Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Sąnariams

Maisto papildai sąnariams sportuojantiems ir nesportuojantiems žmonėms. Kokybiški maisto papildai, nemažas pasirinkimas. Įvairių sudėčių maisto papildai aktyviems žmonėms, patiriantiems dideles fizine apkrovas.
11,72 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Šioje kategorijoje galima rasti tokių prekių kaip maisto papildai sąnariams. Daugumą šių papildų gali naudoti tiek aktyviai sportuojantys, tiek nesportuojantys žmonės.
Sąnariams skirti maisto papildai yra vieni populiariausių maisto papildų sportui kategorijoje. Kadangi intensyviai sportuojant sąnariai dėvisi greičiau, būtina užtikrinti jų visapusišką apsaugą. Šiam tikslui neretai yra pasirenkamos tokios priemonės kaip mitybos sureguliavimas, poilsis ir, žinoma, maisto papildai sąnariams.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima rasti ir papildų sąnariams nesportuojantiems žmonėms. Tačiau dauguma šioje skiltyje esančių produktų taip pat yra tinkami.
Aktyviai sportuojant ar užsiimant sunkia fizine veikla, kaulai ir sąnariai nuolat patiria apkrovas. Todėl, siekiant apsisaugoti nuo nepageidaujamų pasekmių, vartojami maisto papildai. Tokie maisto papildai gali padėti sąnariams, kremzliniam audiniui, judrumui, raiščių tvirtumui, o taip pat gali ir sumažinti skausmus.
Labai svarbu prisiminti, jog maisto papildai nėra vienintelė sritis, į kurią reikėtų koncentruotis norint jaustis gerai. Gerą savijautą ir fizinę būklę sąlygoja ir kitos priežastys. Labai svarbu tinkamai maitintis ir leisti savo organizmui atsigauti po didesnių krūvių.
Maisto papildai sąnariams sudėtyje dažnai turi tokių medžiagų kaip gliukozaminas, padedantis sąnariams išlikti lankstiems, hialurono rūgštis, užtikrinanti gerą sąnarių sutepimą, taip pat kalcis, chondroitinas ir kitos papildomos medžiagos bei vitaminai. Tačiau visgi didžiausias dėmesys skiriamas gliukozaminui, chondroitinui ir kalciui.
Gliukozaminas yra reikalingas visiems aktyviai sportuojantiems žmonėms. Jis palaiko jungiamųjų audinių struktūrą, užtikrina lankstumą ir panaikina nemalonius pojūčius (tokius kaip sausgyslių tinimas, deginimas) po intensyvios fizinės veiklos.
Chondroitinas taip pat svarbi medžiaga, palaikanti audinių struktūrą ir reguliuojanti įvairias ląstelines funkcijas. Ši medžiaga, kaip ir gliukozaminas, gali sumažinti sąnarių tinimą, o kai kuriais atvejais ir skausmą. Chondroitinas gerai dera su gliukozaminu, todėl neretai maisto papildų sąnariams sudėtyje galima aptikti abi šias medžiagas.
Kalcis taip pat dažnai naudojamas kaip maisto papildas sąnariams. Jis būtinas norint sustiprinti kaulus ir sąnarius, palengvina raumenų susitraukimus, perduoda nervinius impulsus. Jei kalcio organizme trūksta, - o sportuojantiems žmonėms ši problema iškyla dažnai, kadangi yra laikomasi nuolatinių dietų, kurios sumažina kalcio kiekį organizme, gali iškilti įvairių sveikatos problemų, tokių kaip osteoporozė ir kt.
Natūralios medžiagos, gerinančios sąnarių būkle - tai dirvinis asiūklis, bromelainas, bosvelija. Tačiau tokių papildų poveikis užtrunka ir nėra toks efektyvus.
Prieš renkantis maisto papildus sąnariams, rekomenduojama pasitarti su savo gydytoju ir griežtai laikytis nurodytų vartojimo nurodymų.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce