Rūšiuoti

Reabilitaciniai treniruokliai

Treniruokliai fizinės būklės gerinimui ir palaikymui. Didelis treniruoklių pasirinkimas. Siūlome treniruoklius įvairioms raumenų grupėms ir daugiafunkcinius treniruoklius. Taip pat - priemones, skirtas naudoti atsistatant po traumų.

Rikiuoti:
Rodyti:
-10%
Ergoterapinė masė be latekso geltona, minkšta Kintex 85g
13,52 €

12,17 €

-10%
Ergoterapinė masė be latekso žalia, kieta Kintex 85g
13,52 €

12,17 €

 • Naujiena
Mankštos žiedas Gym Ring

4,51 €

Kamuoliukas Therapy Ball 9/12cm

5,08 €

 • Naujiena
Plastikinė lazdelė mankštai 100cm

5,37 €

Kamuoliukas masažinis 1 dydis

7,72 €

Ergoterapinė masė

12,63 €

Treniruoklis rankoms Thera-Band

15,49 €

 • Naujiena
Smėlio maišelis 18x27cm

18,33 €

 • Naujiena
Rankos treniruoklis Handmaster Plus

22,39 €

Žiedas Pilates SISSEL®

27,34 €

Treniruoklis rankoms kojoms Mini

35,95 €

 • Naujiena
Balansavimo pagalvėlė Stability Wheel, 40cm

41 €

 • Naujiena
Balansavimo laipteliai

44,50 €

 • Naujiena
Balansavimo platforma Balance Pad Mini Airex

49,01 €

 • Naujiena
Vibruojanti lazda Sport Swing Plus SISSEL

55,87 €

 • Naujiena
Riešo dilbio treniruoklis Manus

69 €

 • Naujiena
Balansavimo lenta, apvali Thera-band

95,98 €

Kilimėlis balansinis Humantool

119 €

 • Naujiena
Siaura balansavimo platforma Balance Beam Airex

119 €

Sėdynė balansinė Humantool

159 €

Šioje kategorijoje parduodami įvairūs treniruokliai ir jų priedai. Čia galima pasirinkti prekių, skirtų raumenų masės didinimui, lieknėjimui, optimalios fizinės būklės palaikymui, o taip pat siūlomi ir terapiniai treniruokliai. Taip pat čia galima rasti tokių treniruoklių kaip bėgimo takeliai, treniruokliai aerobiniams pratimams, įvairūs jėgos treniruokliai ir specialūs smulkiųjų raumenų treniruokliai skirti naudoti atsigaunant po traumų ar operacijų.
Dauguma šioje kategorijoje esančių prekių yra gaminamos pasaulyje gerai žinomos vokiečių firmos KETTLER. Smulkiųjų raumenų treniruotėms skirti kitų gamintojų gaminiai Thera - band, MSD Europe, Sissel ir kt.
Nemažą dalį prekių šioje kategorijoje sudaro multifunkciniai treniruokliai su svarmenimis. Šio tipo treniruokliai ypač tinkami naudoti namuose arba nedidelėse sporto salėse. Jie funkcionalūs, kadangi vieno treniruoklio pagalba galima atlikti nuo kelių iki keliasdešimties skirtingų pratimų. Be to, jie neužima daug vietos. Tokiais treniruokliais galima skirtingu intensyvumu lavinti skirtingas raumenų grupes. Dauguma tokių treniruoklių turi integruotus kompiuterius, kurių pagalba keli naudotojai gali nusistatyti treniruočių programas, fiksuoti savo pasiekimus ir nusistatyti pratimų kiekį.
Kita dalis treniruoklių taip pat multifunkciniai, tačiau pratimai jais atliekami naudojant sportuojančio žmogaus svorį. Tai - įvairūs daugiafunkciniai suoliukai, kuriais galima saugiai atlikti įvairius pratimus. Kadangi tokių suoliukų pagrindas dažniausiai gaminamas iš plieno, jie yra tvirti ir stabilūs. Renkantis tokį suoliuką asmeninėms treniruotėms nebūtina baimintis dėl maksimalaus keliamo svorio, kadangi tokie suoliukai paprastai išlaiko 300 ir daugiau kilogramų svorio. Taigi, naudojantis tokio tipo treniruokliais, papildomiems pratimams puikiai tiks ir svarmenys.
Suoliukai yra reguliuojamų dydžių, galima keisti atlošų ir sėdynių pasvirimo kampus, todėl juos paprasta pritaikyti kiekvieno naudotojo kūno sudėjimui. Atlošai dažniausiai paminkštinti, todėl suteikia papildomo komforto sportuojant.
Šalia jau minėtų treniruoklių galima įsigyti ir tokių prekių kaip stalo teniso stalai. Tai puikus pasirinkimas ne tik asmeniniam laisvalaikiui ar profesionalioms treniruotėms, bet ir tinkamas laisvalaikio leidimo įrankis ugdymo įstaigose ar darbovietėse. Šioje kategorijoje esantys teniso stalai pritaikyti žaisti ne tik uždarose patalpose, bet ir lauko sąlygomis. Čia taip pat galima įsigyti ir krepšiniui skirtų stovų.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje taip pat didelis pasirinkimas treniruoklių, skirtų terapijai. .
Planuojant pradėti naudotis treniruokliais, būtina numatyti tolygią pratimų eigą. Svarbu pradėti nuo lengvesnių pratimų, palaipsniui pereinant prie didesnių krūvių.