Rūšiuoti

Kamuoliai mankštai

Prekės gimnastikai ir mankštai, prekės aerobikai, nepreniniai šortai fitnesui, priemonės kineziterapijai, priemonės mankštai vandenyje, jogos kilimėliai, įtvarai ir kitos prekės. Didelis prekių pasirinkimas.

Rikiuoti:
Rodyti:
Kamuolio laikiklis 26cm

4,08 €

Pompa rankinė 19cm. 140cm³

4,66 €

Lazdelė medinė mankštai

6 €

Lazda vandens Thera-band 163x7cm

6,68 €

Pompa rankinė 32cm. 300cm³

8,54 €

Pompa kojinė

15,83 €

  • TOP
Kamuolys mankštai žalias Standart 65cm

22,20 €

Kamuolys mankštai Fit Ball 65

25,36 €

Kamuolys mankštai Gymnic Plus 75G

30,70 €

Sienelė švediška didžioji 2.5m

188,93 €

Kategorijoje „gimnastika, mankšta“ didelis įvairių prekių pasirinkimas fiziniems pratimams ir kitai fizinei veiklai. Kategoriją sudaro daugiau nei 100 skirtingų prekių. Čia galima įsigyti prekių nuo kilimėlių sportui iki nedidelių treniruoklių ar priemonių profesionaliai veiklai.
Viena iš pagrindinių prekių dalių šioje kategorijoje - tai kineziterapijai namuose ar kineziterapijos kabinetų įrengimui skirtos prekės. Čia galima rasti prie sienos tvirtinamų kopėčių su skersiniais, taip vadinamų švediškų sienelių. Taip pat - įvairių pagalvėlių, įvairaus dydžio, tipo ir formų kamuolių ir tokių priemonių kaip kamuoliai su išorinėm rankenom, juostų (kinezoteipų), skirtų atlikti kineziterapinėms procedūroms. Taip pat - nemažas pasirinkimas prekių, skirtų smulkiųjų kūno dalių kineziterapijai - plaštakų ir dilbio treniruokliai, treniruokliai rankoms, ergoterapinė masė, specialūs kamuoliukai ergoterapijai, masažiniai ritinėliai ir kitos prekės.
Šioje kategorijoje taip pat galima rasti priemonių, skritų mankštai vandenyje ar priemonių, padėsiančių išmokti plaukti. Tai - lankstūs plūdurai - lazdos, diržai su plūdurais suaugusiems, plūdurai skirti pusiausvyros išlaikymui, vandens hanteliai, voleliai mankštai vandenyje ir plaukmenys, skirti dėvėti ant rankų ar kojų bei siekiant sustiprinti raumenis esant vandens pasipriešinimui. Visos šios priemonės tinkamos ir atsipalaidavimui vandenyje ar žaidimams. Kitais atvejais - kaip pagalbinės priemonės norintiems išmokti plaukti.
Gana didelę prekių dalį sudaro ir kilimėliai mankštai. Čia galima rasti įvairių spalvų, dydžių ir skirtingo funkcionalumo kilimėlių. Kai kurios iš šių priemonių yra tinkamos naudoti ir vandenyje ar specialiai pritaikytos jogos užsiėmimams. Taip pat šioje kategorijoje galima įsigyti ir masažinių kilimėlių, skirtų savarankiškam gydymuisi ir siekiant atgauti jėgas namų sąlygomis.
Šalia priemonių mankštai šioje kategorijoje taip pat galima įsigyti ir specialią sportinę aprangą bei neopreninius priedus sportui. Tai - įvairių dydžių neopreniniai šortai fitnesui, treniruotėms skirtos pirštinės, neopreninės juosmens juostos, elastiniai neopreno tvarsčiai rankoms ir kojoms ar specialios pirštuotos kojinės pilates mankštai.
Didelis pasirinkimas gimnastikai skirtų prekių. Tai - specialus gimnastikai skirtas suoleliai, gimnastikos kamuoliai, lankai gimnastikai ir kitos prekės.
Iš aerobikai skirtų prekių galima paminėti tokias prekes kaip guminė žarnelė aerobikai, neopreniniai skirtingų svorių ir spalvų hanteliai, aerobikos lazdos - tampyklės, pakylos - stepai ir pan. prekės.
Taip pat šioje kategorijoje galima rasti tokių prekių kaip svoriai kojoms, šokdynės, žiedai espanderiai Pilates mankštai, balansinės lentos, pirštų treniruokliai ir kitos prekės. Visoms prekėms suteikiamos gamintojų garantijos.