naudojami sporto salėse, turint tinkamas sąlygas, jie puikiai tiks ir naudojimui namuose. Juolab, kintamo svorio svarmenis galima lengvai keisti, todėl, siekdami geresnių rezultatų, galėsite didinti svorius. Vienintelis tokių svarmenų minusas tas, jog nors ir neilgai, tačiau užtruksite kaitaliodami diskus.
Renkantis surenkamus svarmenis pagrindinį dėmesį reikėtų skirti užrakto kokybei. Jis turi gerai sutvirtinti svorius, kad jie nejudėtų ir neišsinertų. Nekokybiškas užraktas gali kelti pavojų jūsų saugumui.
Svarmenys gali turėti skirtingą dangą, todėl jūsų pasirinkimas gali priklausyti ir nuo jos. Dažniausiai yra naudojamas ketus arba plienas. Tačiau galima rasti ir įvairiomis medžiagomis dengtų paviršių (vinilu, chromu, guma). Pasirinkimas pagal medžiagas dažniausiai būna subjektyvus, tačiau minkštesne medžiaga dengti svarmenys esant netikėtoms situacijoms gali sukelti mažesnes pasekmes nei aštriabriauniai plieniniai.
Svarmenų naudojimas namų sąlygomis yra reikalingas žmonėms, neturintiems laiko ar galimybių nuolat lankytis sporto salėse. Kitais atvejais vertėtų įsitikinti ar tokie daiktai neužims papildomos vietos namuose. Taip pat svarbu žinoti, jog naudojant vien svarmenis, dirbs ne visos raumenų grupės, todėl siekiant visapusiško kūno lavinimo, teks pasinaudoti ir kitokiais treniruokliais.